به‌روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۱۵۱۷۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
دیدار رئیس مجلس با دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان قم
نشست این سه بزرگوار به نظر من کار جالبی است و ان‌شاءالله نتیجه بخش خواهد بود ما بالاخره برای انتخابات باید حرف واحد داشته باشیم، ما هم که همیشه گفته‌ایم و نوشته‌ایم نظر نهایی ما نظر جامعتین است.
ژدکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان سفر یک روزه به استان قم با خانواده شهید عرب دیدار و برای آنها از خداوند یکتا، طلب طول عمر با عزت کرد.

عرب در پاسخ به خبرنگار «شما» در خصوص مسائل مطرح شده در این دیدار گفت: لطف و محبت آقای لاریجانی بود که اینجا تشریف آوردند و هم با توجه به سوابقی که در طول انقلاب داشتیم محبت زیادی نسبت به ما دارند؛ ولی این بار که تشریف آوردند چون سال نو همدیگر را ندیده بودیم بهعنوان دیدار خانواده ایثارگر آمدند. بنده خودم به عنوان زندانی قبل از انقلاب آزاده هستم، یک پسر جانباز و یک پسر شهید دارم و بهعنوان دیدار خانواده شهید به منزل ما مشرف شدند. وی با غیرانتخاباتی دانستن این دیدار، خاطر نشان کرد: خلاصه صحبتهای ما بحث امرار و آبادی برای شهر قم بود. عرب همچنین درباره وحدت اصولگرایان و نشست علمای ثلاث در قم گفت: ما به تبعیت از بزرگان طرفدار این هستیم که اصولگرایان با هم کنار بیایند و این تفرقهای که بینشان است از بین برود. خیلی از دوستان ما که سالهای سال در یک جبهه بودیم و خدمت میکردیم و الان هم جزء بهترین دوستان ما هستند؛ فعلا آن طرف قضیه هستند و ما هم همیشه دعوت میکنیم که با ما هماهنگ شوند. وی افزود: نشست این سه بزرگوار به نظر من کار جالبی است و انشاءالله نتیجه بخش خواهد بود ما بالاخره برای انتخابات باید حرف واحد داشته باشیم، ما هم که همیشه گفتهایم و نوشتهایم نظر نهایی ما نظر جامعتین است. انشاءالله که بتوانند به نتیجهای برسند که اصولگرایان پیروز انتخابات باشند.

گفتنی است محمد عرب، دبیر پرسابقه حزب مؤتلفه اسلامی در قم که در کارنامهاش سمتهای دیپلماتیک و نیز ریاست شورای شهر قم را دارد، پدر شهید حسن عرب از شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

برچسب ها: قم
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: