به‌روز شده در: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۱۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
محمدنبی حبیبی:
دبیرکل حزب موتلفه گفت: کسی که با تحمیل دیگران در کابینه عضو می‌شود جدایی از رئیس‌جمهور، خودش را مدیون دیگرانی می‌بیند که او را تحمیل کرده‌اند، بنابراین این فرد نمی‌تواند همکار خوبی برای آقای روحانی باشد.
دبیرکل حزب موتلفه گفت: سهم‌خواهی به هر شکلی از کابینه نادرست و منجر به محقق نشدن وعده‌های انتخاباتی می‌شود.

محمدنبی حبیبی، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره سهم‌خواهی‌ برخی گروه‌ها از کابینه دوازدهم، اظهار داشت: هر کسی از هر جناحی که افراد لایق و متعهد برای تشکیل کابینه دوازدهم سراغ دارد، از مشورت دادن به دولت دریغ نکند.

وی با تاکید بر اینکه سهم‌خواهی از کابینه دوازدهم به هر شکلی و نوعی نادرست است، افزود: آقای روحانی باید با اختیار کامل اعضای کابینه را انتخاب کند، چرا که در انتخابات قول‌هایی به مردم داده است و حق دارد خودش اعضای کابینه‌اش را انتخاب و به مجلس معرفی کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اضافه کرد: اگر اشخاصی خارج از اراده رئیس‌جمهور به وی تحمیل شوند، مسلما موفقیتی در وعده‌های داده شده به مردم به دست نخواهد آمد.

حبیبی خاطر نشان کرد: کسی که با تحمیل دیگران در کابینه عضو می‌شود جدایی از رئیس‌جمهور، خودش را مدیون دیگرانی می‌بیند که او را تحمیل کرده‌اند، بنابراین این فرد نمی‌تواند همکار خوبی برای آقای روحانی باشد.

برچسب ها: محمدنبی حبیبی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: