به‌روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
هشدار دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اردبیل به نماینده اردبیل درمجلس شورای اسلامی:
ما احزاب اصول گرا از انتقادات استقبال می کنیم اما از طرف کسانی که رجال سیاسی باشند و یا حداقل چپ و راست، اصولگرا و اصلاح طلب را بشناسند.
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اردبیل نسبت به اظهار نظر نماینده اصلاح طلب اردبیل واکنش نشان داد.

توحید مجیدی از اینکه اخیرا محمد فیضی نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی در اظهارنظر نابجای خود درمورد انتخاب استاندار فعالیت احزاب را دخالت بی مورد دانسته، گفت: ایشان که اصلاً شم سیاسی ندارد و تشکل های سیاسی را خوب نمی شناسد نباید وارد اینگونه اظهارنظرات شود.

مجیدی ابراز کرد: ما احزاب اصول گرا از انتقادات استقبال می کنیم اما از طرف کسانی که رجال سیاسی باشند و یا حداقل چپ و راست، اصولگرا و اصلاح طلب را بشناسند.

دبیر حزب موتلفه استان در پاسخ به این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: لیدر انتخاباتی شما که سخنران مجالس شما بود دردوران انتخابات مجلس شورای اسلامی قبلی خودش دست به دامن اصولگرایان شده و با احزاب اصولگرا میثاق نامه امضاء کرده است چون احزاب اصولگرا ریشه دار و همیشه قابل اعتماد هستند تا حالا میثاق نامه وی را به احدی نشان نداده اند .پس من توصیه می کنم شما که هنوز جوان وکم تجربه هستید در بعضی از ادبیات گفتارتان لااقل مثل زمان انتخابات از لیدرهای اصلاحاتی خود مدد بجویید.

مجیدی اضافه کرد: بنده به شما پیشنهاد می کنم که درکاراحزاب دخالت نکنید و تمرکز خود را به کارنامه ضعیف خود معطوف نمایید به قول همکار مان با مصادره دولت سعی برجلب افکار عمومی و مقبولیت بخشیدن به عملکرد ضعیف خود نباشید زیرا با بی تدبیری و کارنامه ضعیف شما اردبیل و جوانان آن هر روز از محرومیت بیشتری رنج می برند .

وی ادامه داد: آقای نماینده من فعلاً شما را دعوت به این مهم می کنم که دراظهار نظر خود دقت بیشتری داشته باشید زمان خیلی زود تر از آن که شما فکر می کنید می گذرد و باز درعرصه انتخابات حضور خواهید یافت و دست به دامن احزاب خواهید شد آن زمان است که جواب شما را این احزاب ریشه دار و متدین خواهند داد و دیگر مجالی برای لابی گری نخواهید یافت و آن زمان است که رجال سیاسی شما را به اظهار نظرتان درباره احزاب ارجاع خواهند داد و باشد که درآن زمان با این اظهارات کذایی بتوانید نظر احزاب را برای قرار گرفتن درلیست جلب نمایید وآن موقع مردم فهیم جواب شما را قاطعانه خواهند داد .

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: