به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۶
انواري:
اگر خانواده ها در معرض مباني ديني و اعتقادي داخلي قرار نگيرد، به راحتي واجد دريافت نشانه ها و پيامهاي بيگانه يا انحرافي مي شود وبدون شك رسانه يكي از اركان موثر و اصلي در تبليغ اين امر خواهد بود .
حسين انواري بر لزوم همكاري و پرداختن رسانه ها به مسائل وفرایض دینی تاکید کرد واظهار داشت:اگر خانواده ها در معرض مباني ديني و اعتقادي داخلي قرار نگيرد، به راحتي واجد دريافت نشانه ها و پيامهاي بيگانه يا انحرافي مي شود وبدون شك رسانه يكي از اركان موثر و اصلي در تبليغ اين امر خواهد بود .
عضو شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي با بيان اينكه برخي از رسانه ها هنوز بر اهميت موضوعات اعتقادي واقف نشده اند،تصريح كرد: با توجه به اينكه در جامعه ديني زندگي مي كنيم،لازم است كه برخي از رسانه ها در رفتار و گفتار خود در اين زمينه بازنگري كنند.
انواری خاطرنشان کرد: امروز تبليغات حرف اول را در زمينه سازي هر اقدام شايسته يا زشت مي زند بنابراين بي توجهي به مقوله هاي مهم و با اولويت نخست  نمي تواند توجيهي داشته باشد.
وی تصریح کرد: هنوز هم در برخي نقاط   خانواده هايي كه نا آگاهي و كم اطلاعي در امور ديني دارند وجود دارد با اين وجود ، برخي رسانه ها يا اصلاً در آن مناطق حضور ندارند و يا آنان را مخاطب به حساب نمي آورند.

برچسب ها: رسانه
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: