logo
کد خبر: ۲۶۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
اخبار 24 ساعت گذشته:

اگر خاتمی دست نمی داد می گفتند مشنگ است
رسول منتجب‌نيا، فعال سياسي اصلاح‌طلب و قائم مقام حزب اعتماد ملي در برنامه روز دانشجو انجمن اسلامي دانشگاه آزاد تبريز به ماجراي دست دادن محمد خاتمي، در دوران رياست جمهوري‌اش با زني ايتاليايي اشاره كرده و مدعي مي‌شود كه اگر خاتمي با آن زن دست نمي‌داد، آبروي جمهوري اسلامي مي‌رفت: «نقل شد كه در سفر خارج يك زن به رئيس دولت اصلاحات دست داد و ايشان هم قبول كرد و مراجع هم گفتند اشكالي ندارد.

خب آبروي جمهوري اسلامي مي‌رفت و مي‌گفتند رئيس‌جمهورشان مشنگ است كه با زن دست نمي‌دهد، و آبروي كشور مي‌رفت اگر دستش را كنار مي‌كشيد!!» منتجب‌نيا خود معمم است و با اين حال آبروي يك نظام اسلامي برآمده از خون هزاران شهيد را معطل دست دادن رئيس‌جمهور معمم و حوزه رفته نظام با يك زن اجنبي مي‌داند! يعني همه اين سال‌ها كه ورزشكاران ما با خانم‌هايي كه مدال بر گردنشان مي‌انداختند، دست ندادند، آبروي جمهوري اسلامي رفت؟ اخيراً هم وزنه بردار ايراني وقتي خانمي مدالش را داد و دستش را براي دست دادن جلو آورد، گفت من مسلمانم و دست نداد... نكته جالب در مورد سخنان منتجب‌نيا اين است كه بعد از همه اين توضيحات، او اصل موضوع را منكر مي‌شود: «هرچند بعدها دفتر ايشان قضاياي دست دادن با زن را تكذيب كرد. لعنت بركساني كه فيلم مونتاژ مي‌كنند تا شخصيت‌هاي كشور را زير سوال ببرند

اهانت یک فتنه‌گر به سردار مقاومت!
مجتبی واحدی، از مشاوران مهدی کروبی در انتخابات سال 88 که در خارج از کشور همگام با ضد انقلاب علیه نظام و مردم یاوه‌سرایی می‌کند، در جدیدترین موضع خود به سردار سلیمانی اهانت کرده است. این‌گونه تحرکات ضد انقلاب در حالی است که محبوبیت سپاه و سرداران جان بر کف آن به دلیل دفاع از امنیت کشور بیش از پیش در دل مردم نشسته است. گفتنی است، جریان ضد انقلاب چشم دیدن ارادت جوانان و مردم ایران به رهبر خود را ندارد؛ زیرا بیش از چهار دهه است پیروان این جریان از این حرف‌ها می‌زنند و هر سال بشارت سقوط نظام را می‌دهند و سخنان این ابله هم همانند آنها است.

خرید نفت هند از ایران نصف شد!
آمارهای رفت‌وآمد تانکرها نشان می‌دهد، پالایشگاه‌های هندی در اعتراض به تصمیم ایران مبنی بر واگذار نکردن امتیاز میدان گازی «فرزاد ب» به شرکت‌های هندی، میزان خرید خود از تهران را به پایین‌ترین رقم 21 ماه گذشته رسانده‌اند و در ماه نوامبر حدود نصف ماه گذشته از ایران نفت وارد کرده‌اند. کاهش خرید قابل توجه هند از ایران در ماه گذشته موجب شده است سهم خاورمیانه از کل نفت وارداتی هند از 69 درصد در ماه اکتبر به 57 درصد در ماه نوامبر کاهش یابد. گفتنی است، عراق همچنان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده نفت هند است و عربستان در رتبه دوم قرار دارد.
توصیه رهبر انقلاب درباره آیتالله سیستانی

صدو دوازدهمین هفته نامه خط حزبالله نشریه دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیتالله خامنهای، توصیه ای از رهبر انقلاب به جمعی از اعضای مجلس اعلای اسلامی عراق را درباره آیتالله سیستانی منتشر کرد. رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از اعضای مجلس اعلای اسلامی عراق تأکید کردند: مجلس اعلا یک جواهر گرانبها در دست شماست و امیدوارم تمام تلاش خود را برای حفاظت از آن انجام دهید. حضرت آیتالله خامنه ای همچنین در این دیدار با اشاره به جایگاه مهم مرجعیت در عراق فرمودند: قدر آیتالله سیستانی را بسیار بدانید و به نصایح ایشان گوش دهید.
مصوبه جدید برای فروش هواپیما به ایران
بر اساس اعلام رسانه‌های خارجی، قانونگذاران ایالات متحده پیش‌لایحه‌ای را تصویب کردند که فروش هواپیماهای آمریکایی به ایران را تحت نظارت دقیق کنگره قرار خواهد داد. آن‌گونه که «سی‌ان‌بی‌سی» اعلام کرده است، این لایحه با ۲۵۲ رأی مثبت در مقابل ۱۶۷ رأی منفی به تصویب رسید و تمامی جمهوری‌خواهان به جز چهار نفر، به این لایحه رأی دادند. به موجب این لایحه، وزارت خزانه‌داری باید درباره خریداری هواپیماهای آمریکایی از سوی ایران و نحوه تأمین مالی فروش آنها، به کنگره گزارش دهد. در ماه دسامبر ۲۰۱۶، بوئینگ قرارداد فروش ۸۰ فروند هواپیما به ارزش 6/16 میلیارد دلار با ایران‌ایر را به امضا رسانده بود که شامل ۵۰ هواپیمای جت مسافربری بوئینگ ۷۳۷ و ۳۰ فروند هواپیمای ۷۷۷ پهن‌پیکر هستند. به موجب این قانون، وزارت خزانه‌داری باید کنگره را درباره فعالیت شرکت‌های ایرانی که هواپیما خریداری می‌کنند و همچنین تأمین مالی مورد استفاده برای قراردادها، آگاه کند.

طرح آماده عربستان برای برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی!
وزیر خارجه عربستان سعودی در مصاحبه با شبکه «فرانس 24» تصریح کرد، آمریکایی‌ها در حال رایزنی با همه طرف‌ها، از جمله عربستان و تلفیق دیدگاه‌های همه این طرف‌ها هستند و گفته‌اند، برای تدوین طرح سازش در خاورمیانه به زمان زیادی نیاز دارند. عادل الجبیر افزود: «هنوز مشخص نیست که آیا پیشنهاد‌های دولت آمریکا برای دو طرف (فلسطینی و اسرائیلی) قابل قبول است یا خیر، زیرا به عقیده من هنوز طرح آمریکا تکمیل نشده است.» الجبیر همچنین مدعی شد، در حال حاضر هیچ گونه رابطه‌ای بین عربستان و رژیم صهیونیستی وجود ندارد، با وجود اینکه نگرانی از نفوذ ایران در منطقه، نگرانی مشترکی برای هر دو طرف است. وی در عین حال تأکید کرد، ریاض نقشه راهی برای برقراری روابط دیپلماتیک کامل با اسرائیل در صورت دستیابی به توافق صلح با فلسطینیان، آماده کرده است.

اگر قدس را از دست دهیم، مدینه و مکه را هم از دست خواهیم داد
«
رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه طی اظهاراتی درباره اقدام اخیر آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی، گفت: «اگر قدس را از دست دهیم، مدینه را از دست خواهیم داد و اگر مدینه را از دست دهیم، مکه را از دست خواهیم داد و اگر مکه از دست رود، کعبه از دست خواهد رفت.» وی در ادامه اظهار داشت: تصمیم اخیر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا درباره شهر قدس زنگ خطری برای توطئه‌های جدید علیه جهان اسلام است. اردوغان ادامه داد: اگر مسلمانان نتوانند به این اقدام پاسخ مناسبی بدهند، این توطئه‌ها بر آنها چیره خواهد شد. رئیس‌جمهور ترکیه همچنین افزود: «در صورتی که مسلمانان در مسئله قدس موفق شوند، این موفقیت یک نقطه عطفی برای همه آنها خواهد بود

نقش عربستان و آمریکا در مسلح کردن تروریست‌ها
به گزارش خبرگزاری آلمان، تحقیقات گروه تسلیحات جنگی (CAR) نشان می‌دهد، تسلیحات بسیار خطرناکی در دست گروه‌های تروریستی قرار دارد. در تحقیقات 200 صفحه‌ای آمده است، بیش از 30 درصد از تسلیحاتی که داعش در عراق و سوریه در اختیار دارد، ساخت کارخانه‌های بلغارستان، رومانی، مجارستان و آلمان هستند. روسیه و چین هم نیمی از سلاح‌هایی که در دست تروریست‌هاست، تولید می‌کنند. در این گزارش آمده است، بیشتر این تسلیحات از ارتش‌های سوریه و عراق دزدیده شده‌اند؛ اما در بسیاری از موارد هم عربستان سعودی و آمریکا این تسلیحات را از کشورهای اروپای شرقی خریده‌اند و در اختیار نیروهای معارض سوری گذاشته‌اند و در نهایت سلاح‌ها به دست گروه‌های تکفیری رسیده است.
مرعشی: آیکیوی خانواده هاشمی و کارگزاران بالاست
حسین مرعشی گفت: ثروت اندوزی شخصی و سوءاستفاده از مناصب حکومتی حتما مذموم است ولی مردم و کشور را ثروتمند کردن حتماً امر پسندیده ای است. آقای هاشمی دنبال این بودند که ایران توسعه پیدا کند و مردم ثروتمند شوند و عدهای که نمی توانستند این را بفهمند این فضا را علیه آقای هاشمی راه انداختند. در ایران همیشه یکی از درگیری ها، درگیری بی هنران با باهنران است. کسانی که هیچ هنری ندارند نمی توانند ببینند دیگران هم هنر دارند و آنها را زیر سؤال میبرند. ما تیپمون تیپی است که دلمان می خواهد ایران مدرن شود و امکان ندارد در ایران توسعه ایجاد شود بدون اینکه پروژه های بزرگ و اساسی در آن اجرا شود، آیا می توانید تصور کنید امروز اگر مترو را نداشتیم چه شرایطی ایجاد میشد و این حجم مسافر در خیابانها چه وضعیتی ایجاد می کرد. مشکل ما، مشکل آی کیومان است؛ آی کیوی ما یه مقدار بیشتر از دوستان دیگرمان است؛ مشکل کارگزاران و خانواده آقای هاشمی این است که مقداری آی کیو بالایی دارند و می فهمند که کشور را نمیتوان با توزیع پول نفت اداره کرد و نمیشود کشور را با نگهداشتن ظرفیت ها و اجرا نکردن پروژه ها حفظ کرد. کشور اگر می خواهد رشد کند و مردم رفاه داشته باشند زیرساخت ها باید توسعه یابد. اینها را ما می فهمیم و سالها هم گفته ایم.
جایگاه مادری و معلمی کمتر از آیت اللهی نیست

محسن قرائتی با بیان اینکه همه طلاب از ابتدای طلبگی همه مطالب مفید و آموزنده را یادداشت کنند، اظهار داشت: همواره کاغذ و قلم به همراه داشته باشید و اگر جملات زیبایی دیدید و یا شنیدید، یادداشت کنید، خندههای حلال خود و یا جملات زیبا بر پشت ماشینها را یادداشت و در مکان مناسب بیان کنید. او با بیان اینکه ما باید تشنه آموختن و علم آموزی باشیم، تصریح کرد: بانوان طلبه نمی توانند حجت الاسلام و المسلمین، آیت الله و یا مرجع تقلید شوند، اما می توانند مادر و معلم نمونه باشند و جایگاه مادری و معلمی کمتر از آیت اللهی نیست.
پاسخ شریفی نیا به شایعه ازدواج با رز رضوی

مهران مدیری در اولین برنامه از فصل سوم برنامه «دورهمی»، روبه روی محمدرضا شریفینیا، بازیگر پرحاشیه سینمای ایران نشست و با او به گفت وگو پرداخت. مدیری که در ابتدای صحبت هایش با شریفینیا به دشوار بودن گفت وگو با او اشاره کرد، ابتدا از این بازیگر خواست تا درباره علاقه مندی اش به این حوزه بگوید که شریفی نیا در توضیح گفت: «از همان دوران تحصیل و کلاس های فوق برنامه ای که در مدارس برگزار می کردند، فعالیت های فرهنگی هنری و مناسبت ها را اجرا کردیم و کم کم به کتابخوانی علاقه مند شدم و کتابخانهای در خانه برای خودم درست کردم. همچنین پس از آن مدتی به تئاتر رفتم و بعد از دوران انقلاب اسلامی کارگردانی را شروع کردم و بلافاصله وقتی دیپلم گرفتم، معلم شدم.» این بازیگر پرکار سینما که این روزها فیلم «خالتور» را بر پرده سینماها دارد، درباره بازی کردن در نقش مردهای دوزنه در سینما اظهار داشت: «من نقش مردهای دو زنه را زیاد بازی کردم و باز هم بازی خواهم کرد. چون با خودم عهد کردم تا زمانی که این هشدار بین خانواده ها نهادینه شود، نقش مرد دو زنه را بازی کنم. من معتقدم به لحاظ روانشناسی خانواده ها و روانشناسی زن، این فیلم ها یک هشدار است. »او در بخش دیگری از صحبتهایش به شایعات ازدواجش با رز رضوی، بازیگر سریال «ملکوت» اشاره کرد و گفت: «چند سال پیش در یک برهه زمانی تصمیم گرفتند تعدادی از هنرمندان را به سفر مکه ببرند و به ما سهمیه حج دادند. در آن سفر هر خانم زیر ۴۰ سال بنا به مقررات باید با یک مَحرم آقا سفر میکرد، به همین دلیل صیغه کوتاه مدتی بین هر دو نفر از خانم ها و آقایان خوانده شد. در آن سفر ملیکا دخترم هم بود، رز رضوی دوست ملیکا نیز همراه ما بود، این امری طبیعی است اما برای ما تبعات داشت و در ایران یک روزنامه با شیطنت این اقدام را ازدواج تلقی کرد

دو طرح برای استیضاح یک وزیر
نماینده مردم خمینی شهر از آماده شدن دو طرح در مجلس برای استیضاح یکی از وزرای دولت دوازدهم خبر داد. محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آماده شدن طرح استیضاح عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پارلمان اظهار داشت: تاکنون این طرح از سوی 35 نماینده مجلس امضا شده است. وی با بیان اینکه این طرح در 13 بند تدوین شده است ادامه داد: اخیرا طراحان استیضاح جلسه ای با رئیس مجلس داشتند و مقرر شد طراحان طرح با آقای رحمانی فضلی جلسه ای داشته باشند تا این طرح تعیین تکلیف شود. نماینده مردم خمینی شهر در مجلس تصریح کرد: البته جمع دیگری از نمایندگان نیز روز چهارشنبه گذشته طرحی را برای استیضاح رحمانی فضلی آماده کرده بودند و در حال جمع آوری امضا بودن
ماجرای قمه‌کشی برای فرهاد مجیدی در دفتر فتح‌الله‌زاده

علی فتح‌الله‌زاده،‌ مدیرعامل پیشین استقلال گفت: من یک روز نشسته بودم و نگهبان آمد و گفت: یک نفر آمده و یک شمشیر در دستش است. من گفتم مگر اینجا لیان شامپو است که او با شمشیر آمده؟ نگهبان گفت: ولی می گوید می خواهم فتح الله زاده را ببینم. من گفتم که بگذارید بیاید بالا. او بالا آمد و دیدم که خیلی آشفته است و یک قمه در دست اوست. گفتم آن که در دستت است چیست؟ گفت حاج آقا خیلی ناراحت هستم. به نگهبان گفتم برو بیرون. همین که نگهبان رفت بیرون دیدم که او پیراهن خود را پاره کرد و یک قمه به سینه خود زد. من شمشیر را ازش گرفتم و یک سیلی به او زدم و گفتم مگر تو عقلت را ازدست دادی که این کار را می کنی؟ گفت حاج آقا درست است که فرهاد مجیدی می خواهد ازاستقلال برود؟ من درجواب گفتم فرهاد حالا برود یا نرود به تو چه ربطی دارد؟ گفت من نمی توانم تحمل کنم. من دیگر دیدم که نمی شود فرهاد را ازدست داد. حالا نمی دانم خود فرهاد او را فرستاده بود یا نه... به دلیل اینکه فرهاد سابقه همچین کارهایی را دارد. او با علی موسوی می خواست من را به هوای ماهی گیری در آب بیندازد و از من پول بگیرد و من هم پول ندادم
عکس یادگاری وزیر بهداشت با یانگوم هم ثبت شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از "لی یونگ ئه" بازیگر نقش " یانگوم" در سریال "جواهری در قصر" به دلیل کمک انسان دوستانه 56 هزار دلاری به زلزله زدگان غرب کشوردر محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول تقدیر کرد. سید حسن هاشمی که به دعوت وزیر بهداشت کره جنوبی و امضای چند سند همکاری در حوزه سلامت به این کشور سفر کرده است، صبح امروز و پس از بازدید از بیمارستان دانشگاه یونسه ای، در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول از "لی یونگ ئه" به خاطر عمل انسان دوستانه در کمک به زلزله زدگان غرب کشور تقدیر کرد. بنا براعلام سایت وبدا، "لی یونگ ئه" بازیگر نقش "یانگوم" در سریال "جواهری درقصر" بود که با بازی هنرمندانه در این سریال مورد توجه مردم ایران قرار گرفت.

حمله نیوشا ضیغمی به صدف طاهریان
نیوشا ضیغمی در خصوص صدف طاهریان گفت: من ایشان را اصلاً بازیگر نمی‌دانم. به نظرم اسمشان را اصلاً نیاورید؛ چرا که اصلاً بازیگر نیستند. واقعاً نمی‌دانم ایشان چه زمانی بازیگر بوده‌اند! فقط تصاویری از او را در اثری دیدم که نقش مهمی هم در آن نداشت. من ایشان را نمی‌شناختم تا اینکه از ایران رفتند. وی تصریح کرد: چرا ما یک آدم الکی را بزرگ می‌کنیم. خود ما این آدم‌های بی‌مغز را بزرگ می‌کنیم. زمانی که این آدم را نمی‌شناسم چرا باید درباره‌اش صحبت کنم. من این افراد را قاطی آدم های سینما نمی‌‌دانم. آدم های الکی را نباید بزرگ کرد.
ضرغامی: سلفی جدید موگرینی با نیکی هیلی را دریابیم
!

عزت الله ضرغامی رئیس اسبق صدا و سیما در صفحه شخصی خود نوشت: طرح مجدد سلفی نمایندگان با موگرینی برای انحراف افکار عمومی است!سلفی جدید موگرینی با نیکی هیلی (نماینده امریکا در سازمان ملل) را دریابیم! سوءاستفاده از نیم جمله ی "برجام به عنوان زیربنایی برای تعامل سازنده در منطقه" برای شروع مطالبات نامشروع جدید!با ما چه می کنند!؟

نباید فقط برای دیدن امام زمان به جمکران برویم
استاد فاطمی نیا گفت: نباید تنها با ذهنیت دیدن امام زمان (ع) به مسجد جمکران رفت، بلکه شیعیان باید با هدف دعا برای ایشان و مهیاشدن شرایط ظهور به این‌ گونه اماکن متبرکه بروند متن زیر گفتاری از استاد فاطمی نیا است که در ادامه می خوانید؛ دیدار و ملاقات با امام زمان (ع) ارزش بسیار زیادی دارد، اما اینکه انسان همواره به‌ دنبال آن ‌باشد که کجا و چگونه می‌توان امام زمان (ع) را ملاقات کرد، امری حاشیه‌ای است. نکتهٔ مهم این است که انسان به‌ گونه‌ای زندگی کند که موجب ناراحتی امام زمان (ع) نشود و حضرت از او رضایت داشته باشند. مسجد جمکران مکان مقدسی است، ولی نباید تنها با ذهنیت دیدن امام زمان (ع) به این مکان مقدس رفت، بلکه شیعیان باید با هدف دعا برای ایشان و مهیا شدن شرایط ظهور به این‌گونه اماکن متبرکه بروند و اگر امام زمان (ع) را نیز در این راه زیارت کردند سعادت عظیمی نصیب آنان شده است.

بودجه ۹۷ یارانه بگیران را قلع و قمع و فقرا را نابود میکند

حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت در لایحه بودجه یارانه ها را استانی کرده که به معنای در اختیار قرار دادن یارانه ها به دست استاندار و قلع و قمع یارانه بگیران است. به شدت مخالفم که افراد جامعه برای دریافت یارانه به سازمان های حمایتی مراجعه کنند. این نوعی زورگویی به مردم است. بر اساس لایحه بودجه پنج دهک جامعه از دریافت یارانه ها حذف می شوند و این مسأله نه تنها فقر را در کشور بر نمی دارد بلکه فقیر را نابود می کند. دولت به مجلس شورای اسلامی اعلام کند پولی که از حذف یارانه ها به دست می آورد، کجا می خواهد خرج کند؟ محل هزینه 16 هزار میلیارد تومانی که از حذف یارانه بیش از 30 میلیون تن از افراد جامعه به دست می آید در بودجه مشخص نیست و این مبلغ نیز کنار 50 هزار میلیارد تومانی که در بودجه نمی آید و در خزانه نیز نمی رود قرار می گیرد.
اخبار روزانه:
* «جیمز وات» سفیر اسبق انگلیس در لبنان طی یادداشتی در روزنامه بریتانیایی «ایندیپندنت» با اشاره به افزایش نفوذ ایران در منطقه در نتیجه حوادث عراق و سوریه، نوشت: «ریشه رفتارهای ایران را «محافظت از خود» تشکیل می‌دهد. انگیزه قوی‌تر ایران، محافظت از خود است. تجاوز خودانگیخته صدام در دهه ۱۹۸۰ که شورای امنیت آن را محکوم نکرد و به دنبال آن هشت سال جنگ مخربی که با حمایت قدرت‌های بزرگ همراه شد، ایران را متقاعد کرد که تنها با ایجاد ائتلاف‌های راهبردی با عراق و سوریه می‌تواند به دفاع از خودش در آینده امیدوار باشد
* رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد: مقاماتی از دولت ترامپ به تازگی پشت درهای بسته با برخی نمایندگان ارشد کنگره درباره امکان انتقال فناوری هسته‌ای به عربستان مذاکره کرده‌اند. البته مقامات دولت ترامپ مشخص نکرده‌اند که آیا توافق احتمالی با عربستان برای فروش فناوری رآکتورهای هسته‌ای به این کشور شامل صدور مجوز غنی‌سازی اورانیوم نیز خواهد بود یا خیر. عربستان مدعی است، با بهره‌گیری از فناوری هسته‌ای قصد کاهش وابستگی به نفت را دارد.
* «ریچارد نفیو» یک مقام سابق دولت آمریکا و کارشناس مسائل تحریمی گفت: واشنگتن در حال حاضر از گزینه‌های اندکی برای اعمال تحریم‌های جدید یا به‌کارگیری تدابیر دیگر علیه ایران برخوردار است. وی افزود: متقاعد کردن یک نماینده کنگره ممکن است بسیار آسان باشد؛ اما قانع کردن یک مقام اروپایی یا ژاپنی دشوار است و بسیار دشوارتر است که بتوانیم آنها را متقاعد کنیم که جنگ یمن تماماً تقصیر ایران است.
* پایگاه خبری فوربس اعلام کرد: در میان بی‌میلی بانک‌های بین‌المللی برای ورود به بازار ایران، بزرگ‌ترین ایرلاین ایران احتمالاً مجبور خواهد بود از بانک‌های داخلی برای تأمین مالی خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ استفاده کند. برخی از شرکت‌های هواپیمایی ایران قبلاً تلاش کرده‌اند از طریق شرکت‌های بین‌المللی لیزینگ برای خرید 77 فروند هواپیما از شرکت‌های اروپایی و آمریکایی تأمین مالی انجام دهند.
* محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت ‌نظام در جمع دانشجویان و استادان دانشگاه امام صادق(ع) گفت: عده‌ای در داخل می‌خواهند با بحث‌های حاشیه‌ای، توجه ما را از اقتصاد دور کنند. وی با بیان اینکه جنگ ما جنگ اقتصادی است و با جوشش از درون قابل مدیریت است، تصریح کرد: اگر تحول اقتصادی را تسریع نکنیم، باید به مرزهای خود برگردیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: