به‌روز شده در: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
میرسلیم با اشاره به پرورش شهید حججی ها در اردوهای جهادی:
تأکید رهبری بر ضرورت اداره کشور با مدیریت جهادی باید در آستانه تشکیل دولت دوازدهم مورد توجه همه وزرا قرار بگیرد تا بتوانیم به سرعت بر کاستی ها غلبه کرده و عقب ماندگی ها در مسیر سند چشم انداز 1404 را در حد مقدور جبران کنیم.
سید مصطفی میرسلیم در حاشیه دیدار مسئولین حزب مؤتلفه اسلامی با تولیت آستان قدس رضوی گفت: عملکرد حجت الاسلام و المسلمین رییسی نمونه ای از اثربخشی تفکر جهادی در اداره کشور است.

رییس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار روزنامه الکترونیکی شما خاطر نشان کرد: تأکید رهبری بر ضرورت اداره کشور با مدیریت جهادی باید در آستانه تشکیل دولت دوازدهم مورد توجه همه وزرا قرار بگیرد تا بتوانیم به سرعت بر کاستی ها غلبه کرده و عقب ماندگی ها در مسیر سند چشم انداز 1404 را در حد مقدور جبران کنیم.

وی در تبیین انتظارات از مدیریّت جهادى گفت: باحرکت عادی و سست نمی شود کارهای بزرگ را انجام داد؛ امروز کشور نیازمند یک همت جدی و عزم راسخ است. در این مسیر هنر بزرگ دولت به مشارکت گرفتن نیروهای مخلص مردمی برای غلبه چالش های خصمانه استکبار است.

میرسلیم به وجود فرصت های بزرگی همچون رویش های نسل انقلابی جوان و مؤمن اشاره کرد و تصریح کرد: جوانی همچون شهید محسن حججی که برای کشور حاضر است اینگونه فداکاری کند، در بوته اردوهای جهادی به این کمال دست یافته است. این از جمله زمینه هایی است که دولت باید با همکاری با احزاب و نهادهای انقلابی، به نقش ستادی خود دقیق تر عمل کند و عرصه میدان را به مردم واگذارد.
برچسب ها: میرسلیم
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: