به‌روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
محمدکاظم انبارلویی:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت:درخواست بازدید از مراکز نظامی ایران با هیچ یک از موازین حقوقی جهان و کنوانسیون‌های جهانی مطابقت ندارد و آمریکا مسیری را می‌رود که ما مجبوریم دست روی ماشه‌های تفنگ‌ها و موشک‌های مان جواب‌شان را بدهیم
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران هرگز اجازه بازدید از مرکز نظامی را به آمریکایی‌ها نمی‌دهند.

محمدکاظم انبارلویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان در واکنش به اخبار منتشرشده مبنی بر درخواست آمریکایی‌ها برای بازدید از مراکز نظامی ایران،گفت: چنین خواسته‌ای امکانپذیر نیست.

وی ادامه‌داد: ما یک کشور مستقل هستیم و آمریکایی‌ها نمی‌توانند استقلال مان را با درخواست بازدید از مراکز نظامی نادیده بگیرند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تاکیدکرد: ما یک قراردادی از برجام با آن‌ها داریم و مربوط به تاسیسات هسته‌ای است و چون در برجام بدعهدی دیده‌ایم ممکن است به مسیری برویم که حتی از NPT خارج شویم چه برسد به اینکه آمریکایی‌ها ادعا داشته باشند از مراکز نظامی ما بازدید کنند.

انبارلویی تصریح کرد: دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران هرگز اجازه بازدید از مرکز نظامی را به آمریکایی‌ها نمی‌دهند.

سردبیرروزنامه رسالت خاطرنشان کرد: درخواست بازدید از مراکز نظامی ایران با هیچ یک از موازین حقوقی جهان و کنوانسیون‌های جهانی مطابقت ندارد و آمریکا مسیری را می‌رود که ما مجبوریم دست روی ماشه‌های تفنگ‌ها و موشک‌های مان جواب‌شان را بدهیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: