به‌روز شده در: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
«حمیرا اسدی» بانوی چند شغله ورزش ایران است که سرپرست فدراسیون چوگان محسوب می‌شود. او همزمان چند شغل دیگر هم دارد که عبارتند از: مسئول امور مجامع معاونت توسعه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به علاوه حضور در رأس امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال است. او همچنین مشاور «محمدرضا داورزنی» معاون وزارت ورزش به شمار می‌رود که توأمان در رشته دکترای مدیریت دانشگاه تهران تحصیل می‌کند!
مهدی خرمی- ابوالمشاغل ورزش ایران در حال حاضر کیست؟ با اجازه جناب «بهرام افشارزاده» که زمانی با اختلاف بسیار نسبت به سایر مدیران این عنوان را یدک میکشید باید به سمع و نظرتان برسانیم ابوالمشاغل کنونی ورزش ما یک بانوست!

«حمیرا اسدی» بانوی چند شغله ورزش ایران است که سرپرست فدراسیون چوگان محسوب میشود. او همزمان چند شغل دیگر هم دارد که عبارتند از: مسئول امور مجامع معاونت توسعه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به علاوه حضور در رأس امور بینالملل فدراسیون فوتبال است. او همچنین مشاور «محمدرضا داورزنی» معاون وزارت ورزش به شمار میرود که توأمان در رشته دکترای مدیریت دانشگاه تهران تحصیل میکند!

از این روست که «حمیرا اسدی» به عنوان ابوالمشاغل ورزش ایران شناخته میشود چون با دوری «بهرام افشارزاده» از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک او دیگر رقیبی ندارد. تصورش را بکنید اگر این بانوی توانا(!) روزی فقط 2 ساعت در هر یک از مجموعههای تحت مدیریت خود یا اماکنی که ذکر شد سپری کرده و به بررسی امور بپردازد عملاً تمام وقت اداریاش پر خواهد شد.

تعدادی از مناصب و مشاغل «حمیرا اسدی» را در ورزش در حالی برشمردیم که مدتی است تبلیغات مسموم در مورد وضعیت بانوان ایرانی خاصه در ورزش از سوی ایادی خارجی انجام میشود. داستان «حمیرا اسدی» ما را به یاد «غلامحسین الهام» در دولت «محمود احمدی نژاد» میاندازد. رئیس جمهور سابق کشورمان اعتقاد عجیبی به الهام داشت و آن قدر به انتصاب او در سمتهای گوناگون اصرار ورزید که سوژه شوخی و لطیفههای سیاسی شد!

همین حکایت در مورد «حمیرا اسدی» هم صدق میکند. بانویی که هنوز مشغول تحصیل است اما مسئولیتهای سنگینی به او واگذار میشود. پرسش اینجاست؛ این بانو چه تجارب و کارنامهای دارد که این همه پستهای مختلف ورزشی را اشغال کرده است؟ آیا از او شایستهتر نداریم؟

چرا از سایر بانوان و آقایان علاقمند به خدمت برای کمک به «حمیرا اسدی» برای برداشتن این همه بار و مسئولیت استفاده نمیشود؟

متأسفانه به نظر میرسد برخی اوقات ما از آن طرف بام میافتیم. برای آن که تبلیغات غربیها را خنثی کرده و نشان بدهیم در ایران به بانوان اهمیت داده میشود وارد افراط میشویم!

انصافاً خودتان قضاوت کنید. امور بینالملل فدراسیون فوتبال باید به حمیرا اسدی واگذار شود؟ این تصمیم یک نوع خود شیرینی برای وزارت ورزش و جوانان نیست؟ دهها دکتر تربیت بدنی با تحصیلات عالیه و کارنامه روشن داریم که این روزها خانهنشین شده و راهی برای ورود به وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال پیدا نمیکنند. اما یک «بانو» میتواند چند شغل همزمان داشته باشد و... به نظر شما لزومی دارد که ادامه بدهیم؟

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: