به‌روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۸۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
انتقاد ملکشاهی راد از بی سامانی بلیط هواپیماها:
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت:در مواقعی که درخواست برای بلیط زیاد است افزایش قیمت قابل توجیه است اما این بالا بودن قیمت‌ها در پروازهای خالی نیز وجود دارد.
محمدرضا ملکشاهی‌ راد، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص عدم نظارت بر قیمت گذای بلیط هواپیما، اظهار داشت: نظارتی بر قیمت‌گذاری بلیط هواپیما وجود ندارد و شرکت‌های هواپیمایی در این فضا بسیار سوء استفاده می‌کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در برخی از شهرها تنها یک پرواز وجود دارد، اضافه کرد: در این شهرها فضایی رقابتی وجود ندارد و قیمت آنها بسیار بالا است و اطلاعات پرواز و ویژگی‌های هواپیما از جمله سن و نوع آن در اختیار مسافر قرار نمی‌گیرد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مردم و مسافران در شرایطی که فضا رقابتی نیست و قیمت‌گذاری‌ها بصورت افسارگسیخته صورت می‌گیرد دچار مشکل شده‌اند.

ملکشاهی‌راد در ادمه گفت‌وگوی خود با خبرنگار خانه ملت، در خصوص افزایش قیمت و وجود سازوکار قیمت‌گذاری بلیط هواپیماها در ایام ویژه، اظهار داشت: اصلا نظارتی وجود ندارد که سازوکار وجود داشته باشد، در مسافرت‌های زمینی نوع و مدل خودرو بر قیمت‌گذاری تاثیرگذار است اما در سفرهای هوایی اطلاعات کافی در اختیار مسافر قرار ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطرنشان کرد: در مواقعی که درخواست برای بلیط زیاد است افزایش قیمت قابل توجیه است اما این بالا بودن قیمت‌ها در پروازهای خالی نیز وجود دارد.

برچسب ها: ملکشاهی راد
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: