به‌روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۰۹۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
غلام محمد طاهری:
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: استاندار منتخب باید در انتخاب مدیران، شایسته سالاری و توانمندی افراد را مدنظر قرار دهد و تحت فشار جریانات سیاسی یا افراد بی مسئولیت که دنبال سهم خواهی هستند، قرار نگیرد.
غلام محمد طاهری در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: با توجه به مشکلات عدیده و تلنبار شده از قبیل غول بیکاری جوانان، مشکلات اقتصادی و فقر مردم ، رکود بازار و مشکلات تجار و بازرگانان، اعتیاد جوانان، بزهکاریها و سایر مشکلات مردم استان؛ انتظار این است که دولت محترم، استانداری برای استان انتخاب نماید که وام دار مردم ، انقلاب و نظام باشد و شناخت جامع و کامل از مشکلات استان داشته باشد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: استانداری آگاه ، توانمند با روحیه انقلابی و جهادی و اهل تعامل که بتواند مشکلات مردم استان را حل نماید و کارو تلاش شبانه روزی و جهادی را سر لوحه کار قرار دهد.

این مسؤول ادامه داد: استانداری که بداند با پشت میز نشستن و درهای بسته و سخنرانی و وعده به آینده و بدگویی از گذشتگان مشکل حل نخواهد شد بلکه باید خود و همکارانش آستین ها را بالا زده و بطور جد برای خدمت به مردم شریف این استان خدمت کنند نه اینکه با عکسهای یادگاری و تبلیغات بی اثر و سخنرانی های تکراری زمان را از دست بدهند.

وی گفت: استاندار نماینده اول دولت در استان است و باید استاندار همه مردم استان باشد بلاخص محرومین ومستضفین و اقشار کم در آمد همچون امام راحل امت که فرمود یک تار موی کوخ نشینان را به تمام کاخ نشینان نمی دهم و مقام معظم رهبری هم موکدا تاکید بر حل مشکلات مردم محروم و مستضعف را دارند.

طاهری بیان کرد: ضرورت دارد استاندار منتخب با همه احزاب ،گروه‌ها و شخصیتهای استان تعامل داشته باشد و خودش را از یک جریان خاص و یا وابسته به افرادی خاص نداند که اگر این سیاست را پیش گرفت مطمئنا در این استان موفق نخواهد بود.

وی افزود: استاندار باید در انتخاب مدیران، شایسته سالاری و توانمندی افراد را مد نظر قرار دهد نه اینکه تحت فشار جریانات سیاسی یا افراد بی مسئول که دنبال سهم خواهی می‌باشند قرار نگیرد.

وی گفت: لذا بر همه لازم است که به استاندار جهت پیشرفت و آبادانی استان یاری رسانند مگر اینکه ایشان تمایلی به این همکاری نداشته باشد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: سیاست حزب موتلفه اسلامی استان برای همه دولت ها که در خط انقلاب و رهبری و نظام حرکت می‌کنند چه اصولگرا چه اصلاح طلب حمایت همه جانبه، نقد صادقانه و رصد هوشمندانه است.

برچسب ها: غلام محمد طاهری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: