logo
کد خبر: ۱۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۲


۰۰۵...09۱۳ اصولگرایان واقعی باید علاوه بر قوه جاذبه، ازقوه دافعه هم بدون ترس برخوردارباشند! آیا خواص مردود و ساکتین فتنه ۸۸ که منافق اندر منافق شناخته شدند، نباید بایک بصیرت عاقلانه ازجانب اصولگرایان کنار زده شوند تا در آینده دور‌تر، مدعی پست مهمتری مثل ریاست جمهوری نگردند؟!
شما: اساسا فلسفه تنظيم "نبايدها" براي تشخيص اصولگرايان رسيدن به اين نقطه فراتر از تشخيصهاي فردي بوده است.
۳۳۲...09۱۳  استاد پرورش در سال۱۳۵۰ در دبیرستان هراتی اصفهان، پاسخی به لافهای شاهانه و جزیره ثبات شاه دادند و از قول شوپنهاور گفتند: در دریای آرام زندگی همه کس کشتیران خوبی است! اما کشتیران واقعی کسی است که از طوفانهای سهمگین به سلامت عبور کرده و کشتی را به ساحل نجات برساند!
۰۷۰...09۳۹ حزب موتلفه اسلامی ایران در انتخابات مجلس نهم باید به تعداد کرسی‌های مجلس، کاندیدا معرفی کند.
۱۲۹...09۱۲ سلام. چه عاملی باعث کم شدن سفرهای دیپلماتیک خارجی رئیس جمهورشده است. توضیح دهید.
شما: سلام. شايد تغيير سبك ديپلماسي دولت دهم نسبت به دولت نهم علت آن باشد
۷۰۲...09۱۲ دولت با گران کردن انواع جرایم خودروها درعمل برگشت یارانه ها را به خزانه خود تضمین کرد. آیا این جرایم با وضع موجود جاده و خیابانها و استاندارد ماشین‌ها همخوانی دارد.
شما: به نظر مي رسد عدم تخلف از قانون ارتباطي به مشكلات مذكور ندارد. شما با پايبندي به قانون مانع از بازگشت يارانه هايتان به خزانه شويد.
۷۲۰...09۳۵ سلام از شوراى نگهبان که حافظ این نظام و اسلام است تقاضا داریم در انتخابات تالش نگذارند سیلى خورد‌هاو فرصت طلبان به راحتى میداندارى کرده و از طرق نامشروع به این مکان مقدس راه یافته ومردم انقلابى تالش رامایوس ودلسرد کنند.
۹۴۳...09۱۶سلام، سردار رادان فرمودند وضعیت حجاب مطلوب است ایشان چه اندازه درخیابان‌ها وحتى درادارات حضور دارند که چنین سخنان دل خوش کنک را میفرمایند؟  ما که از این بدحجابى جانمان به لبمان رسیده.
۷۹۳ ...09۱۲ باسلام چگونه می‌توان در جلسات سیاسی موتلفه حضور وعضویت داشت؟
شما: سلام عليكم. از طريق ارتباط با دفتر حزب در شهرستان خود مي توانيد براي عضويت و شركت در برنامه هاي آن اقدام فرماييد. در صورتي كه ساكن استان تهران هستيد مي توانيد از طريق شماره تلفن 77624660 اطلاعات تكميلي دريافت نماييد.
۹۰۵...09۱۸ رئیس قوه قضا راقسم مي دهيم كه دادگاه همه فتنه گران قدیم را تا پايان سال برگزار كنند تا عبرتي براي كساني باشد كه گفته مي شود قصد آشوب جديد دارند.
۰۷۱...09۳۶ با تشکر از انتشار ویژه نامه ٩دی، انتشار ویژنامه را بیشتر در دستور قرار دهيد. در ایام خاص  تأثیرگذار‌تر و مطلوبتر خواهد بود ان شاءالله
۸۳۹...09۱۰ لازم است مجلس هشتم در ايام پايان كار خود برای بیکاران تحصیل کرده مناطق محروم که فاقدهرگونه زیر ساخت درشهرشان می‌باشد، اقدامي جدي كند.
345...09۱۹ به نظرمیرسد، به لطف خداوند متعال و کشف سریال سی وسه ساله نفوذی‌ها در سکانسهای سه گانه  منافقین وبنی صدر ودوم خرداد، دیگرحنای این حقه بازان خائن نزدمردم مخلص، رنگی ندارد! همانطورکه آخرین نیرنگ حقه بازی را ازسبزی به زردی خشکاندند!
۹۳۷...09۱۲ روشن‌ترین روایت عمار می‌شویم/ در عشق سید علی همه تمار می‌شویم // ضمن تشكر از ويژه نامه تان شهادت عمار ياسر را تسليت مي گويم.
۱۲۳...09۱۲  باسلام دشمن قطعا برای نفوذ درمجلس از مهره‌های سفید وناشناخته استفاده خواهد کرد این شما هستید که باید این مهره هارا به مردم بشناسانید
۵۲۰...09۳۸ شیطان چو رسید و دشنه بر قرآن زد/ چون شعله شد و به سینه انسان زد// بایک نگه رهبرفرزانه ما / آمد نه دی و دشنه بر شیطان زد. علی طلایی برآبادی. خواف

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: