logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۴۶۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
حجت‌الاسلام محمد خرسند:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بعد از انتخابات دوران رقابت تمام و رفاقت آغاز شود و هر کسی با هر سلیقه سیاسی که انتخاب شود رئیس جمهور کشور و ملت ایران است.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بعد از انتخابات دوران رقابت تمام و رفاقت آغاز شود و هر کسی با هر سلیقه سیاسی که انتخاب شود رئیس جمهور کشور و ملت ایران است.

حجت‌الاسلام محمد خرسند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کازرون با اشاره به برگزاری انتخابات گفت: روز جمعه آزمون بزرگی برای ملت ایران بود که اقشار مختلف مردم با حضور، غیرت، بصیرت و انتخاب خود با نمره عالی پیروز شدند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری انتخابات را حاکم شدن فضای شور و شوق و در واقع روز جشن ملی و شادی و شور دانست و افزود: به همین جهت دنیا منتظر بود تا ببیند ملت ایران چگونه در این انتخابات شرکت می‌کند.

خرسند تصریح کرد: یک بار دیگر عظمت ملت ایران نمایان شد و مورد تحسین دنیا قرار گرفت تا انتخابات ضامن جمهوری اسلامی و مردم‌سالاری دینی باشد.

امام جمعه کازرون انتخابات را رقابتی و سالم و آزاد دانست و اظهار داشت: گرچه برخی با وجود فضای باز، آزادی در جامعه را نفی کردند اما ملت ایران با آزادی کامل در انتخابات شرکت کردند تا هم رئیس جمهور آینده و هم مدیران شهری خود را انتخاب کنند.

وی با اشاره به تاکید سخنان مقام معظم رهبری و حق‌الناس بودن رای افزود: آرای مردم حق‌الناس است و این امانت باید حفظ شود و اجازه داده نشود که خدایی نکرده در این امر تخلف صورت گیرد، اگرچه کلیه دستگاههای نظارتی و اجرایی انسان‌های امین و معتمد نظام هستند .

خرسند تاکید کرد: نکته مهم دیگر در انتخابات تمکین در برابر نتیجه است و همه با تمکین به قانون اگر اعتراضی هم دارند از مجرای قانونی باید اعتراض کنند که قانون هم پیش‌بینی لازم در این موارد را کرده است.

خطیب جمعه کازرون متذکر شد: اگر خدایی نکرده کسی بخواهد امنیت انتخابات یا امنیت جامعه را به هم بزند قطعاً ملت به او سیلی خواهد زد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که باید متانت و انضباط و آرامش جامعه را رعایت کنیم افزود: طرفداران کاندیداها در برابر قانون تمکین داشته باشند و به رای و نظر هم احترام بگذارند.

خرسند گفت: فضا و طبیعت انتخابات رقابت بوده، اما از این به بعد دیگر دوران رقابت تمام می‌شود و دوران رفاقت باید آغاز شود و هر کسی با هر سلیقه سیاسی که انتخاب شود رئیس جمهور کشور و ملت ایران است و همه باید به او کمک کنند تا در چارچوب قانون بتواند به وظایف محوله خود عمل نماید.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: