به‌روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
logo
کد خبر: ۲۵۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی خراسان شمالی:
در دوره پس از انتخابات ما شاهد همدلی و احترام متقابل بین افراد و تشکل های استان هستیم و این نشان می دهد که صرف نظر از نتیجه انتخابات، همه نسبت به پیشبرد اهداف نظام متحد بوده و این را برای خود تکلیف می دانند.
علی احمدنیا دبیر حزب مؤتلفه اسلامی خراسان شمالی با اظهار رضایت از همدلی موجود در استان گفت: در دوره پس از انتخابات ما شاهد همدلی و احترام متقابل بین افراد و تشکل های استان هستیم و این نشان می دهد که صرف نظر از نتیجه انتخابات، همه نسبت به پیشبرد اهداف نظام متحد بوده و این را برای خود تکلیف می دانند.

وی که با خبرنگار هفته نامه "شما" سخن میگفت افزود: مهمتر از آن اینکه اصولگرایان استان بیش از گذشته با یکدیگر همدل و منسجم هستند و این موارد حاصل شده بیش از قبل مایه امیدواری است.

دبیر حزب مؤتلفه استان در پاسخ به اینکه آیا در اوضاع اقتصادی استان تغییر رو به رشدی دیده می شود یا خیر، اظهار کرد: اوضاع اقتصادی کشور همچنان طبق روال گذشته است و هنوز تغییر خاصی دیده نمی شود.

وی اضافه کرد: مردم شریف استان خراسان شمالی از دولت و دست اندرکاران استان می خواهند نسبت به وعده هایی که در آستانه انتخابات داده شد، اجرایی کردن آن وعده ها آغاز شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: