به‌روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
logo
تازه های سایت
رئیس‌جمهور فردا به دانشگاه می‌رود تحقق 311 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی رئیسی بنزین ارزان به خارجی‌ها می‌دهد؟ زمان واریز سود سهام عدالت‌ اعلام شد بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از زندان‌های تهران علت نبود بنزین سوپر چیست؟ پلمب طلافروشی علی دایی به‌دلیل همراهی با فراخوان ضدانقلاب پلمب یک شهربازی در تهران به دلیل هنجارشکنی احضار دو چهره مشهور به دادسرا عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: نتیجه اقدامات برخی سلبریتی‌ها مستقیماً به جان و مال مردم آسیب زد رشد تولید غلات در ایران انجام مذاکره ایران و عربستان درباره حج
پاسخی به یک شبهه افکنی استاندار کردستان:با سفر رئیس جمهور به سنندج ضد انقلاب آچمز شد معوقات بازنشستگان کارگری تا پایان سال تسویه می‌شود دستگیری ۲ نفر از عوامل ترور بسیجی اصفهانی خسارت ۱۷۰۰ میلیارد تومانی اغتشاشات واردات طلا به هر میزان آزاد شد ۸۰ درصد بازداشت‌شدگان در اغتشاشات دچار آسیب‌های اجتماعی بودند شکست کمپین‌های دروغین سردار نقدی: شعارها، از جنس مسائل اقتصادی نبود مهلت یک ماهه وزارت کار برای ساماندهی مشاغل غیرمستمر چند منظوره
کد خبر: ۱۹۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
پیامهای شما
وقتی که فیلم یوسف پیامبر تمام می شد؛ در پایانش نام حاج حبیب الله عسکراولادی دیده می شد. بعدها متوجه شدیم آقای سلحشور قسمتی از نگارش این فیلم را با توجه به مشورت و تفسیر سوره یوسف توسط حاج آقا نگاشته است. خدا هر دو بزرگوار را با یاران شهیدشان محشور کند.

083 ... 0935 وقتی که فیلم یوسف پیامبر تمام می شد؛ در پایانش نام حاج حبیب الله عسکراولادی دیده می شد. بعدها متوجه شدیم آقای سلحشور قسمتی از نگارش این فیلم را با توجه به مشورت و تفسیر سوره یوسف توسط حاج آقا نگاشته است. خدا هر دو بزرگوار را با یاران شهیدشان محشور کند.

937 ... 0932 رای لیستی اصلاح طلبان در شهر تهران دارای نشانه های مهمی همچون سازماندهی نوین است که حزب مؤتلفه باید بیشتر به آن توجه و دقت کند.

از پیام های شما در پایگاه اطلاع رسانی:

* بهتر نبود با این ظرفیت حزب مؤتلفه خود لیست جداگانه می داد؟

* کاندیدای محترم با هزینه یک پوستر می توانید با استفاده از خلاقیت و نوآورانه بودن این طرح برای یک بیکار شغل ایجاد کرده و رای کارجو و خانواده اش را برای خود تضمین کنید.

برچسب ها: پیامهای شما
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: