به‌روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۲۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴
حجت‌الاسلام سید مهدی طباطبایی:
مرحوم عسکراولادی از ابتدای نهضت انقلاب در کنار امام خمینی(ره) بود و تا آخر عمر با توجهات کافی و وافی در مسیر انقلاب و منویات امام(ره) قدم برداشت.
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز که در جمع خانواده و دوستان مرحوم حبیب الله عسکراولادی سخن میگفت، اظهار کرد: مرحوم عسکراولادی از ابتدای نهضت انقلاب در کنار امام خمینی(ره) بود و تا آخر عمر با توجهات کافی و وافی در مسیر انقلاب و منویات امام(ره) قدم برداشت.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامي عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز که در جمع خانواده و دوستان مرحوم حبیب الله عسگراولادی سخن میگفت، اظهار کرد: مرحوم عسگراولادی از ابتدای نهضت انقلاب در کنار امام خمینی(ره) بود و تا آخر عمر با توجهات کافی و وافی در مسیر انقلاب و منویات امام(ره) قدم برداشت.

حجت الاسلام سیدمهدی طباطبایی در جمع خانواده و دوستان مرحوم حبیب الله عسکراولادی در سومین سالگرد آن مرحوم یک نعمت از نعمت های خدا برای هرانسانی را «خوش فهمی» دانست و گفت: تمام انبیا از آدم تا خاتم باتوجه به رسالت و ماموریتشان، همواره افراد خوش فهم را دوست داشتند.وی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حبیبالله عسگراولادی خاطرنشان کرد: آن مرحوم ویژگی های برجسته بسیار زیادی داشت و واقعا جای او امروز خالی است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: