به‌روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
محمدرضا ملکشاهی‌راد:
​عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: نتیجه عملکرد مجموعه دستگاه‌هایی که در مبادی قانونی ورودی کالا حضور دارند غیر قابل قبول است.
محمدرضا ملکشاهی‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص واردات کالاهای غیر مجاز از مبادی قانونی، اظهار داشت: به‌عنوان عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تا کنون بازدید میدانی از گمرک‌های کشور نداشته‌ام زیرا نظارت بر این بخش در حوزه اختیارات کمیسیون عمران نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اما میزان کالای قاچاق موجود در کشور که از مرزها وارد می‌شود نشان می‌دهد که در مرزها کنترل واقعی وجود ندارد و این مسئله نشان از سوء مدیریت و یا عمدی بودن دارد، گفت: اگر تعمدی در کار نباشد و مبادی ورودی کالا مامورین سالم داشته باشند و کار خود را به‌خوبی انجام دهند نباید این حجم از کالای قاچاق وارد کشور شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر تعمدی در کار نباشد و مبادی ورودی کالا مامورین سالم داشته باشد و کار خود را به‌خوبی انجام دهند نباید این حجم از کالای قاچاق وارد کشور شود، عنوان کرد: کالای قاچاق بیشتر از مرزهایی وارد می‌شود که امکانات تخلیه و اسکله داشته باشند، جایی که امکانات ندارد نمی‌تواند ظرفیت ورود این حجم از کالا را داشته باشد.

ملکشاهی‌راد در پایان با تاکید بر اینکه ، این مسائل نشان می‌دهد که این حجم از کالای قاچاق از مبادی قانونی وارد کشور می‌شوند، خاطر نشان کرد: نتیجه عملکرد مجموعه دستگاه‌هایی که در مبادی قانونی ورودی کالا حضور دارند غیر قابل قبول است./

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: