به‌روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
لاله افتخاری:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت:‌ دولت لازم است به جای آنکه همان اشتباه دوره قبلی را تکرار کند در این دوره به تغییر وزرا و مسئولانی دست زند که موفق نبوده‌اند و قطعا این کار باید از بالاترین رده‌ها تا پایین‌ترین آن‌ها انجام شود اما در این زمینه نیازی به تسویه حساب سیاسی وجود ندارد.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت:‌ لازم است دولت دوازدهم به این موضوع توجه داشته باشد که از همه ظرفیت‌های موجود در کشور استفاده کند و تخصص و تعهد افراد را مورد توجه قرار دهد نه گرایش‌های سیاسی‌ افراد را.

لاله افتخاری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ویژگی های کابینه دوازدهم و لزوم ایجاد تغییر در آن اظهار کرد: آقای روحانی در دوران تبلیغات انتخابات قول داده بودند که کابینه دولت دوازدهم اندکی جوان‌تر شود و تغییر و ترمیم‌های لازم در آن صورت گیرد تا دولت بعدی حساب‌شده‌تر، با نشاط تر و با تخصص بیشتری عمل کند.

وی ادامه داد: اکنون لازم است دولت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشد و وزرای وزارت‌خانه‌های اقتصادی که مردم بیشتر به آنان سروکار دارند و حل مشکلاتشان در گروی عملکردشان است، عوض شوند.

این نماینده سابق مجلس با تاکید بر اینکه «دولت لازم است از همه ظرفیت های موجود در کشور برای کابینه دوازدهم استفاده کند» اظهار کرد: دولت بیشتر از آنکه به دنبال گرایش های سیاسی خاص باشد باید به تعهد و تخصص افراد برای حضور در کابینه توجه کند نه اینکه مانند دولت یازدهم تغییراتی از بالاترین تا پایین ترین مسئولیت‌ها را به وجود آورد که هزینه هایی نیز برای کشور داشته است.

افتخاری در پایان تاکید کرد:‌ دولت لازم است به جای آنکه همان اشتباه دوره قبلی را تکرار کند در این دوره به تغییر وزرا و مسئولانی دست زند که موفق نبوده‌اند و قطعا این کار باید از بالاترین رده‌ها تا پایین‌ترین آن‌ها انجام شود اما در این زمینه نیازی به تسویه حساب سیاسی وجود ندارد.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: