به‌روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
logo
کد خبر: ۲۵۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
دبیر حزب مؤتلفه استان اردبیل:
ادارات هم دست کمی از صنعت استان ندارند اصلا اهمیتی به شایسته سالاری داده نمی‌شود.
توحید مجیدی دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان اردبیل گفت: با توجه به استعداد و پتانسیل استان اردبیل هم در راستای صنعت توریستی و گردشگری و هم در راستای کشاورزی و دامپروری انتظار از دولت جدید بالا میرود.

وی بیکاری نیروهای انسانی استان را معضل بزرگی دانست و افزود: متاسفانه با پتانسیل بیشتر استان در زمینههای فوقالاشاره مسئولین استانی زیاد به مسئله و مشکل بیکاری جوانان و ایجاد اشتغال پرداخت نمیکنند و اکثر کارخانجات تبدیلی که مواد اولیه به وفور در استان میباشد به تعطیلی کشیده شدهاند.

مجیدی اضافه کرد: کارخانه ذوب آهن اردبیل با آن عظمت همه کارگرانش بیکار شده و هر روز جلو استانداری تحصن میکنند پس چه موقع دولت میخواهد به این مشکل بیکاری رسیدگی کند. اکثر کارخانجات شهرک صنعتی تعطیل بوده و رو به ورشکستگی میباشند.

دبیر حزب مؤتلفه استان تابستان را فصل کشت و کار و برداشت محصولات کشاورزی یاد و خاطرنشان کرد: کشاورزان با آن همه زحمت بعد از برداشت قادر به تحصیل حتی سرمایه اولیه هم نیستند مخصوصا سیبزمینیکاران استان.

این فعال سیاسی استان یادآور شد: شهرک کشت و صنعت مغان فقط تبدیل به یک مرکز سیاسی و تبلیغاتی و محل تاخت و تاز سیاسیون شده است در صورتی که بهترین محل برای اشتغالزایی و جذب بیکاران میباشد و با ایجاد چند کارخانه تبدیلی میتوان حداقل برای 2000 نفر اشتغال ایجاد کرد.

وی همچنین اضافه کرد: ادارات هم دست کمی از صنعت استان ندارند اصلا اهمیتی به شایسته سالاری داده نمیشود.

مجیدی در خاتمه عنوان کرد: کتابهای درسی پر شده از مسائل ضد اخلاقی و غربی و.. که واقعا آینده کشور را تهدید میکند باید این دولت چارهای بیاندیشد و کشور و فرهنگ کشور را از این وضعیت نجات دهد.

برچسب ها: اردبیل
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: