به‌روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۵۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
لاله افتخاری:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره بحث حضور زنان در کابینه دولت دوازدهم گفت: در جایی که نیاز است خانم‌ها باید وارد عرصه شوند واز حضور آنها استفاده شود و مورد غفلت قرار نگیرد، اما در واگذاری پست‌ها جنسیت را در نظر نگیرند و سهمی برای زنان نگذارند.

لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به تعیین کابینه دولت دوازدهم گفت: افرادی باید به کار گرفته شوند که کاملا متخصص و توانمند در حل مشکلات مردم باشند. اگر اقدام دولت یازدهم آزمون و خطا بود در دولت دوازدهم نباید آن خطاها تکرار نشود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مسئولان دولت بیان کردند دولت دوازدهم کارآمدتر، جوانتر و چابک‌تر خواهد بود که امیدواریم به این وعده‌ها عمل کنند، اظهار داشت: در میان نامزدهای رقیب رییس‌جمهور افراد قدر تمندو توانمند و دارای برنامه وجود دارد که باید دولت در جهت رفع مشکلات مردم از حضور آنها و برنامه‌هایشان استفاده کند لذا این حق مردم است و هر کدام از آنها سرمایه‌های نظام هستند که عدم توجه به آنها فرصت‌سوزی است.

وی ادامه داد: استفاده از این ظرفیت‌ها حکم عقلی است و کارآمدی دولت را بالا و به توانمندی دولت اضافه می‌کند و ما منتظر هستیم تا ببینیم از برنامه‌های نامزدهای دیگر که دارای سابقه هم هستند و به هر دلیلی نفر دوم شدند و یا انصراف دادند چگونه استفاده می‌شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره بحث حضور زنان در کابینه دولت دوازدهم گفت: در جایی که نیاز است خانم‌ها باید وارد عرصه شوند و از حضور آنها استفاده شود و مورد غفلت قرار نگیرد،اما در واگذاری پست‌ها جنسیت را در نظر نگیرند سهمیه برای زنان نگذارند و در این زمینه باید تعهد و تخصص ملاک واقع شود.

افتخاری بیان کرد: اگر خانم‌های متعهد، متخصص حتی بیش از آقایان داشته باشیم از آنها استفاده کنند اما اگر نداشتیم اصلا استفاده نشود لذا کار مردم و نظام یک بحث سیاسی و جناحی و تعارف و شعاری نیست و زمان انتخابات گذشته است.

وی گفت: در دولت یازدهم چندان جایگاه خاصی برای خانم‌ها دیده نشد و باید توجه شود بر اساس تخصص و تعهد افراد را از خانم‌ها و آقایان انتخاب کنند و توجه به جنسیت نداشته باشند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره فعالیت‌های این حزب بعد از انتخابات گفت: به هر حال موتلفه نامزدی در انتخابات داشت که مباحثی را مدنظر داشت و آنها رامطرح کرد و جلساتی با آقای میرسلیم برگزار شده است.

وی ادامه داد: آخرین جلسه هم با ریاست آقای میرسلیم برگزار شد و شورای مرکزی حزب در جلسات به ارائه گزارشات پرداخته است و موتلفه برنامه‌های خود را ادامه می‌دهد و پیگیر مطالبات مردم، منویات رهبر و اولویت‌هایی که بیان می‌شود، است.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: