به‌روز شده در: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۱۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
حجت‌الاسلام محمد خرسند:
خطیب جمعه کازرون با اشاره به هشتم شهریورماه سالروز شهادت رجایی و باهنر و هفته دولت این شهیدان را نمونه‌ای از مدیران اسلامی، پاک و مردمی و نمادی از خدمت بی‌منت بر مردم دانست.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با انتقاد از بعضی رسانه‌ها و سیاسیون و مقامات که در عملکرد آنان اولویت‌ها جایشان را عوض کرده‌اند گفت: اولویت دولت اقتصاد مقاومتی باشد و به مسائل فرعی ورود پیدا نکند.

به گزارش خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام محمد خرسند در خطبه‌های نماز‌جمعه این شهر با اشاره به 23 ذی‌القعده روز زیارت ویژه امام رضا (ع) اظهار داشت: یکی از آرزوهایم این است که در مشهد یک حسینیه به‌نام شهرستان کازرون ایجاد شود که البته صحبت‌هایی با مسؤولان مشهد شده است و در حال پیگیری هستیم.

خطیب جمعه کازرون با اشاره به هشتم شهریورماه سالروز شهادت رجایی و باهنر و هفته دولت این شهیدان را نمونه‌ای از مدیران اسلامی، پاک و مردمی و نمادی از خدمت بی‌منت بر مردم دانست.

خرسند در ادامه بابیان اینکه در این ایام دولت‌مردان گزارش‌هایی از عملکردها و خدمات خود در طی این سه سال و اندی را ارائه می‌دهند خاطرنشان کرد: حمایت از دولت بر همگی ما لازم است و در کلیت نباید آن را تضعیف کرد.

امام‌جمعه کازرون اولویت دولت را بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی دانست و با انتقاد از بعضی رسانه‌ها و سیاسیون و مقامات که در عملکرد آنان اولویت‌ها جایشان را عوض کردند اظهار داشت: اولویت دولت اقتصاد مقاومتی باشد و به مسائل فرعی ورود پیدا نکند.

خطیب جمعه کازرون بابیان اینکه ما با انتقال آب به بوشهر مخالفتی نداریم اما با کف‌شکنی چاه مخالفیم خاطرنشان کرد: کف‌شکنی حتی برای خود شهرستان کازرون نیز صحیح نبوده و فارغ از اینکه این آب برای کجا ارسال می‌شود ایده مناسبی نیست.

وی همچنین با گلایه از مسؤولان بوشهر به‌ویژه در بحث اشتغال نیروهای استان فارس و شهرستان کازرون در منطقه عسلویه عنوان کرد: اگر کسی از استان فارس بخواهد در استان بوشهر مسؤولیتی بگیرد و همچنین در بحث الحاق استان فارس به دریا حتی از استان هرمزگان مخالفت‌هایی صورت می‌گیرد.

خرسند با اشاره به حذف نام واحد دانشگاه آزاد کازرون از دفترچه انتخاب رشته پزشکی تصریح کرد: امیدواریم این امر سهوی باشد و طبق پیگیری‌های صورت گرفته قول داده‌اند این مشکل را اصلاح کنند و به‌خاطر‌این‌که قول دادند الآن ما چیزی نمی‌گوییم اما اگر به قولشان وفا نکردند به‌یقین برخورد ما نیز جور دیگری خواهد بود.

خطیب جمعه کازرون از استاندار و به‌ویژه نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار کازرون خواست پیگیر این مسأله باشند.

خرسند همچنین گفت: بانک‌های ما در حرف اسلامی هستند و در عمل و محتوا تا اسلامی شدن بسیار فاصله دارند.

برچسب ها: محمد خرسند
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: