به‌روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
باهنر:
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مرحوم آقای عسگراولادی و همرزمانشان ذره ای از همراهی با امام دریغ نکردند و عزیزان خود را نیز فدا کردند.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در مراسم چهارمین سالگرد درگذشت حبیب الله عسگراولادی دبیرکل اسبق حزب موتلفه اسلامی در مجتمع رفاه تهران، اظهار داشت: آقای عسگراولادی در راس همه فعالیت های خود تدین را مدنظر قرار می داد و اولین شاخص در هر اقدام و عمل وی تدین و رضای خداوند و قیام به وظیفه بود.

وی افزود: در سال 1388 که آن داستان ها پیش آمد و در نتیجه کاندیدا مورد نظرشان که به عنوان خیرالموجودین رای آورده بود پس از چند اظهار نظر از سوی ایشان اولین کسی بود که گفت فلانی در این اظهار نظر فاصله خود از خدایش را زیاد کرده است.

باهنر با اشاره به مکاتبات مرحوم عسگراولادی به رقبا، گفت: در این مکاتبات ایشان مورد نقد بسیاری از رفقا قرار گرفت اما تدین و برای خدا کار کردن ایشان را تا اینجا جلو میبرد.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: مرحوم عسگراولادی همیشه تاکید داشت که من آفتاب لب بوم هستم و وقت ندارم و باید به وظیفه خود خود عمل می کنم. ایشان در بعضی از موارد که ما سوال می کردیم که این چه تصمیمی گرفتید آدرس می داد که من به این دلیل به این جمع بندی رسیدم. باهنر با تاکید بر اینکه آقای عسگراولادی به شدت انسان تشکیلاتی بود، خاطرنشان کرد: آقای عسگراولادی در دوران خفقان و بگیر و ببند طاغوت تنها آدم موثری بود که در کنار و پشت سر امام حرکت می کرد. دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: آقای عسگراولادی و همرزمانشان ذره ای از همراهی با امام دریغ نکردند و عزیزان خود را نیز فدا کردند. وی اضافه کرد: خیلی سنگین است که مرحوم عسگراولادی می گویند من فلان کار را انجام دادم در حالی که می دانستم نزدیک ترین دوستان از من تبری می جویند بنابراین تمام رفتار، حرکت، سکوت و سخنان مرحوم عسگراولادی تدین بود حتی حزبش را هم با همین می سنجید.به گفته باهنر، اگر بعضی از صحبت ها را بنا بود در طراز سن و سابقه ایشان و نظام بگذاریم باورمان نمیشد که این حرف ها از مرحوم عسگراولادی باشد بعضی اوقات حرف هایی می زد که برخی ها به ایشان تاکید می کردند که اینها از شما بعید است اما ایشان وقتی به نتیجه می رسید که تدین چنین حکم می کند سخن را جاری می ساخت.

وی در پایان گفت: خداوند ان شالله توفیق دهد به ما که این عمق از ایمان، تدین، تدبر و تفکر را چراغ راه آینده انقلاب قرار دهیم ما نسل اول انقلابی ها در حال انقراض هستیم و باید این ها را به نسل های بعدی منتقل کنیم
برچسب ها: باهنر ، عسگراولادی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: