به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۱۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۶

۱۷۷... ۰۹۳۵الم یعلم ‌بان ا... یری آقای احمدی‌نژاد: ملت ولا یتمدار و با بصیرت که ازحقوق شما دفاع کردند، حقشان این آشفته بازارگرانی که جریانهای فتنه وانحرافی به آن‌ها تحميل کرده‌اند نیست!
۸۷۸... ۰۹۳۹ مي خواستم اززحمات دلسوزانه استانداربرکنار شده قم، حاج آقای موسی پورتشکرکنم ورفتن ایشان ما را محزون کرد
۳۵۱... ۰۹۱۹ قبلا هم عرض نموده‌ام اعتبارکل حزب موتلفه اسلامي  وهفته نامه شما برگرفته ازمقام عظمای ولایت یعنی حضرت آیه الله العظمي  امام خامنه‌ای است. هميشه باید شما خالی از تصویرایشان نباشد. اعتبار هفته نامه شما و موتلفه به این است تمنا دارم عین پیامک مرا درقسمت پیامهای شما منعکس کنید. ممنون
شما: اگرچه برای ما نیز انتشار تصویر امام خامنه‌ای یک الویت است؛ اما آنچه نباید نشریه خالی از آن باشد، رهنمودهای ایشان است و مطالبات ایشان است. چه بسیارند کسانی که منافقانه تصویر را درج کرده و خلاف نظر رهبری عمل مي ‌کنند.
۳۰۸... ۰۹۳۰ بادرج مطلبی درباره طرح پرداخت حق بیمه سنوات تحصیل فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها توسط خودشان مثل سنوات سربازی که هم باعث بازنشستگی بموقع ایشان است وهم امکان جذب نیروى جدید رادارد و به نفع دوطرف شاغل و بیکاراست این طرح رامعرفی کنید.
۰۱۶... ۰۹۱۲ آیا جمهوری اسلامي  ایران با استفاده ازدانش فنی که در اختیار دارد و یا از دست آوردهایی که از پهپاد متجاوز آمریکائی RQ۱۷۰ که درآسمان ولایت بدام افتاده، به نفع مظلومان پاکستان و... علیه آمریکا استفاده مي ‌کند؟
۸۱۶... ۰۹۱۸ چرا مدیر کل محیط زیست خوزستان که هم مشارکتی افراطی و هم از هواداران سابق منافقین است، اخیرا به تهران انتقال یافت؟
۱۷۷... ۰۹۳۵ درخصوص برکناری شهید مظلوم سید اسدالله لاجوردی مدتی بعد از شهادت شهید بهشتی، جریان حاکم برقوه قضاییه در آن زمان علی الخصوص اسدالله بیات نقش عمده‌ای داشت که عوامل جریانهای فتنه‌های آن زمان وحال را مي ‌شناخت و از طرفی‌‌ همان زمان حذف حاج آقا بادامچیان هم از مجلس در دستور کارشان بود.
۱۳۰... ۰۹۱۱ خدایی باتوجه به تجارب وتعهد وعلم بالا و... آقای ولایتی آیا بهتر نیست کاندیدای ریاست جمهوری آینده اصولگرایان باشد؟ قاسم زاده- رشت
۱۰۹... ۰۹۱۳ باسلام وخسته نباشید جهت عضویت درحزب چه شرایطی وچگونه اقدام کرد؟
شما: سلام. لطفا با دفتر حزب در شهر خود و یا با آقای صادقی در دفتر مرکزی حزب به شماره تلفن ۵–۸۸۸۲۲۹۲۳ تماس حاصل فرمایید.
۶۸۸... ۰۹۱۶ وقتی نماینده عزیزی با افتخار در مجلس گفت: من در زیرزمين زندگی مي ‌کنم ازاینکه پس از سال‌ها خدمت گزاری شب‌ها در آشپزخانه دفتر یکی ازدوستان مي ‌خوابم؛ خداراشکرکردم، کسانی به مجلس راه یافتند که درد جامعه را لمس مي ‌کنند.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: