به‌روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۲۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
اسدالله بادامچیان:
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ملت آمریکا باید خود را از چنگ رییس‌جمهوری چون ترامپ نجات دهد، زیرا تاریخ گواه است که هر کس با آمریکا و سیاست‌هایش همراه شود بیشتر دچار مشکل می‌شود.
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب هنوز هم مرگ بر آمریکا می‌گوییم، زیرا شیطان همیشه شیطان است و تغییری نمی‌کند.

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به بدعهدی‌های دولت ایالات متحده آمریکا گفت: ایران مستقل، قدرتمند و تحت حمایت رهبری معظم انقلاب اسلامی به مسیر با صلابت خود ادامه می‌دهد و آمریکا بهتر است به فکر خودش باشد تا دیگر کشورها؛ لذا ملت آمریکا باید خود را از چنگ رییس‌جمهوری چون ترامپ نجات دهد، زیرا تاریخ گواه است که هر کس با آمریکا و سیاست‌هایش همراه شود بیشتر دچار مشکل می‌شود.

وی با اشاره به راه‌های مقابله با آمریکایی‌ها ادامه داد: ما باید مشکلات اقتصادی خود را برطرف کنیم تا هیچ نیازی به دیگر کشورها نداشته باشیم. برطرف کردن فساد و قاچاق نیز می‌تواند در این مسیر موثر باشد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: اگر بتوانیم مشکلات مردم را برطرف کنیم، ملتی با رفاه خواهیم داشت که زیر پرچم عدالت در همه زمینه‌ها زندگی خواهند کرد که هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند در مقابل آنها کارساز باشد. ایستادگی و مقاومت همه آحاد مردم به خصوص جوانان آمریکایی‌ها را نا امید کرده و می‌کند. اگر نسل جوان قبلی ما شهید فهمیده بود، امروز ما شهید حججی را داریم.

بادامچیان تصریح کرد: نسل امروز ما نسل حججی‌هاست که بسیار بالنده‌تر از قبل هستند، همانطور که که رهبری معظم انقلاب نیز فرمودند که من سر تا پا امید هستم.

وی اظهار داشت: بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب هنوز هم مرگ بر آمریکا می‌گوییم، زیرا شیطان همیشه شیطان است و تغییری نمی‌کند. ما با استکبار آمریکا دشمنی داریم و تا زمانی که این استکبار وجود دارد، دشمنی ما نیز ادامه خواهد داشت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: