به‌روز شده در: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
محمدرضا ملکشاهی راد:
بنده به عهد خود با مردم وفادارم و این قبیل اقدامات باعث می شود تا مصمم تر از گذشته ضمن شناسایی و معرفی این افراد به مردم، برای رسیدن سپرده گذاران به مطالبتشان از جان مایه بگذارم.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: فحاشی عده ای معلوم الحال باعث نمی شود تا ذره ای از پیگیری حقوق مردم عقب نشینی کنم.

به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛محمدرضا ملکشاهی راد با بیان اینکه فحاشی عده ای باعث نمی شود تا حقوق مردم را نادیده بگیرم اظهارداشت: دریافت کنندگان وام های کلان در آرمان منفعت را در جو سازی می دانند.

وی با اشاره به کلیپ منتشر شده فحاشی به نمایندگان مردم در فضای مجازی ،خاطر نشان کرد: سپرده گذاران موسسه آرمان اطمینان داشته باشند با جوسازی و فحاشی عده ای که سعی در انصراف اینجانب از پیگیری مطالبات مردم دارند، عقب نشینی نمی کنم و تا حصول نتیجه مثبت پشتیبان آنها خواهم بود.

ملکشاهی راداظهارکرد: مردم باید بدانند در ماجرای موسسه آرمان تعدادی از افرادی که از این موسسه وام های کلان دریافت کرده اند منفعت خود را در جوسازی و ادامه روند کنونی می دانند و با فحاشی و تحریک مردم سعی دارند تا اینجانب نیز از پیگیری مطالبات مردم عقب نشینی کنم.

وی افزود: بنده به عهد خود با مردم وفادارم و این قبیل اقدامات باعث می شود تا مصمم تر از گذشته ضمن شناسایی و معرفی این افراد به مردم، برای رسیدن سپرده گذاران به مطالبتشان از جان مایه بگذارم.

این نماینده یادآورشد: خوشبختانه روند پیگیری مطالبات مردم بسیار مثبت است و در روزهای آتی همه سپرده گذاران تعیین تکلیف می شوند و وام گیرندگان کلان این موسسه هم با روسیاهی باید پاسخگوی مردم باشند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: