به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
حسن لاسجردی:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:بحث دفاعی و نظامی کشورهای عضو آژانس در حوزه تعهدات آن نیست که بخواهد به این موضوع ها ورود پیدا کند
حسن لاسجردی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی درگفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان درباره بازدید از مراکز نظامی ایران اظهار کرد: بحث‌های مربوط به بازرسی و تعهدات متقابلی بین ایران و آژانس در مفاد NPT وجود دارد.

وی افزود: بر اساس تعهدات NPT موضوع فعالیت‌های نظامی در حوزه اختیارات آژانس نیست مضاف بر اینکه خارج از تعهدات ایران بوده و ایران می‌تواند از این امر سر باز زند.

لاسجردی بیان کرد: آمریکایی‌ها با توجه به سیاستی که در دوران ترامپ در پیش گرفته‌اند به دنبال بر هم زدن، تغییر و ایجاد تعهدات بیشتر ایران در برجام هستند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی یادآور شد: آمریکا در دو بحث تأکید زیادی دارد یکی از آن‌ها آزمایش‌های موشکی و دیگری حضور در منطقه خاورمیانه است، آن‌ها به دنبال این هستند که ایران را در تنگنا قرار دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بحث دفاعی و نظامی کشورهای عضو آژانس در حوزه تعهدات آن نیست که بخواهد نسبت به این موضوع ها ورود پیدا کند.

برچسب ها: حسن لاسجردی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: