به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۵۵۵
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی کشور:
مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی گفت: در ماجرای سند2030 شاید مطلع باشید که این سند2030 هفده بند دارد و فقط یکی از آنها دربارۀ «آموزش» است، که این بند، به‌خاطر موجی که در جامعه ایجاد شد، تا حدّی کنترل شد، درحالی‌که الان خیلی راحت وبه صورت زیر خاکی و زیر پوستی در حال اجرا است

مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی کشور دردیار شهید رئیسعلی دلواری از خانواده شهید احمدی جوان، امام جمعه دلوار، حوزه علمیه خوهران دلوار و منزل شهید رئیسعلی دلواری دیدار و بازدید نمودند.

مریم گائینی پور مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی کشور در بازدید از منطقه دلوار و گفتگو با خبرنگار سپاس، گفت: دلیل اصلی که تاکنون آمریکا نتوانسته است بر ملت ایران تسلط پیدا کند همین همدلی و تاسی از آموزه‌های دینی است که می‌طلبد در راستای نهادینه‌سازی سبک زندگی اسلامی در جامعه نیز بسیجی وار اقدام کنیم.

گائینی پور از برگزاری نشست های آزاد اندیشی در دستگاههای فرهنگی و جامع تاکید کرد و گفت: بسیاری از دغدغه‌های شما باید در قالب «نشست های آزاداندیشی» پیگیری شود .

وی ادامه داد: در ماجرای سند2030 شاید مطلع باشید که این سند2030 هفده بند دارد و فقط یکی از آنها دربارۀ «آموزش» است، که این بند، به‌خاطر موجی که در جامعه ایجاد شد، تا حدّی کنترل شد، درحالی‌که الان خیلی راحت وبه صورت زیر خاکی و زیر پوستی در حال اجرا است .

مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی کشور تصریح کرد: یعنی سند 2030 فقط به بحث آموزش محدود نمی‌شود بلکه تمام ابعاد زندگی بشر را در بر می‌گیرد و الان ابعاد دیگرش در بعد سینما و سریال های خانگی به‌صورت چراغ‌خاموش، پیگیری می‌شود.

وی چالش اصلی پیش‌روی پیشرفت کشور را غرب گرایی دانست و افزود: مهمترین چالش و درگیری، درگیری با جریان غربگراست چون ما درگیر یک جریانی هستیم که در مجموعه‌های مختلف جامعه حضور دارد و تمام همّ و غم‌شان «غرب» است.

وی تصریح کرد: کشور در زمینه مسائل فرهنگی و مذهبی نسبت به زمان طاغوت پیشرفت قابل قبولی داشته است که اگر خواستار این روند هستیم باید با استفاده از فناوری‌های روز و تاسی از زندگی اهلبیت و مخاطب شناسی مسائل فرهنگی و مذهبی را در بین جوانان و نوجوانان نهادینه کنیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: