به‌روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۸۱۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
آقای وزیر! برنامه نود را دیده‌اید؟
قسم خوردن‌های بی دلیل «علیرضا منصوریان» هم سوهان روح و روان طرفداران استقلال بود و بیچاره هوادار! البته رضا افتخاری! که حاشیه و بحران به تیم منتقل کرد.
آرش بصیرت- برنده برنامه دوشنبه شب «نود» فقط یک نفر بود؛ عادل فردوسی پور! همه باختند و از همه بیشتر وزارت ورزش و جوانان! لطفاً تعجب نکنید. در اینکه «علیرضا منصوریان اشتباه کرد که وارد چنین فضایی شد و حتی مدیر عامل همسو را ترغیب به حضور در «نود» کرد، شکی نیست!

«اکبر عباسی ملکی» هم که صادقتر از دیگران بود، باخت! ضرورتی به صداقت او نبود چون دوستان مشغول ریختن آبرو یکدیگر روی آب بودند. مهدی رحمتی هم خیلی تلاش کرد خودش را استقلالی متعصب و هوادار این تیم بخواند، اما دست او هم رو شد! آیا فیکسترین بازیکن سالهای اخیر استقلال باید به خاطر یک نیمکتنشینی قهر کند و حاضر نشود همراه همبازی جوانش گرم کند؟ اگر چنین رفتاری را «ابراهیم میرزا پور یا سایر رقبای «رحمتی» با او میکردند چه عکسالعملی نشان میداد؟ اگر روح و روان تیم نابود شده بی تردید در تصمیم عجیب رحمتی و منصوریان بوده است.

قسم خوردنهای بی دلیل «علیرضا منصوریان» هم سوهان روح و روان طرفداران استقلال بود و بیچاره هوادار! البته رضا افتخاری! که حاشیه و بحران به تیم منتقل کرد.

مردی که با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی ثابت کرد اندازه باشگاه بزرگ استقلال تهران نیست. مدیری که حتی نمیتواند زیر مجموعه خودش را اداره کند و اجازه ندهد هنگام حضورش در تلویزیون پشت خط تلفنی برنامه بروند آیا چنین شخصی استحقاق نشستن روی صندلی مدیریت باشگاه پرطرفدار و مردمی استقلال را دارد؟ نگاهی به این برنامه نشان میدهد تصمیم محمد حسین قریب به کنارهگیری از ریاست هیئت مدیره استقلال کاملاً درست بود. با دیدن «رضا افتخاری» و شنیدن حرفهایش خیلی چیزها دستگیر مردم شد. اما همان طور که پیشتر نوشتیم بازنده اصلی این برنامه تلویزیونی یا شبه مناظره، وزارت ورزش و جوانان بود.

پرسش اینجاست؛ آقای وزیر ورزش و جوانان، آیا برنامه «نود» را دیدید؟

میدانیم همراه کاروان ایران در بازیهای داخل سالن آسیا در ترکمنستان تشریف داشتید ولی به طور یقین اتفاقات این برنامه تلویزیونی به سمع و نظر حضرتعالی سریده است. وزیری که طبق قانون و اساسنامه رئیس مجمع باشگاه استقلال است! چه واکنشی از خود نشان میدهد؟

این چه هیئت مدیرهای است؟ فقط و فقط فرا خواندن رضا افتخاری و اکبر عباسی ملکی؟

شنیدیم این دومی رفیق دیرینه شماست که از سال 1357 با یکدیگر آشنایی نزدیک دارید و اولی هم... تکذیبیه دفتر معاون اول رئیس جمهور به دست ما هم رسید قرابت و نسبت فامیلی مدیر عامل استقلال با یکی از اعضای دفتر دکتر جهانگیری که صحت دارد. آیا این نزدیکی در انتخاب «افتخاری» برای این پست کلیدی تأثیرگذار بوده یا نه؟ آقای وزیر! به داد استقلال برسید. حال و روز استقلال اصلاً خوب نیست! آقای «مسعود سلطانی فر» لطفاً دست به کار شده و یک تصمیم قاطع بگیرید. این حداقل کاری است که میتوان برای مرهم گذاشتن بر زخم هواداران استقلال کرد. آقایان خودشان که اهل استعفاء دادن نیستند. پس شما دست بجنبانید!

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: