به‌روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۴۹۵۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
لاله افتخاری:
در مورد جنگ نرم، عفاف و حجاب باید دقت بیشتری انجام شود و مسئولان خود را مجری قانون بدانند و نمایندگان مجلس باید نظارت کنند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به عفاف و حجاب گفت: راننده خودرو اگر کمربند ایمنی را نبندد فورا پلیس راهنمایی و رانندگی آن را تخلف از قانون می‌داند، دوربین‌ها ثبت می‌کنند و جریمه می‌شود؛ اگر فردی قانون را زیر پا می‌گذارد و حتی از لحاظ شرعی گناه نباشد تخلف محسوب می‌شود ولی در مورد عفاف و حجاب شاهد چنین چیزی نیستیم و به راحتی توسط عده‌ای در جامعه از قانون پیروی نمی شود و برخی از نامزدهای ریاست جمهوری با افتخار از این چنین آزادی‌هایی حمایت می‌کنند.

وی افزود: متاسفانه آزادی زنان و بی‌حجابی به ترفندی برای برخی از نامزدهای ریاست جمهوری تبدیل شده است و حتی از آن حمایت می‌کنند و این در حالی است که فردی که نامزد ریاست جمهوری می‌شود باید خود را مجری قانون اساسی بداند و سوگند یاد کند که تابع و اجرا کننده قانون باشد.

نماینده دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جامعه ای که ۹۸و ۲دهم درصد آن به قانون اساسی و اسلام رای دادند باید قانون اجرا شود و حرمت افرادی که رای دادند حفظ شود.

بی‌عفتی در جامعه منجر به افزایش آمار طلاق می‌شود

نماینده دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع طلاق گفت: شاهد افزایش آمار طلاق در جامعه هستیم و اسلام بر حفظ خانواده‌ها و در کنار هم بودن زوجان تاکید دارد.

وی بیان کرد: وقتی برخی از افراد جامعه در معرض دید و روان یکدیگر با آزادی کامل و بی‌بند و باری قرار بگیرند ضعیف شدن بنیان خانواده ها را پیش خواهد گرفت و منجر به دلسردی در روابط زوجین و طلاق می‌شود.

افتخاری افزود: ماهواره و شبکه های اجتماعی به صورت تیغ دو سر هستد که هم در راستای مثبت و هم منفی می توان از آن استفاده کرد. ولی متاسفانه چون ماهواره در اختیار دشمنان قرار دارد و برنامه های ویژه مخربی برای خانواده ها اجرا می کنند بر نابود کردن روحیه خانواده، گسترش آمار طلاق و رفتارهای خلاف قانون در جامعه تاثیر گزار است.

وی خواستار توجه بیشتر مسئولین به جنگ نرم شد و خاطر نشان کرد: در مورد جنگ نرم، عفاف و حجاب باید دقت بیشتری انجام شود و مسئولان خود را مجری قانون بدانند و نمایندگان مجلس باید نظارت کنند.

نماینده دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی گفت: در اجرای قانون محتاط باشیم و همانطورکه بسیاری از موارد را در عدم اجرای قانون تخلف می‌دانیم، باید نسبت به حجاب و عفاف و حتی روزه‌خواری در دید همگان که هم اجرا نکردن قانون و هم مربوط به شرع و دین است محتاط‌تر باشیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: