به‌روز شده در: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
حمیدرضا ترقی:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:دولت باید از اقداماتی که جامعه را به دوقطبی تبدیل می‌کند پرهیز کند و سعی کند حافظ انسجام ملی باشد و از بیان اظهاراتی مانند دولت 24 میلیونی و جناح گیری‌های سیاسی پرهیز کند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: برای گسترش فعالیت ها و پیش برد اهداف نظام نیاز به حفظ اتحاد داریم و علاوه بر اینکه مردم باید در این امر بیش از پیش قدم بردارند، دولت نیز باید برای تقویت اتحاد تلاش کند.

حمیدرضا ترقی در گفت وگو با صبح توس؛ با اشاره به اهمیت حفظ اتحاد و انسجام ملی و جلوگیری از چنددستگی در نظام جمهوری اسلامی، اظهار کرد: پرهیز از دوقطبی کردن جامعه یکی از تأکیدات همیشگی مقام معظم رهبری بوده است و مردم و مسئولان در هموار کردن این راه مسئول‌اند.

وی افزود: این تأکید رهبری در دولت یازدهم بیش‌ازپیش احساس شده است و به‌علاوه توطئه‌های مستکبران و شرایط کنونی کشور بر میزان این تذکر افزوده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بابیان اینکه اتحاد مردم و مسئولان می‌تواند به‌مثابه تودهنی برای ایادی استکبار باشد، عنوان کرد: ما برای گسترش فعالیت‌ها و پیش برد اهداف نظام نیاز به حفظ اتحاد داریم و علاوه بر اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد باید در این امر بیش‌ازپیش فعالیت کنند، دولت نیز باید تلاش کند در جهت تقویت این دستاوردها بکوشد.

وی ادامه داد: دولت باید از اقداماتی که جامعه را به دوقطبی تبدیل می‌کند پرهیز کند و سعی کند حافظ انسجام ملی باشد و از بیان اظهاراتی مانند دولت 24 میلیونی و جناح گیری‌های سیاسی پرهیز کند.

ترقی با تأکید بر اینکه مباحث تفرقه افکن مغایر با فرمایشات مقام معظم رهبری است، بیان کرد: روحانی باید خود را رئیس‌جمهور همه مردم ایران بداند و در راستای رفع مشکلات و بهبود معیشت همه خصوصاً مخالفان و منتقدان خود تلاش کند.

وی با اشاره به انتقادپذیری مسئولان، گفت: انتقاد آن‌قدر باارزش است که می‌تواند سازنده باشد و اگر مسئولان انتقاد را بپذیرند درواقع به نفع خودکار کرده‌اند.

برچسب ها: حمیدرضا ترقی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: