به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۱۳۷۴۳
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۶
پیا مهای شما
مخالفت شیرزاد، زیبا‌کلام و باوند با برنامه هسته‌ای در مقطع کنونی چراغ سبز نشان دادن به آمریکاست ومخالفت بانظام و مردمست. جرم آقایان با ستون پنجم چه فرقی دارد؟ خصوصا که شیرزاد در مجلس ششم نشان داد صدای استکبار است

157...0912- اینجانب دانشجوی سال سوم رشته معارف اسلامی و علوم سیاسی دانشگاه امام صادق (ع) هستم که به همکاری با نشریه وزینتان تمایل دارم. در صورت نیاز میتوانم در حوزه نویسندگی فعالیت کنم. وحید نادری

308...0930- با تشکر ازاینکه پیامهای کسی که انتقاد میکند را هم چاپ میکنید، لطفا مصاحبههای چالشی و عمیق گذشته را باز هم دنبال کنید.

937...0912- مواضع آقای شجونی از ادبیات حزب شما بسیار دور است. انتساب وی به حزب مؤتلفه با چه منطقی رخ داده است؟

345...0912- مخالفت شیرزاد، زیباکلام و باوند با برنامه هستهای در مقطع کنونی چراغ سبز نشان دادن به آمریکاست ومخالفت بانظام و مردمست. جرم آقایان با ستون پنجم چه فرقی دارد؟ خصوصا که شیرزاد در مجلس ششم نشان داد صدای استکبار است. وحیدی

107...0919- خیلی خوب است طراحی صفحه اول هرهفته متفاوت است. همچنین خیلی بود هفته نامه از حالت روزنامه ای خارج شود و به صورت مجله منتشر شود.

083...0935- از اینکه مراسم عزاداری دهه اخر صفر همچنان امسال هم ادامه داشت، متشکرم اماای کاش مراسمی که برای نوجوانان و کودکان هرساله در حاشیه عزاداری برگزار میشد امسال تعطیل نمیشد.

بخش بسته خبری شما در روزنامه مدتی فعالیت خوبی داشت، اما مدتی است کمی افت کردهاید

میخواستم بدانم چگونه میتوانم در حزب موتلفه عضو شوم

نادر قاسمی: برای نشریه آبونه بودم و جهت تمدید ۱۷۰۰۰۰ ریال واریز کردم و فیش را به شمارهتان فاکس نمودم ولی چند ماه است که دیگر برایم ارسال نمیشود. لطفا بررسی فرمایید.

شما: کاش شماره تماس هم مرحمت فرموده بودید. لطفا با تلفن سازمان توزیع نشریه (۷۷۶۵۵۷۱۱) تماس بگیرید. در ضمن هزینه اشتراک را مطابق چند سال قبل محاسبه کردهاید! مکاتبات ما با شما هم بدون جواب مانده است.

لطفا روی این سوژه کار کنید: سربازی می تواند اختياري و با پرداخت حقوق شود؛ به عنوان يک شغل باشد مثل برخی کشورهاي دیگر. هزینه آن بسیار کمتر است.

برخي از بانكها شركتهايی كه ظاهراً مسئول مطالبات معوق وليكن در اصل شركتهاي جديدي هستند كه نقش شرخرها را در قالب شخصيت حقوقي براي بانكها بازي ميكنند و از روش های نادرستي حتي ترسانيدن، تحقير كردن و تهديد كردن فرد بدهكار دريغ نمي كنند.حال سوال اينجاست كه آيا افشاي اطلاعات شخصي مردم جرم نيست؟ اين عمل اخلاقي و قانوني است؟

برچسب ها: پیا مهای شما
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: