به‌روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۹۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
محمد بومیان:
حزب مؤتلفه اسلامی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر از محدودیت فقط عفاف و حجاب خارج شده است و به مباحث مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی وارد شده است و به دنبال استفاده از ظرفیت کارشناسان است.
رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی گفت: موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س) در مسیر اربعین حسینی با فعالیت‌های فرهنگی گسترده ظرفیتی برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر است به همین علت امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، محمد بومیان در دیدار جمعی از اعضای حزب مؤتلفه اسلامی با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) که در سالن محراب انجام شد، با اشاره به اینکه امسال شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در مسیر اربعین حسینی با 20 محور مختلف فعالیت خود را دنبال می‌کند، اظهار کرد: 14 پایگاه مختلف در مسیر اربعین حسینی مستقر می‌شوند.

وی اضافه کرد: امیدواریم امسال با مشارکت صدا و سیما، شهرداری، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، مجلس اعراق، حوزه علمیه نجف و جمعی از شخصیت‌های دینی بتوانیم حرکتی وسیع را در حوزه امر به معروف و نهی از منکر رقم می‌زنیم.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س) در مسیر اربعین حسینی با فعالیت‌های فرهنگی گسترده ظرفیتی برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر است به همین علت امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید در حوزه فرهنگ‌سازی از ظرفیت‌های مختلف استفاده کنیم، گفت: ایرانی‌ها جمعیت قابل توجهی از زائرین اربعین حسینی را به خود اختصاص می‌دهند به همین علت با گسترش فعالیت‌های فرهنگی در اربعین حسینی می‌توانیم شاهد نتایج ویژه باشیم.

بومیان یادآور شد: حزب مؤتلفه اسلامی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر از محدودیت فقط عفاف و حجاب خارج شده است و به مباحث مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی وارد شده است و به دنبال استفاده از ظرفیت کارشناسان است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: