به‌روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۳۳۱۶
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰
محمدنبی حبیبی:
جریانات و اشخاص اصولگرایی عمدتاً معتقدند در انتخابات شوراها و هم در ریاست جمهوری باید با تمام ظرفیت وارد میدان شد و هیچ دلیلی برای عدم توانایی رقابت با رقبا وجود ندارد.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان راهی جز ارائه یک لیست و نامزد واحد برای انتخابات ندارند و راهی غیر از ائتلاف پیش پای ما نیست.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به ساز و کار تشکل متبوعش برای حضور در انتخابات گفت: گزینه هر حزب باید به ائتلاف معرفی تا در نهایت یک گزینه واحد از جریان اصولگرایی انتخاب شود. هر تشکل باید گزینه‌ خود را به ائتلاف اصولگرایان معرفی کند.

وی در مورد انتخابات شورای شهر نیز افزود: در مورد انتخابات شوراهای شهر در تهران و شهرستان‌ها اصولگرایان باید با یک صدا و یک فهرست در نقاط مختلف کشور وارد صحنه انتخابات شوند؛ البته این یک صدا و یک فهرست را در مورد انتخابات ریاست جمهوری نیز خواهیم داشت.

حبیبی با اشاره به حضور اصولگرایان در انتخابات 96 تصریح کرد: جریانات و اشخاص اصولگرایی عمدتاً معتقدند در انتخابات شوراها و هم در ریاست جمهوری باید با تمام ظرفیت وارد میدان شد و هیچ دلیلی برای عدم توانایی رقابت با رقبا وجود ندارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر اصولگرایان با یک صدا و یک نامزد واحد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند احتمال موفقیت بالاست و انتخابات 92 باید درسی برای اصولگرایان باشد. اصولگرایان راه دومی به غیر از ارائه یک لیست و نامزد واحد برای انتخابات ندارد و راهی به غیر از ائتلاف پیش پای ما نیست.

حبیبی در پایان با اشاره به زمان تشکیل ائتلاف نهایی اصولگرایان گفت: تاکنون زمان دقیقی برای تشکیل این ائتلاف اعلام نشده اما شرایط رسیدن به یک ائتلاف در این جریان مناسب است.

برچسب ها: حبیبی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: