به‌روز شده در: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۱۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
محمدعلی مینایی‌فر:
دبیرحزب موتلفه اسلامی استان مازندران گفت: عملکرد دولت روحانی در استان ما در عرصه اقتصادی مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است. انتظار داریم با عوض شدن مسئولین اجرایی، به‌خصوص مسئولین ارشد استان تحولی در سطح استان مازندران ایجاد شود
دبیرحزب موتلفه اسلامی استان مازندران گفت: روحانی در دور دوم دولتش دیگر معذورات اخلاقی و سیاسی ندارد و می‌تواند قاطعانه کار و زمینه‌های رشد را ایجاد کند

محمدعلی مینایی‌فر، دبیرحزب موتلفه اسلامی استان مازندران در گفتگو با خبرنگار هفته نامه شما در خصوص مقایسه وعده‌های روحانی در دولت‌های یازدهم و در انتخابات دوازدهم و وضعیت اشتغال استان مازندران گفت: روحانی دولت اولش را با وعده‌هایی آغاز کرد و دور دوم آنها را افزایش داد. متأسفانه در این استان بهره خاصی از دولت ایشان نبردیم. مازندران از نظر بیکاری و عدم اشتغال‌زایی جزو رتبه‌های اول در بین استان‌های کشور است. حتی زمینه‌های اشتغال قبلی هم در حال حذف شدن هستند و بسیاری از کارخانه‌ها و کارگاه‌ها که موجب اشتغال بودند به تعطیلی کشیده شده‌اند.

وی در خصوص عملکرد دولت در زمینه کشاورزی خاطرنشان کرد: سال 1395 سال خوبی برای باغداران مرکبات استان نبود و آنها شرایط سختی را پشت سر گذاشتند، زیرا سرما خسارات زیادی به محصولاتشان وارد کرد و بخش زیادی از مرکباتشان گرفتار سرما شد و از بین رفت، اما متأسفانه دولت روحانی حمایتی از کشاورزان و باغداران نکرد و مبلغی برای جبران خسارات به آنها نپرداخت.

دبیر اجرایی حزب در استان مازندران در خصوص ساخت و ساز و طرح‌های عمرانی تصریح کرد: آمار و ارقام نشان می‌دهد سال گذشته کمتر از 15 درصد کل بودجه‌های سازمان‌های ذی‌ربط به طرح‌های عمرانی اختصاص یافت و متأسفانه شاهد رکود در طرح‌های عمرانی در استان ما هستیم.

وی در ادامه یادآور شد مجموعاً عملکرد دولت روحانی در استان ما در عرصه اقتصادی مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است. انتظار داریم با عوض شدن مسئولین اجرایی، به‌خصوص مسئولین ارشد استان تحولی در سطح استان مازندران ایجاد شود. روحانی در دور دوم دولتش دیگر معذورات اخلاقی و سیاسی ندارد و می‌تواند قاطعانه کار و زمینه‌های رشد را ایجاد کند. با توجه به این مسئله انتظار داریم در دولت دوازدهم شاهد رونق نسبتاً خوبی در استان مازندران باشیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: