کد خبر: ۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۳
یادداشت
اين گستره حضور، دشمنان مجلس اسلامي و ايران اسلامي را – كه دل در گرو تحريم انتخابات داشتند، شرمنده و رسوا و سرافكنده كرد

دكتر اسداله بادامچيان
بحمدالله ثبت‌نام داوطلبان نمايندگي مجلس به سلامت و آرامش به پايان رسيد.
حدود 20 برابر 290 نماينده مجلس ثبت نام كردند با اينكه پايه مدرك تحصيلي، كارشناسي ارشد بود.
اين گستره حضور، دشمنان مجلس اسلامي و ايران اسلامي را – كه دل در گرو تحريم انتخابات داشتند، شرمنده و رسوا و سرافكنده كرد. آنها دشمني خود را در تحليل‌هاي وارونه خواهند داشت، اما خود و همه آگاهان در جهان مي‌دانند كه اين استقبال از طرف نامزدها، دليلي استوار به آزادي انتخاب، احترام به رأي ملت، و اطمينان نامزدها از شمارش صحيح آراء آنهاست.
انشاءالله شركت عموم مردم هم در روز 12 اسفند همين گونه دشمنان را خوار و سرافكنده خواهد نمود. پس از ثبت نام دو وظيفه مهم در پيش است.
1- دقت نهادها، احزاب، جبهه‌ها، ائتلاف‌ها، در معرفي فهرست شايستگان و صالحان و اصلح از نامزدهاي ثبت نام كرده.
2- دقت مردم در وظيفه رأي‌دهي، و شناخت با بصيرت در انتخاب نمايندگان مجلس نهم.
جبهه متحد اصولگرايان، باري سنگين‌تر از ساير معرفي كنندگان به عهده دارد.
زيرا اين جبهه پايه اصلي اصولگرايان است.
اعتبار عظيم دو آيت حق حضرات آيات‌  مهدوي و يزدي و جامعتين، رهاورد ساده‌اي نيست كه پاي اين و آن ريخته شود.
اميد اصلي ملت و انقلابيون راستين به اين جبهه است كه عناصر اصلي و چهره آن، ياران ديرينه انقلاب و امام خميني(ره) و آيت الله العظمي خامنه‌اي بوده و هستند جبهه متحد اصولگرايان بايد و مي‌تواند كه مجموعه‌اي از چهره‌هاي اصيل و متخصص و تجربه آموخته و متعهد و انقلابي واقعي را معرفي كند كه براي مردم اميد بيافرينند.
كساني كه در اين 30 سال، هيچ نكته تاريكي در امور مالي و اخلاقي و سياسي نداشته‌اند كارآمد، لايق، معتدل، متدين و در خط فقاهت، و روحانيت و ولايت هر جا بوده‌اند، خدمت كرده‌اند.
جبهه متحد، جاي سازشكاران، عناصر افراطي، احساساتي‌هاي داغ بي منطق نيست جاي رنگ عوض كرده‌ها نيست، جاي عاشقان پست و مقام و خود فروختگان به صاحبان مقام نيست. مسلم است كه فتنه‌گران، اصلاح‌طلبان، عناصر جريانات انحرافي، اصحاب قدرت، و وابستگان و وامداران به ثروت راهي در جبهه متحد ندارند.
آنچه ضروري است اين است كه مجموعه معرفي شده‌هاي از طرف جبهه متحد اعتماد و ايمان مردم را براي تداوم خط خالص انقلاب اسلام و خط امام و رهبري را به خود جلب نمايند. وظيفه مردم مهمتر از معرفي كنندگان است.
در انتخابات، مدعيان خدمت به مردم، مدعيان ارزشهاي ديني، هياهوگران سينه چاك مستضعفين و خط امام كه سينه چاكان مقام و قدرت و نفسانيات هستند فراوانند. تبليغات كر و كور كننده، قيافه‌هاي به شدت حق به جانب، بسيارند.
تخريب خوبان و علي گونه‌هاي زمان تا آنجا كه اول نماز خوان پشت سر پيامبر(ص) را بي نماز جا بياندازند. محدوديتي ندارد.
تهمت‌هاي به بهشتي‌ها و مطهري‌ها، لاجوردي‌ها را به ياد داريم. منافقان و معاندان و بني‌صدرگونه‌ها و مهدي هاشمي‌ها را همه به ياد دارند كه چگونه اين پاكان راستين انقلاب را به اشرافيت و انحصار‌طلبي و طرفداري از سرمايه‌داري متهم مي‌كردند و امثال ميرحسين‌ها را طرفدار محرومين و ابوذر زمانه معرفي مي‌كردند و چه تأسف‌بار بود حال ساده دلاني كه باور كردند و بعد از بهشتي‌ها، اشك حسرت و ندامت ريختند.
اينجاست كه نياز به بصيرت و آگاهي و شناخت دقيق است تا مردم به كساني راي دهند كه مي‌توانند امانت ملت را با صداقت و لياقت به عهده بگيرند و مجلس نهم را پايگاه تكميل قوانين و انتخاب كارگزاران شايسته و پاسدار آزادي و استقلال و نظام جمهوري اسلامي و دلبسته آرمان‌ها و ارزشها، و حلال مشكلات نظام و كشور و مردم نمايند.
كساني كه به عقلانيت و اعتدال و سلامت فكر و تدبير، شناخته شده‌اند. پاسداران اخلاقند، براي گره‌هاي كوري كه اين سالها توسط عناصر شعاري و بي تجربه برامور مردم زده شده‌اند راهكار باز كردن داشته باشند.
براي بصيرت و شناخت دقت و تحقيق شخصي، تحقيقات از گذشته و حالات و خانواده افراد داوطلب و معرفي معرفي كنندگان موثق، و تطبيق هر فرد و گروه و جبهه و جريان با رهنمودهاي ولي فقيه عادل زمان، لازم است.
خوب انتخاب كنيم، خوب زندگي كنيم

 

برچسب ها: انتخابات
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: