logo
کد خبر: ۲۶۳۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
شاگردان کی‌روش در گروه مرگ جام جهانی ۲۰۱۸؛
تیم ملی ایران مطابق قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه دوم بازی‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش رقابت خواهد کرد تا یکی از سخت‌ترین گروه های جام شکل بگیرد.
تیم ملی ایران مطابق قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه دوم بازیها با پرتغال، اسپانیا و مراکش رقابت خواهد کرد تا یکی از سختترین گروه های جام شکل بگیرد.

کمتر از شش ماه تا آغاز بیست و یکمین دوره رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۸ آیین قرعه کشی رقابت های جام جهانی با حضور نمایندگان کشورهای شرکت کننده و شماری از بازیکنان مطرح فعلی و سابق فوتبال انجام شد و ۳۲ تیم حاضر در این رقابتها حریفان خود را شناختند.

تیم ملی ایران که برای پنجمین بار به جام جهانی صعود کرده براساس قرعه کشی انجام شده در گروه دوم رقابت ها در کنار تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار گرفت تا شاگردان کارلوس کی روش کار بسیار دشواری برای صعود به دور یک هشتم داشته باشند اما از طرفی برای تیم ملی فرصت طلایی به وجود آمد تا بتواند مقابل قدرت های فوتبال جهان با نمایشی مقتدرانه سطح فوتبال ایران را افزایش دهد .

براساس قرعه کشی انجام شده، ایران در اولین دیدار خود باید ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران در سنت پترزبورگ برابر مراکش به میدان برود.

بازیکنان ایران در دومین دیدار ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ۹۷) در کازان به مصاف تیم ملی اسپانیا میروند.

در انتها ایران در سومین بازی خود ۲۵ ژوئن (۴ تیر ۹۶) در سارانسک به مصاف پرتغال خواهد رفت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: