به‌روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
لاله افتخاری:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت:تشکیل اتاق گفتگو به منظور گفتمان تشکل‌های سیاسی در رفع سوءتفاهم‌ها امری مثبت تلقی می‌شود.

لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره پیشنهاد مطرح شده مبنی بر ایجاد اتاق گفتگوی احزاب از سوی یکی از فعالان سیاسی اظهار داشت: برخی از دیدگاه های اصولگرایان و اصلاح طلبان قابل اجماع نیست لذا تفاوت این دو دیدگاه نمی تواند در یک راستا قرار گیرد.

وی افزود: تشکیل اتاق گفتگو برای برقراری تفاهم در مسائلی که دغدغه تمامی احزاب است، مانند پیشبرد اهداف و مصالح کشور و یا سوء تفاهم هایی که به دلیل عدم گفتگو در میان آنها به وجود آمده میتواند امری مثبت تلقی شود.

افتخاری تصریح کرد: محور و اهداف گفتگو باید کاملا روشن و معین شود که گفتمان‌های صورت گرفته چه اهدافی را دنبال می کند .

وی ادامه داد: اشخاصی که دلبسته نظام مقدس ایران بوده و خواهان پیشرفت و ترقی کشور هستند باید بدون توجه به گرایش های حزبی و جناحی در جهت یک همگرایی منسجم بکوشند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه اگر هدف از تشکیل اتاق های گفتگو رفع مشکلات و مقابله با دشمنان نظام باشد و اجرای این طرح می‌تواند از اختلاف نظرات جریان های سیاسی بکاهد، تاکید کرد: چارچوب و خط قرمزها باید مشخص باشند در غیر این صورت تشکیل چنین اتاقی هیچ سودی برای طرفین و کشور نخواهد داشت.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: