به‌روز شده در: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
رئیس فدراسیون کشتی و عضو هیئت رئیسه اتحادیه جهانی که قبل از محمد طلایی رسماً ریاست فدراسیون و سرمربیگری تیم ملی را بر عهده داشت زیر فشار افکار عمومی در نهایت از این مسئولیت کناره گرفت تا فرصت بیشتری جهت پیگیری امور فدراسیون داشته باشد اکنون اما پس از ناکامی تیم ملی در پیکارهای جهانی پاریس و نبود فضای لازم جهت همکاری مربیان واجد شرایط دیگر، شورای فنی علاقه‌مند است تا بار دیگر و به طور رسمی مسئولیت فنی تیم آزاد بزرگسالان را بر عهده رسول خادم بگذارد. مسئولیتی که به نظر نمی‌رسد با برگزاری انتخابات پیش روی فدراسیون کشتی مورد پذیرش رئیس فدراسیون واقع شود!
دکتر محمدرضا کاظمی- شورای فنی کشتی آزاد وعده داده بود بلافاصله پس از خاتمه بازیهای داخل سالن آسیا تغییرات احتمالی و ترکیب کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان را در دستور کار قرار دهد. آنان البته بنا داشتند در رابطه با سرمربیگری تیم امید نیز تصمیمگیری کنند. بی میلی مربیان شاخص جهت همکاری با تیمهای ملی کشتی آزاد تصمیمگیری شورای فنی را برای گزینش افراد واجد شرایط به منظور هدایت تیم های کشتی با چالشهایی مواجه کرده بود. آنان در نهایت از میان گزینههایی چون اکبر فلاح، حسن محبی و برخی دیگر با علیرضا رضایی جهت سرمربیگری تیم ملی امید به توافق رسیدند و به این ترتیب مردی که در گذشته حکم مربیگری مدیریت تیمهای ملی و سخنگوی فدراسیون را یدک میکشید بار دیگر وارد گود شد تا هدایت تیم امید را بر عهده بگیرد. رضایی که پیش از اعزام تیمهای کشتی به المپیک ریو فدراسیون کشتی را ترک گفت هرگز به صراحت از دلایل کنارهگیری خود سخن به میان نیاورد اما اشارههای وی گویای این واقعیت بود که اختلافات جدی با خادم دارد.

به هر حال اکنون او برگشته تا به همراه حمید باوفا سرمربی تیم ملی امید فرنگی، آیندهسازان کشتی را در آوردگاه جهانی لهستان که حدود 45 روز دیگر برگزار خواهد شد یاری دهد.

در این میان حکایت کشتی آزاد بزرگسالان به گونهای دیگر است. شنیدهها حکایت از آن دارد که اعضای شورای فنی تلاش میکنند در غیاب مربیان امتحان پس داده و ضعف کادر فنی کنونی بار دیگر رسول خادم را به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان معرفی کنند اما ظاهراً رئیس فدراسیون با علم و اطلاع از پیامدهای منفی چنین امری تا به اینجا حاضر نشده این پیشنهاد را بپذیرد.

رئیس فدراسیون کشتی و عضو هیئت رئیسه اتحادیه جهانی که قبل از محمد طلایی رسماً ریاست فدراسیون و سرمربیگری تیم ملی را بر عهده داشت زیر فشار افکار عمومی در نهایت از این مسئولیت کناره گرفت تا فرصت بیشتری جهت پیگیری امور فدراسیون داشته باشد اکنون اما پس از ناکامی تیم ملی در پیکارهای جهانی پاریس و نبود فضای لازم جهت همکاری مربیان واجد شرایط دیگر، شورای فنی علاقهمند است تا بار دیگر و به طور رسمی مسئولیت فنی تیم آزاد بزرگسالان را بر عهده رسول خادم بگذارد. مسئولیتی که به نظر نمیرسد با برگزاری انتخابات پیش روی فدراسیون کشتی مورد پذیرش رئیس فدراسیون واقع شود!


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: