به‌روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۱۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
اخبار 24 ساعت گذشته:

تهديد بازيكن ليگ برتري به خود سوزي

یک بازیکن لیگ برتری برای دریافت مطالباتش، مدیران باشگاه را تهدید به خود سوزی کرد.
به گزارش خبرآنلاین؛ یک بازیکن لیگ برتری برای دریافت مطالباتش، مدیران باشگاه را تهدید به خود سوزی کرد. روزنامه خبرورزشی در گزارشی نوشته ستاره سابق تیم معروف برای دریافت پولش به ساختمان باشگاه رفته است اما وقتی دید نمی تواند پولش را زنده کند تهدید به خود سوزی کرد. او خطاب به مدیر باشگاه گفته است اگر پولم را ندهید خودم را آتش می زنم.

مرگ ابوعمر چچنی با داعش چه می‌کند؟
«
طرخان پاتیراشویلی»، ملقب به ابوعمر چچنی، شهروند گرجستانی و چچنی‌تبار پیش از کشته شدن مسئولیت‌های مهمی، چون وزیر جنگ، مشاور ابوبکر البغدادی، مسئول برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی عملیات نظامی و جذب نیروی داعش، به ویژه در اراضی اتحاد جماهیر شوروی را بر عهده داشت. به نوشته «راشا تودی»، هشام الهاشمی، مشاور دولت عراق در امور امنیتی و گروه‌های تندرو گفت: «داعش از نظر راهبردی یکی از کارشناسان و شخصیت‌های اساسی در جذب نیروهای جدید از منطقه اتحاد جماهیر شوروی را از دست داد. جذابیت این فرد، الهام‌بخش و تشویق‌کننده سلفی‌های منطقه قفقاز برای نبرد در صفوف داعش بود.» اطلاعات نظامی نشان می‌دهد، حدود یک هزار جنگجو تحت فرمان مستقیم ابوعمر چچنی نقش اصلی را در تسلط بر پایگاه هوایی منگ در نزدیک شهر حلب در سوریه داشته‌اند. افزون بر این، نیروهای چچنی تحت امر ابوعمر نقش مهمی در تسلط بر شهر موصل داشته‌اند. یک کارشناس روس نیز گفت: «کشته شدن چچنی سبب می‌شود که جنگجویان جدید در بین گروه‌های تروریست تقسیم شوند که در نتیجۀ آن، برخی روابط شخصی قطع می‌شود و تعدادی شبکه‌های اعزام نیروهای مسلح جدید برای داعش فرو خواهند پاشید
اسراییل:کشورهای مهم عربی دریافته‌اند که ما دشمن آنها نیستیم!
روزنامه عبری‌زبان «هاآرتص» نوشت: «بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در مراسم پایان سال تحصیلی دانشکده امنیت داخلی در مقرّ ارتش این رژیم گفت: تحولی در روابط اسرائیل [رژیم صهیونیستی] با کشورهای مهم عربی حاصل شده است و این کشورها درک کرده‌اند که اسرائیل نه‌تنها یک دشمن نیست، بلکه یک هم‌پیمان و پشتیبان در رویارویی با تهدیدهاست. وی در سخنرانی خود همچنین به تأثیر این روابط بر نزاع اسرائیلی- فلسطینی پرداخت و گفت: عادی‌سازی روابط کشورش با کشورهای عربی صلحی پایدارتر را برای رژیم صهیونیستی و فلسطینی‌ها به ارمغان خواهد آورد و سبب ایجاد روابط مسالمت‌آمیز با تمام جهان عرب می‌شود. به‌تازگی گزارش‌هایی از نزدیک‌تر شدن روابط عربستان و اسرائیل، به ویژه پس از واگذاری جزایر «تیران» و «صنافیر» به ریاض منتشر شده است
سود بانکی باز هم دور خورد
باز هم به روال دوره‌های قبلی کاهش نرخ سود سپرده، بانک‌ها ویترین خود را با سود مورد توافق چیدند؛ اما طرح‌های زیرمیزی زیادی هم برای مشتریان خود دارند. کمتر از یک ماه است که گویا با توافق بانک‌ها، نرخ سود سپرده سه درصد کاهش یافته و به ۱۵ درصد رسیده است. این تغییر این بار بدون دخالت مستقیم شورای پول و اعتبار و مصوبه‌ای از سوی اعضا بود. گرچه در مراجعه به بیشتر یا حتی تمام بانک‌ها، مشتری در برخورد اول برای سپرده‌گذاری با شرایط نسبتاً برابری با سایر بانک‌ها و سود یک‌ساله ۱۵ درصدی روبه‌رو می‌شود، ولی به‌تدریج بانکدار گزینه‌های دیگری را نیز به مراجعه‌کننده پیشنهاد می‌دهد تا بتواند منابع در اختیار مشتری را جذب کرده و از ورود آن به بانک رقیب جلوگیری کند. این در حالی است که برخی بانک‌ها در طرح‌های متنوع خود حتی سودهای ۲۰ و گاهی ۲۲ درصدی هم پرداخت می‌کنند.
کُندی رفع تحریم‌ها، حامیان روحانی را کاهش داده است
روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» در یادداشتی به مناسبت اولین سالگرد توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ نوشت: ایران با کنار گذاشتن ۹۸ درصد از مواد هسته‌ای خود، انتظارات سرسخت‌ترین منتقدان توافق هسته‌ای را به چالش کشاند. ایرانی‌ها هزاران سانتریفیوژ را از بین بردند و هسته مرکزی اصلی‌ترین رآکتور خود را با سیمان پر کردند و بازرسان هم در میان تجهیزات هسته‌ای آنان پرسه می‌زنند؛ اما اکنون یک سال پس از توافق، روند رفع تحریم‌های اقتصادی علیه ایران بسیار کندتر از آن است که بیشتر ایرانی‌ها انتظار آن را داشتند و به موجب آن حمایت عمومی از این توافق و از دولت حسن روحانی، رئیس‌جمهور کشور ایران که آینده سیاسی وی به این توافق مشروط شده بود، کم شده است.

دبکا فایل: اسرائیل نگران است /موقعیت بشار اسد تثبیت شده است

دبکا فایل نوشت: در سفر سامح شکری وزیر خارجه مصر به اسرائیل و دو نشستی که وی با بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر داشت، مسئله فلسطین به عنوان موضوعی گذرا و صرفاً برای مخفی کردن محور اصلی این دیدار مطرح شد؛ اما محور اصلی دیدارها به روزرسانی اطلاعات مربوط به جنگ سوریه و در رأس آن تغییر ناگهانی در موقعیت بشار اسد رئیس جمهور سوریه بود که به گفته آن‌ها از یک متهم به ریاست یک دولت تغییر یافته که اکنون همه، حتی خود اوباما، ارتش او را به عنوان تنها نیروی نظامی قابل اعتماد و توانمند در ادامه جنگ علیه گروه‌های تروریستی می‌شناسند.

دبکا فایل افزود: این وارونگی هفته آخر ماه ژوئن (اوایل تیر ماه) برجسته شد. رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه حین نهایی کردن تلاش‌هایش برای آشتی دوباره با اسرائیل، سران اطلاعاتی‌اش را در رأس هیئتی محرمانه برای ملاقات با مشاوران اسد و امکان‌سنجی خاتمه دادن به دشمنی با او نیز اعزام کرد.

تعداد گردشگران ایرانی در ترکیه

طبق گزارش معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی اکنون ۱۰ هزار گردشگر ایرانی در ترکیه حضور دارند که با تورهای گردشگری به این کشور سفر کرده اند. به همین دلیل اکنون سازمان میراث فرهنگی درصدد است تا بیانیه‌ای پیرو اتفاقات به وجود آمده منتشر کند. در این بیانیه آمده است تا زمانی که آرامش به ترکیه برنگشته، ایرانیان قصد سفر به این کشور را نداشته باشند.

بررسی فیش های حقوقی به مدیران استانی رسید

بر اساس ابلاغیه جدید یکی از وزارتخانه‌هایی که در گزارش های مربوط به فیش های حقوقی نجومی، نام مدیران آن ذکر شده، از مسئولان استانی این دستگاه و سازمان‌ها و شرکت های وابسته به آن، خواسته شده است نسبت به اعلام دریافتی های ماهانه خود و سایر مسئولان ارشد وزارت مذکور، به صورت مستند اقدام و در صورت نیاز به بیان توضیحات، مستندات مربوطه به صورت کامل و با ذکر دلایل قانونی و اداری، به تهران ارسال شود.

نمره کدخدایی به شورای نگهبان؟

عباسعلی کدخدایی در گفت و گویی بیان داشت که چون من نمره ۲۰ سر کلاس­ به دانشجویانم نمی دهم به شورای نگهبان هم نمی­ توانم نمره ۲۰ بدهم، چون قطعاً نمره­ اش ۲۰ نیست و باید تلاش بکنیم ان‌شاءالله به نقطه مطلوبی برسیم.واقعیت این است که شورای نگهبان خدمت­ های زیادی به نظام و مردم کرده است و زحمات همه اعضای شورای نگهبان در همه ادوار قابل تقدیر و قدردانی است و حالا چون باب شده است و نظرخواهی می­ کنند، شاید نمره ۱۷ خوب باشد؛ حداقل برای دوره‌ای که من بوده‌ام، برای دوره­ های گذشته را نمی‌توانم قضاوت کنم.ا

ابلاغیه عجیب به ابتکار درباره ساخت یک سد

بر اساس ابلاغیه یک مسئول مهم اجرایی به معصومه ابتکار، از رئیس سازمان محیط زیست خواسته شده است با توجه به اینکه عملیات اجرایی یکی از سدهای در حال ساخت در شمال کشور، در یک کارگروه با محوریت یکی از وزرای اسبق کشور مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم نهایی درباره آن اتخاذ شده است، ضروری است عملیات اجرایی سد مذکور ادامه یافته و "سازمان محیط زیست مانع اجرای آن نشود.

پیام رئیس دولت اصلاحات به روحانی

یک منبع نزدیک به رئیس جمهور اسبق ایران به ایلنا می‌گوید مجید انصاری پیغام اعتراض سیدمحمد خاتمی را نسبت به عملکرد مدعیان اعتدال در انتخاب هیات رئیسه به روحانی رسانده بود.

واکنش اسرائیل به تأسیس دفتر نمایندگی اتحادیه اروپا در ایران

در پی اعلام خبر تأسیس دفتر دیپلماتیک رسمی اتحادیه اروپا در ایران از سوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، رژیم صهیونیستی از بروکسل خواست نسبت به این اقدام تجدید نظر کند. به گزارش ایسنا، وزارت خارجه اسرائیل در بیانیه‌ای ادعاجویانه که ایران را متهم به حمایت از تروریسم کرده، نوشته است: «گشایش دفتر اتحادیه اروپا در ایران اشتباهی خطرناک است. رفتار ایران تغییر نکرده است.» این بیانیه مدعی شد: «ایران تعهدات بین‌المللی‌اش را نقض و موشک‌هایش را با عبارت «اسرائیل باید محو شود»، مزین می‌کند.

سیدحسن خمینی: دوست ندارم ترامپ رییس جمهور شود

سيد حسن خميني در گفت‌وگویی با خبرنگار شبکه تلویزیونی «جیو» پاکستان به پرسش‌های گوناگونی درباره رابطه ایران با آمریکا، انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا و روابط ایران با کشورهای منطقه از جمله عراق، عربستان، پاکستان و افغانستان پاسخ داد. او در بخشی از گفت‌وگو و در پاسخ به سوالی درباره دونالد ترامپ گفت: به نظر من انتخابات آمریکا چندان تأثیری در سیاست‌های منطقه‌ای آن‌ها ندارد. ولی دلم نمی‌خواهد که چنین شخصیتی رئیس جمهور آمریکا شود. اما به خود مردم آمریکا بستگی دارد.

پیشنهاد رفع فیلتر توئیتر

سایت تابناک در مطلبی با اشاره به جنگ روانی سعودی‌ها علیه ایران در فضای مجازی بخصوص از طریق شبکه «توئیتر» پیشنهاد داد این شبکه اجتماعی در ایران رفع فیلتر شود. در بخشی از این مطلب آمده است: «به نظر می‌رسد با توجه به شرایط کنونی و فعال شدن عربستان سعودی در توییتر برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران از طریق «ترند» کردن موضوعات ضدایرانی، باید در این مقطع درباره رفع مسدودیت توییتر در کشورمان بررسی‌هایی توسط نهادهای تصمیم‌گیرنده صورت پذیرد.
حقیقت آن است که توییتر دارای ابعاد اخلاقی منفی نیز نیست و تنها ابعاد امنیتی برای آن متصور بود که با توجه به تحرکات اعراب ضدایرانی، این ابعاد پررنگ‌تر می‌شود.» تابناک نوشته است: «توئیتر یک رسانه کارآمد و یک بلندگوی بشدت قوی در سطح بین‌الملل است که پیش از مسلط شدن سعودی‌ها بر آن، باید توسط ایرانی‌ها کنترل شده باشد

فاجعه ای دیگر در یک اورژانس

صدای جیغ دختر بچه 3ساله فضای سالن انتظار اورژانس را متشنج کرده بود. مادرش سعی در آرام کردن او داشت و از طرفی به پرسنل اورژانس قول می‌داد اگر دخترش را پذیرش کنند تا فردا پول را تهیه می‌کند و می‌آورد. هزینه رسیدگی و بستری به بیمار سوختگی اورژانسی 80 هزار تومان بود که مادر محیا آن روز این پول را نداشت. دختر بچه هنوز در حال زجر کشیدن و گریه بود. متصدیان پذیرش همچنان در موضع خود بودند که ما ماموریم و معذور و طبق وظیفه‌مان باید ابتدا هزینه بستری را بگیریم.روزنامه «فرهیختگان» در ادامه نوشت: «ساعت 10 صبح بود که در یک حادثه دست محیای 3ساله با روغن داغ سوخت و بلافاصله به کمک مادرش به درمانگاهی در شهر محمدیه قزوین منتقل شد. پرسنل پذیرش اورژانس این درمانگاه در ابتدا 80هزار تومان برای هزینه بستری محیا از او خواستند و با توجه به این که مادر محیا چنین پولی نداشت از آنها خواست به دخترش که در حال زجر کشیدن بود، رسیدگی کنند و او فردا هزینه را پرداخت کند. پرسنل پذیرش با این موضوع مخالفت کردند و با این که محیا تا پنج عصر در این درمانگاه زجر می‌کشید و گریه می‌کرد، به او بی‌اعتنایی کردند و هیچ یک از افراد کادر پزشکی و پرستاری نیز به این ضجه‌ها توجهی نکردند. عصر همان روز و با توجه به این که مادر محیا این پول را از بستگانش تهیه کرد، توانست دست سوخته محیا را مداوا کند.

اشتباه عجیب مشاور نظامی ترامپ درباره امام (ره)

مشاور نظامی دونالد ترامپ در اشتباهی فاحش از رهبر فقید ایران خواست تا حمله تروریستی به شهر نیس فرانسه را محکوم کند. به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه هافینگتن‌پست، مایکل فلین، سپهبد بازنشسته و مشاور نظامی دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری امریکا از آیت‌الله خمینی که در سال 1989 در گذشت خواست تا حمله به شهر نیس فرانسه را محکوم کند. فلین گفت: من از رهبران ایران (آیت‌الله) خمینی – و رهبران جهان اسلام خواسته‌ام تا این حمله تروریستی را محکوم کنند.

تبانی شهردار و اعضای شورای شهر یک شهرستان؟

از چهارمحال و بختیاری خبر می‌رسد تعدادی از اعضای شورای شهر به همراه شهردار یکی از شهرستان‌های این استان به اتهام تبانی بازداشت شده‌اند.خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی از منابع موثق در این شهر کسب اطلاع کرد که در حال حاضر به جز یک نفر از اعضای شورا که در بازداشت به‌سر می‌برد، بقیه اعضای شورای شهر و شهردار این شهر با سپردن وثیقه‌های سنگین از زندان آزاد شده‌اند.

درخواست امنیتی هند از ایران

دستگاه‌های امنیتی هند از ایران خواسته‌اند تا برای آگاهی از وضعیت ۱۷ هندی که به افغانستان، عراق یا سوریه رفته‌اند، کمک کند. به گزارش ایرنا، روزنامه هندو در این زمینه به نقل از یک مقام ارشد امنیتی هند نوشت: این افراد بیش از یک ماه پیش و در دو گروه جداگانه، ایالت کرالا در جنوب هند را ترک کردند

علت استیضاح وزیر کار از زبان یک نماینده

محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران و سخنگوی فراکسیون امید مجلس دهم در گفت‌وگویی اظهار داشت: طرح استیضاح آقای ربیعی که به یک جنجال تبدیل شده، در آن چند مغالطه انجام گرفته که همه آن متأسفانه در قلب واقعیت بوده است. وی افزود: من چیزی را که تاکنون عرض کردم، این بوده که اولاً تغییر در درون کابینه دولت به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است. دوماً این تغییر از نگاه ما حامیان دولت ترجیحاً باید توسط خود دولت انجام شود. پیرامون مصداق این تغییر بین ما اختلاف وجود دارد، از طرفی دیگر من شخصاً بنا به دلایل و مستنداتی که دارم، اولویت این تغییر را در آقای ربیعی می‌دانم و برای این ارجحیت حداقل با 60 نفر از نمایندگان توافق‌نظر دارم، اما درعین‌حال ترجیح من و بقیه کسانی که با بنده هم‌نظر هستند این است که این تغییر توسط دولت انجام شود و حتی‌الامکان ما در مجلس شروع‌کننده این استیضاح نباشیم

روایت متفاوتی از خطای پزشکی و کمک پزشکان

رضا داودنژاد با اشاره به حواشی اخیر بوجود آمده درباره‌ی مراحل درمان کیارستمی گفت: من مریضی بودم که به خاطر قصور پزشکی بیمار شدم و به خاطر علم و شرافت چند پزشک،چندین بار دوباره زنده شدم. این بازیگر سینما که طی چند سال اخیر در پی پیوند کبد و عوارض ناشی از آن چندین‌بار در بیمارستان بستری شده است با بیان این مطلب گفت: اولین‌بار در پست‌هایم در فضای مجازی (اینستاگرام) نوشتم؛ با احترام به پزشکانی که در ایران جان میلیون‌ها نفر را از مرگ نجات می‌دهند و خیلی پزشکانی داریم که بی‌ادعا دارند به جان انسان‌ها کمک می‌کنند اما حرکتی دیروز اتفاق افتاد که من پیش از اینکه ناراحت شوم به خاطر توهینی که به استادی چون مهرجویی شد که داغدار رفیق 50 ساله‌اش است، متاسف و ناراحت شدم که این حرکت در شأن جامعه پزشکی نبود. بازیگر «مصائب شیرین» دوباره تاکید کرد: من مریضی بودم که هم قصور پزشکی بر من اتفاق افتاد و هم پزشکان شریفی جان مرا نجات دادند؛ چه در بیمارستان دولتی تهران «طالقانی» توسط دکتر نجات‌اللهی و چه در بیمارستان «نمازی» شیراز.

اخبار روزانه:

*پس از همایش منافقین در پاریس که با حمایت مالی و سیاسی عربستان سعودی همراه بود، پروژه رسانه‌ای با هدف تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است. منافقین در مرحله اول این پروژه کمپینی را طراحی کردند که اولین توئیت‌های آن از سوی حساب‌های منافقین بود و همزمان بیشتر جریانات ضد انقلاب و حتی برخی فرقه‌های بدنام با آن همصدا شدند. در این میان برخی از اهالی سینما، مانند ترانه علیدوستی و مهناز افشار نیز با منافقین تروریست و آل‌سعود جنایتکار همراه شده و در این کمپین مشارکت کردند!
*علی صوفی، عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفته است: بر اساس گزارش‌های دریافتی، در استانی که ۱۶ فرماندار داشته تنها سه فرماندار آن حاضرند از دولت دفاع کنند و به خاطر دولت پا به میان بگذارند؛ اینها گزارش‌های موثق و نگران‌کننده برای دولتی است که سال آینده باید انتخاباتی را برگزار کند که چنین افرادی مجریان آن هستند.
*مسعود پزشکیان درباره طرح استیضاح وزرا در روزهای اخیر که از سوی برخی اعضای فراکسیون امید مطرح شده، اعلام کرد که استیضاح وزرا در سال آخر دولت معقول نیست. گفتنی است، «پزشکیان» نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی یکی از طراحان استیضاح وزیر کار در روزهای آخر دولت دهم بود.
*رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران درباره رکود اقتصادی گفت: در شرایطی قرار داریم که اقتصاددانان به آن رکود اقتصادی می‌گویند و در شرایط فعلی باید دولت حواس خود را، به صنعتگران و واحدهای تولیدی جمع و متمرکز کند. وی تأکید کرد: بازار به پول نیاز دارد، اما دولت پولی ندارد.
*طبق گزارش معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی هم‌اکنون ۱۰ هزار گردشگر ایرانی در ترکیه حضور دارند که با تورهای گردشگری به این کشور سفر کرده‌اند. گفتنی است، وزارت خارجه در پی حوادث ترکیه از ایرانیان خواسته است فعلاً از سفر به این کشور خودداری کنند.

* خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی از اردبیل گزارش داد جمعی از اهالی اصلاندوز به نمایندگی از 32 طایفه عشایری و اعضای شورای اسلامی بخش و حومه به همراه امام جمعه این بخش در اعتراض تعطیلی گمرک و فرودگاه بخش اصلاندوز در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان تجمع کرده و خواستار برقراری مجدد گمرک فرودگاه شدند.نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ضمن حضور در این جمع، از تجمع کنندگان خواست آرامش خود را حفظ کنند و به مسئولین توصیه کرد مصوبه تعطیلی گمرک اصلاندوز را باطل کنند زیرا با توجه به وضعیت و موقعیت منطقه گمرک اصلاندوز یک قابلیت برای توسعه شهرهای شمالی استان اردبیل است عادلانه نیست جهت ایجاد گمرکی در منطقه دیگر این گمرک تعطیل شود.

*وزیر خارجه بحرین، دین‌شناس هم شد! خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر خارجه بحرین در توئیت خود نوشت: «اجازه بدهید تصویر درستی ارائه دهیم، داعش وهابی نیست، «اسامه بن لادن»، «ایمن الظواهری» [رهبر القاعده در سوریه و عراق] و «عبدالله عزام» [پدر معنوی القاعده] نیز وهابی نبودند». وی همچنین نوشته است «ترور تکفیری اسلامی نیست، ما به اندازه کافی این مسئله را گفته‌ایم، الآن ما باید از دین و عقیده خود با ذهنی باز و به وسیله نشان دادن قلب زیبای آن دفاع کنیم».

* وزیر خارجه جدید انگلیس، بشار اسد را در عین حال که متهم به دیکتاتوری می‌کند، بر داعش ترجیح می‌دهد و برای این عقیده خود، دو دلیل دارد.بوریس جانسون، در مقاله‌ای در روزنامه دیلی تلگراف انگلیس نوشت: نظام اسد احتمالاً ظالم و بی‌رحم است اما داعش بسیار بدتر از نظام اسد است. تروریست‌های داعش مردم را به این دلیل که مسلمان هستند، می‌سوزانند، همجنس‌گراها را از پنجره‌ها و بلندی‌ها پرت می‌کنند و دشمنانشان را در داخل قفس گذاشته و آن‌ها را در برکه می‌اندازند.وی افزود: دلیل دیگری که باعث خوشحالی ما از اخبار مربوط به تدمر می‌شود این است که پیروزی اسد پیروزی علم باستان‌شناسی و پیروزی تمامی کسانی است که به آثار باستانی و یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی و باستانی حیرت آور در جهان توجه می‌کنند. وحشی‌های داعش اما تنها به قتل انسان‌ها توجه می‌کنند. این تروریست‌ها قدیمی‌ترین آثار باستانی را منهدم و خالد الاسد، باستان شناس سوری را اعدام کردند

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: