به‌روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۱۱۵۰
تعداد نظرات: ۳۷۶ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۰۳:۳۲
شما بررسی کرد:
اشاره: آنچه در پي مي‌آيد نام برخي چهره‌هاي سياسي است که در محافل سياسي و رسانه‌ها مطرح شده‌اند. طرح نام آن‌ها به معناي اعلام آمادگيشان براي شرکت در رقابت ۹۲ نيست و صرفا حاکي از گمانه زني‌هاي اوليه است. ممکن است برخي همينک داراي ستاد فعال باشند و برخي اساسا رغبتي به حضور در ميدان انتخابات رياست جمهوري نداشته باشند؛ چه بسا حتي رييس دولت يازدهم هيچ يک از اين گزينه‌ها نباشد! اما مرور اين اسامي براي درک احتمالات پيش رو خالي از لطف نيست.

۱- محمد باقر قاليباف:
وي اصليترين چهره مطرح در رسانه‌ها براي انتخابات ۹۲ است. چهره‌اي که رقابتهاي ۸۴ وي با احمدي‌نژاد تا امروز ادامه داشته و رسانه‌هاي هر دو سو براي يکديگر آتش تهيه مي‌ريزند. از سال‌ها پيش رسانه‌ها از تشکيل ستادهاي انتخاباتي وي براي پايان ۸ سال رياست جمهوري احمدي‌نژاد خبر مي‌دهند.
شهردار کنوني تهران متولد ۱۳۴۰ در طرقبه است و داراي مدرک دکتري در رشته جغرافياي سياسي از دانشگاه تربيت مدرس است. فرماندهي نيروي انتظامي و پيش از آن فرماندهي نيروي هوايي سپاه پاسداران برجسته‌ترين سوابق مديريتي وي هستند. وي در تاريخ ۱۳ شهريور ۱۳۸۴ از طرف شوراي شهر تهران به عنوان شهردار اين شهر انتخاب شد و در ارديبهشت ۱۳۸۶ توسط شوراي جديد در مقام خود ابقا شد. با توجه به همزماني انتخابات شورا‌ها و رياست جمهوري، در صورت شکست تداوم شهردار ماندن وي نيز بستگي به انتخابات ۹۲ خواهد داشت.
عملکرد مديريتي قاليباف در دوره شهرداري سبب به وجود آمدن يک دو قطبي جدي ميان موافقان و مخالفان وي شده است.
۲- علي لاريجاني:
علي اردشير لاريجاني سال ۱۳۳۶ در نجف متولد شده و به واسطه آنکه فرزند آيت الله هاشم آملي است در ميان حوزه علميه جايگاه ويژه‌اي داراست، تا آنجا که با دعوت مراجع تقليد از قم به مجلس راه يافت و براي نخستين بار رياست مجلس به شهري جز پايتخت رسيد. وي پيش از اين رييس سازمان صدا و سيما و وزير ارشاد و دبير شوراي عالي امنيت ملي بوده است و از جمله نامزدهاي انتخابات ۸۴ مي‌باشد. نکته جالب در کارنامه وي ايجاد يک اجماع براي رياست وي بر مجلس هشتم به علت عملکرد لاريجاني در تعامل با دولت به عنوان دبير شوراي عالي امنيت ملي و قوت ديپلماسي وي در مذاکرات هسته‌اي از يک سو و اختلاف ميان موافقان و مخالفان جدي وي براي تداوم اين سمت در مجلس نهم به دليل مواضع و عملکردش در مجلس هشتم است.
۳- علي اکبر ولايتي
وي نيز از جمله چهره‌هاي حاضر در رقابتهاي ۸۴ است که براي وحدت پيش از ثبت نام از ادامه رقابت‌ها کناره گرفت. وي‌زاده تير ۱۳۲۴ در شميران است و از جمله منتخبين مردم تهران در اولين انتخابات مجلس. ۱۶ سال وزارت خارجه در سالهاي ۱۳۶۰ تا ۱۳۷۶ و قريب به همين مدت قرار گرفتن در سمت مشاور بين‌الملل رهبر انقلاب سبب شده است تا وي در داخل و خارج از کشور کاملا شناخته شده باشد. از آخرين حضورهاي رسانه‌اي وي مي‌توان به اداره چندين اجلاس بيداري اسلامي و نيز حضور در کميته داوري جبهه متحد اصولگرايان اشاره کرد. وي فوق تخصص بيماري‌هاي عفوني از دانشگاه جانز هاپکينز آمريکا دارد.
۴- احمد توکلي
توکلي شصت و يکساله نيز از ديگر نامزدهاي انتخابات ۸۴ است که سابقه رقابت با هاشمي و خاتمي در انتخاباتهاي ۷۲ و ۸۰ را دارد؛ اما در انتخابات ۸۴ به نفع قاليباف کناره گيري کرد. وي که در دوره اول مجلس از زادگاهش بهشهر به خانه ملت رفت، در فاصله اندکي به دولت کوچيد و سخنگوي دولت شهيد رجايي و وزير کار و امور اجتماعي مستعفي کابينه اول مير حسين موسوي بود. اما در دوره‌هاي هفتم و هشتم از تهران به مجلس بازگشت و از ابتداي دوره هفتم، رياست مرکز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي را بر عهده داشت. سخنان تند وي و عملکردش در مرکز پژوهش‌ها يکي از حاشيه‌هاي مجلس اصولگرايان بود. توکلي دکتراي اقتصادش را در سال ۱۳۷۵ از دانشگاه ناتينگهام انگلستان اخذ کرد.
۵- غلامعلي حدادعادل
رييس دوره هفتم مجلس شوراي اسلامي زاده ۱۳۲۴ در تهران است. درست زماني که وي در مجلس هشتم از رياست خانه ملت بازماند، زمزمه احتمال حضور وي در رقابت رياست جمهوري در رسانه‌ها مطرح شد. او عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام جمهوري اسلامي و دومين رئيس فرهنگستان زبان و ادب فارسي ايران همچنين عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي است. وي داراي دکتراي فلسفه است.
۶- منوچهر متکي
وزير خارجه دولت نهم و اوايل دولت دهم که سفرش به سنگال و شيوه عزل وي بازتاب فراوان داشت. اين ديپلمات ۴۹ ساله ‬در روستاي گزشرقي از توابع شهرستان بندر گز‌زاده شد و داراي مدرک کار‌شناسي ارشد روابط بين‌الملل از دانشگاه تهران است. او در کنار تسلط به زبان انگليسي با زبان‌هاي اردو و ترکي استانبولي نيز آشنايي دارد. وي که عضو کميته اجرايي جبهه متحد اصولگرايان در انتخابات گذشته بود، همينک فاقد سمت دولتي است.
۷- مصطفي‌پور محمدي
از ديگر اخراجي‌هاي دولت نهم که برکناريش داراي حاشيه شد. رئيس فعلي سازمان بازرسي کشور زاده  ۱۳۳۸ در قم است. معاونت برون مرزي وزير اطلاعات در دوران علي فلاحيان و وزير کشور دولت نهم از جمله سوابق مديريتي وي مي‌باشد. وي دانش آموخته مدرسه حقاني در سطح چهار فقه و حقوق اسلامي (معادل دکترا) و عضو شوراي مرکزي جامعه روحانيت مبارز مي‌باشد.
۸- محمد حسين صفارهرندي
وي نيز از وزراي معروف به اخراجي‌هاي دولت نهم است. وي تا سال ۱۳۷۲ بطور تمام وقت در سپاه مشغول بود و پس از آن به کيهان رفت و تا سال ۸۴ سردبير اين روزنامه بود. وي دوره نظري دکتراي مديريت استراتژيک را به پايان رسانده و همينک به عنوان مشاور فرمانده کل سپاه مشغول به کار است.
۹- کامران باقري لنکراني
وي نيز از جمله وزراي دولت نهم است که به در دولت دهم فاقد جايگاه بود. وزير بهداشت کابينه اول احمدي‌نژاد متولد ۱۳۴۴ است و فوق تخصص بيماري‌هاي گوارش و کبد دارد. وي از موسسين جبهه پايداري بوده و از گزينه‌هاي مطرح اين گروه براي حضور در رقابت ۱۳۹۲ است. او در حال حاضر ريييس مرکز تحقيقات سلامت در دانشگاه علوم پزشکي شيراز مي‌باشد.
۱۰- سعيد جليلي
سعيد جليلي که همسن باقري لنکراني است؛ متولد مشهد است. وي تحصيلات خود را تا مقطع دکتري علوم سياسي از دانشگاه امام صادق به پايان رسانده و سابقه‌اي ۱۸ ساله در وزارت امور خارجه دارد اما تا قبل از انتصاب به عنوان دبير شوراي عالي امنيت چندان شناخته شده نبود. با اين وصف وي همينک در سطح جهان نمادي از مدل مذاکرات مقتدرانه ايران است.
۱۱- محمد رضا باهنر
نايب رييس شصت ساله مجلس و دبيرکل جامعه اسلامي مهندسين است که با حضور در در دوره‌هاي دوم، سوم، چهارم، پنجم، هفتم و هشتم و نهم مجلس شوراي اسلامي يکي از نماد پارلمان ايران محسوب مي‌شود. باهنر که برادر دکتر باهنر نخست وزير شهيد مي‌باشد؛ رئيس فراکسيون اکثريت مجلس پنجم و نايب رئيس مجلس هفتم و هشتم بر عهده داشت
۱۲- سيد مهدي خاموشي
رئيس پنجاه ساله سازمان تبليغات اسلامي‌ با اينکه کمتر در معرض رسانه‌ها حاضر مي‌شود اما در ميان طيفي از اصولگرايان حاميان قابل توجهي دارد. او داراي مدرک تحصيلي دکتراي فقه و حقوق جزا از مدرسه عالي شهيد مطهري است و در کارنامه وي در خصوص قبل از انتصاب به رياست سازمان تبليغات اسلامي در سال ۱۳۸۰ سمت مديريتي کشوري جز معاونت آيت الله امامي کاشاني در مدرسه عالي شهيد مطهري ذکر نشده است. با توجه به اتمام دوره ده ساله رياستش در خصوص ادامه فعاليت وي گمانه زني‌هاي گوناگوني مطرح است.
۱۳- محمد نهاونديان
رييس اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران است که با توجه به رويکرد اقتصادي شعارهاي مقام معظم رهبري براي سالهاي اخير، از جمله اسامي مطرح مي‌باشد. معاونت وزارت بازرگاني و معاونت دبير شوراي عالي امنيت ملي از جمله سمتهاي گذشته وي است. وي داراي تحصيلات حوزوي و همچنين دکتراي اقتصاد از امريکا است.
۱۴- علاءالدين بروجردي
از ديپلماتهاي حاضر در مجالس ششم تا هشتم و رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس هشتم است. وي که متولد ۱۳۲۹ است، در کارنامه خود سابقه معاونت وزارت امورخارجه در دوران علي اکبر ولايتي را دارد.
۱۵- حسن غفوري فرد
وي که متولد ۱۳۲۲است، سابقه ۲ دوره نامزدي در انتخابات رياست جمهوري را دارد و در انتخابات اخير فهرست مستقلي ارائه داد، پس از اعلام نتايج انتخابات که حاکي از عدم راهيابي وي به مجلس نهم بود در کنفرانسي خبري از برنامه ريزي براي انتخابات رياست جمهوري خبر داد. غفوري فرد داراي مدرک دکتراي فيزيک ذرات هسته‌اي از دانشگاه کانزاس (University of Kansas) ايالات متحده آمريکا در سال ۱۳۵۶ است که از جمله مبارزان خارج از کشور بوده است. وي سابقه چند دوره نمايندگي مجلس شوراي اسلامي و نيز وزارت نيرو و رياست سازمان تربيت بدني را دارد.
۱۶- محسن رضائي
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام و رئيس پيشين سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نيز سابقه دو دوره رقابت با احمدي‌نژاد را دارد. در دوره نهم او اندکي پيش از انتخابات انصراف داد و در دوره دهم نيز از جمله مدعيان تقلب در انتخابات بود اما با آشوب طلبان همراهي نکرد. رضايي که از افراد پايه‌گذار سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي بود، در مقاطع مختلف سعي بر پرچمداري جريان سوم را داشته است و در مقاطعي با اصولگرايان و در مقاطعي با اصلاح طلبان نشست و برخاست داشته است.
وي متولد ۱۳۳۳ در مسجد سليمان بوده و توانست در سال ۷۹ دکتراي خود را از دانشگاه تهران دريافت نمايد. فومني دبير کل جبهه مردمي اصلاحات اخيرا گفته است: در ديداري که چند روز پيش با محسن رضايي داشتم پيشنهاد تشکيل دولت ملي را مطرح کردم و وي نيز از اين پيشنهاد استقبال کرد.
۱۷- سيد حسن خميني
زاده ۱۳۵۱ در نجف و نواده و شناخته‌شده‌ترين بازمانده بنيانگذار کبير انقلاب، امام خميني است. يک سايت خبري تازه تاسيس مدعي شد حجت الاسلام والمسلمين سيد‌ حسن خميني فرزند يادگار امام (ره) رسما در جمع تعدادي از اعضاي مجمع روحانيون مبارز، نامزدي خود را براي انتخابات يازدهم رياست جمهوري اعلام کرده است. اين قبيل شايعات پيش از اين نيز پيرامون وي مطرح بوده است اما سياست رسمي وي که توليت حرم امام خميني را بر عهده دارد، همواره قرار دادن بيت امام خارج از منازعات انتخاباتي بوده است. از جمله آخرين تلاشهاي شکست خورده براي به صحنه آوردن وي انتخابات گذشته بود که اصلاح طلبان سعي بر دادن نقش محوريت اتحاد به وي بودند؛ اما او چنين نقشي را نپذيرفت.
۱۸- محمد خاتمي
وي که در آستانه هفتاد سالگي است، در سال ۱۳۷۶ با پرچمداري گفتمان اصلاح طلبي پا به عرصه انتخابات گذاشت و توانست راي قابل توجهي کسب کند. هشت سال دوره رياست جمهوري وي همراه با رنگ باختن ارزشهاي انقلاب و رنگ گرفتن ارزشهاي ليبرالي بود. او در انتخابات ۸۸ اگرچه از الهام بخشان سبز‌ها بود اما موضعي محتاطانه‌تر گرفت و با شرکت در انتخابات مجلس نهم بازگشت خود به فرايند دموکراتيک را اعلام کرد. برخي وي را تنها شانس اصلاح طلبان براي احتمال کسب راي مي‌دانند و برخي با يادآوري بي‌نتيجه بودن حمايتهاي او از جريانهاي مختلف در مقطع پس از رياست جمهوريش، حتي محوريت اصلاح طلبان را نيز در شأن وي نمي‌دانند.
۱۹- محمدرضا عارف
همشهري خاتمي و وزير دولت نخست و معاون اول دولت دوم وي است. عارف که متولد ۱۳۳۰ است، در حاضر عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي، عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام و رييس هيئت مديره بنياد باران است. وي که دکتراي آمار از دانشگاه استانفورد آمريکا دارد يکي از اصليترين چهره‌هاي مطرح شده اصلاح طلبان براي انتخابات آتي است؛ هرچند اطرافيان وي آن را بعيد مي‌دانند.
۲۰- کمال خرازي
ديگر چهره اصلاح طلبان که از احتمال حضور وي در انتخابات آتي سخن به ميان آمده، سيد علي‌نقي (کمال) خرازي متولد ۱۳۲۳ در تهران است. وي سابقه ۸ سال وزارت امور خارجه در دوران رياست جمهوري محمد خاتمي را دارد و اکنون رئيس و عضو شوراي راهبردي روابط خارجي است. وي از دانشگاه هيوستون دکتراي رشته آموزش دارد.
۲۱- محمدعلي نجفي
وي که از جمله گزينه‌هاي مطرح شده از سوي اصلاح طلبان است؛  شصت سال داشته و از بنيانگزاران حزب کارگزاران سازندگي است.
ادامه در صفحه15
ادامه از صفحه 9
هم‌اکنون يکي از اعضاي شوراي شهر تهران است و سابقه وزارت آموزش وپرورش و نيز آموزش عالي، همچنين رياست سازمان برنامه و بودجه را در دولتهاي هاشمي و خاتمي دارا است. وي داراي کار‌شناسي ارشد رشته رياضي از موسسه تکنولوژي ماساچوست آمريکا است.
۲۲- اسحاق جهانگيري
متولد سال ۱۳۳۶ در سيرجان، وزير صنايع و معادن دولت سيد محمد خاتمي و از جمله نامزدهاي اصلاح طلبان براي يازدهمين انتخابات رياست جمهوري است. وي عضو موسس کارگزاران و عضو بنياد باران است و سابقه دو دوره نمايندگي مجلس و نيز استانداري را در کارنامه دارد.
۲۳- حسن روحاني
حسن روحاني متولد ۱۳۲۷ در سرخه، نماينده مجلس خبرگان رهبري، عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام و دبير سابق شوراي عالي امنيت ملي است. روحاني در دوره‌هاي اول و دوم مجلس به عنوان رئيس کميسيون دفاع، نايب رئيس مجلس چهارم و مجلس پنجم و اولين مذاکره‌کننده ارشد ايران با غرب در مورد برنامه اتمي ايران بود.
وي به عنوان يکي از نزديک‌ترين اعضاي مجمع تشخيص مصلحت نظام به هاشمي رفسنجاني شناخته مي‌شود.
۲۴- اسفنديار رحيم مشايي
زاده ۱۳۳۹ در روستاي مشا از توابع رامسر. چهره جنجالي که احمدي‌نژاد بار‌ها اعلام همبستگي شديد با وي کرده است و به عنوان اصليترين گزينه براي مدل پوتين مدودف مطرح بود. بسياري از تغيير وزرا خاصه پس از مقطع خانه نشيني رئيس جمهور به واسطه مخالفت با وي اعلام شده است. دفتر و سرپرست نهاد رياست جمهوري ايران، دبير کميسيون فرهنگي دولت، رياست شوراي هماهنگي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي، رياست گروه مشاوران جوان رياست جمهوري، رئيس کارگروه زيارت و فرهنگ رضوي، جانشين رئيس‌جمهور در شوراي عالي امور ايرانيان خارج از کشور، رئيس مرکز ملي جهاني‌شدن، رئيس شوراي اطلاع‌رساني دولت ايران و نماينده ويژه رئيس‌جمهور در امور خاورميانه، رياست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري از جمله سمتهاي وي بوده است. او در زمان شهرداري محمود احمدي‌نژاد نيز رئيس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران بود.
با توجه به پرونده‌هاي متعدد مفتوح وي تاييد صلاحيت او بعيد به نظر مي‌رسد. برخي پس از نا‌اميد شدن از ايفاي نقش مدودف توسط مشايي از بقايي به عنوان جايگزين وي نام مي‌برند؛ هرچند شرايط بقايي نيز چندان بهتر از مشايي نيست.
۲۵- سيد مجتبي ثمره هاشمي
مشاور ارشد رئيس‌جمهور و رييس ستاد انتخاباتي او در انتخابات رياست جمهوري دهم؛ مرد کمتر رسانه‌اي از حلقه نزديکان رييس جمهور است. او از شهرداري سنندج آغاز کرده است اما اجرايي‌ترين سمت وي در سالهاي اخير معاونت سياسي وزارت کشور مي‌باشد. او که براي انتخابات ۸۸ در اواخر فروردين از مشاورت عالي رييس جمهور استعفا کرده و ستاد احمدي‌نژاد را تشکيل داد، در آستانه انتخابات اخير نيز استعفا نمود که بسياري آن را براي سامان دادن به ستاد حاميان دولت دانستند؛ اما فعاليت‌هاي وي همچون هميشه بيشتر در سايه بود. شايد وي را نيز بتوان يکي از نامزدهاي ايفاي نقش مدودفي دانست.
۲۶- علي نيکزاد
وزير عملگراي راه و شهرسازي ايران متولد ۱۳۴۴ در اردبيل است. نيکزاد پيش از بدست آوردن راي اعتماد براي پست وزارت راه و شهرسازي، وزير مسکن و سرپرست وزارت راه در دولت دوم محمود احمدي‌نژاد بود و کمتر پا به عرصه مسائل سياسي گذاشته است. برخي همين خصيصه وي را دليل رقبت اطرافيان احمدي‌نژاد براي حضور وي در انتخابات آتي مي‌دانند.
۲۷- مسعود زريبافان
 يکي از نزديک‌ترين ياران محمود احمدي‌نژاد متولد ۱۳۳۶ در تهران، کار‌شناسي ارشد شهر سازي دارد و پيش از انتخاب به عنوان عضو دومين دوره شوراي شهر تهران، کار‌شناس شهرداري تهران، شهردار و معاون فرماندار مهاباد و معاون عمراني استاندار کردستان بوده است. وي از جمله چهره‌هاي چند شغله دولت بود که همينک رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران است. نام وي نيز در رديف نامزدهاي مطلوب براي ساکنان خيابان پاستور مطرح است.
۲۸- حميدرضا حاجي بابايي
وزير ۵۳ ساله آموزش و پرورش و نماينده سابق همدان نيز از جمله چهره‌هايي است که رسانه‌ها از آمادگي وي براي شرکت در انتخابات آتي بار‌ها نامش را برده‌اند.
۲۹- مهدي چمران
رييس شوراي اسلامي شهر تهران، متولد ۱۳۲۰ در تهران و فارغ التحصيل مقطع کار‌شناسي ارشد معماري در دانشگاه تهران است. از جمله معدود چهره‌هايي که هم مورد اعتماد احمدي‌نژاد و هم مورد احترام قاليباف قرار دارند.
۳۰- سيد عزت‌الله ضرغامي
رئيس کنوني صدا و سيما که در ۱۳۳۸ در دزفول به دنيا آمده است و همين روز‌ها هشتمين سالروز رياستش بر تلويزيون را به پايان خواهد برد که از سوم خرداد ۱۳۸۳ اين سمت را بر عهده دارد. از دانشجويان پيرو خط امام که معاونت امور سينمايي وزارت ارشاد در دوران وزارت علي لاريجاني و مصطفي ميرسليم و معاونت صداوسيما در امور استان‌ها و حقوقي و امور مجلس در دوران رياست لاريجاني را برعهده داشت.

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
انتشار یافته: ۳۷۶
عماررهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
161
30
به جز آقای جلیلی بقیه برن کنار تا ضایع نشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
احمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
دکتر جلیلی پرچمش بالاست.
هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
بله حق با شماست ولی باید بیشتر دقت کرد چرا که قبلیه هم اولش پیرو ولایت بود ولی آخرش ماجرای 10 روز را پیش آورد..............لبیک یا سید علی خامنه ای
یکی دیگه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰
"ضایع نشن"! این چه صحبتی یه دوست عزیز بقیه کاندیداها هم محترم اند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۲
عزیزانی که از شاید هنوز از هاشمی حمایت میکنند؛ جواب شما در این لینک داده شده است پس صحبت نکنید:

http://www.yjc.ir/fa/news/4394091/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%83%D9%87-%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD%DB%8C%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B4%D8%AF
سانسور نکن. ممنون.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۰
در كشور مرگ بر اثر مسموميت مشروبات الكلي در چند شهرستان گزارش شده(9 خرداد 92). لطفا اطلاع رساني كنيد مردم نخورند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۵
فعلا که بد جوری ضایع شدی داداش
مهدي عباسي
|
United States
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
122
58
سلام
از اينكه نوه ي امام «ره» به اين عرصه قدم نهادند از صميم قلبم خوشحالم.فقط سيد حسن خميني..............
پاسخ ها
حجی خان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
تو به جا پرچمی امریکات ، پرچمی ایرانا ببر بالا
مهدی توفیقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۱
98
44
سلام
ایرانیان فقط مواظب باشید تادوباره قلب سیدخراسانیمان نشکند..............هستندافرادخاموشی دربین این افراد
پاسخ ها
ممم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
برو بابا دلت خوشه
با ولایت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
منم موافقم
فاطمه م
|
United States
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۴
128
27
اقای جلیلی واقای حدادفقط جای بررسی دارن بقیه با یه صلوات دراختیار خودشونن.
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
باریک الله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
جلیلی اصلا در اندازه رییس یک دولت نیست مزاکرات هسته ای هم بلد نیست
alivali.parsiblog.com
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
عزیزان وقط باید دید که کدام بیشتر در راه ولی فقیه هستند
مروارید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
زیاد حرف نزن بابا
محمد 1
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
کسانی که تبعشان با ولی فقیه ذره ای هماهنگ نیست
توجه " ذره ای"
اینا حتما جهنمی اند
قرآن " صم بکم عمی فهم لا یرجعو ن
ایا دیگه چیزی نمی فهمن چو غشاوه قرار گرفته بین اونا وحق
پس طبق آیه ولهم عذاب الیم عذابی بسیار دردناک
باولایت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
هر فردی که طرف رهبر باشند فقط مورد تایید هستند و ما با هر جاهلی که به ایشان و افکار بزرگشان اهانت کنند شدیدا برخورد میکنیم.
میثم
|
United States
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۴
130
33
رای ما جلیلی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
دکتر جلیلی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۳۰
ما که نظرمون حذف میشه ولی ظاهرا رای مون بیانگر نظرمونه
خرداد92
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۴
31
12
در نظرسنجی ما شرکت کنید
www.khordade92.blogfa
رضا
|
United States
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۶
110
46
هر کسی میاد فقط باید پایبند به اصل ولایت فقیه باشه و بس.
پاسخ ها
باولایت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
اصل کلام و گفتید و بس.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۱
46
24
رای ما ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
يعني يك عده آمده اند فقط منفي داده اند و رفته اند :)
سینا صحفی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۸
فقط قالیباف....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
ناشناس
|
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
يعني يك عده آمده اند فقط منفي داده اند و رفته اند :)
فکر نکنم:)
مرتضي
|
France
|
۰۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۵
64
155
راي درست خاتمي
پاسخ ها
مهتک
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
فکرمیکنی؟!
انتی جاهل
| United Kingdom |
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
مطمئنی رای درست یعنی خاتمی؟دارودسته قبلیش همون ادمایی که خودشونو مدافعه این مردم بودن حالا دارن طرح حمله به ایران رو تو موساد وکاخ سفید مطرح میکنن منظورت از رای درست همون نابودی ایرانه؟
بنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۲
روح اله سیدعلی سید محمد
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
درستش اینه كه يك اقتصاد فهم بياد
sandis nakhorde
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
خیلی جالبه این سایت اظهار بی طرفی میکنه بعد زیر خاتمی اینارو نوشته
مدیر پایگاه شما ظاهرا دقت نكرده ايد كه اين سايت ارگان يك حزب است و ادعاي بي طرفي نكرده و داراي ديدگاه مشخص است
باولایت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
میتونی یه درصد فکرشم بکنی:)
الیاس
|
United Kingdom
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۸
39
47
فقط وفقط باید چشمامونو باز کرد نه این که جوری دیگه ببینیم . واقعا کسایی که میان کاندید میشن صلاحیت دارن ومیتونن به نفع ملت کار کنن . نکنه اشتباه 88 اتفاق بیفته که هممون ضرر می کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
هزاران را برای خراب کردن چهره های محبوب وجود داره! زنده با ولايتي...
110
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
79
61
هر كدوم كه به مردم، اسلام،كشور و رهبر خيانت نكرده اند و نميكنند لايق اند
پاسخ ها
ر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
شما هايي ك راي منفي داديد
خب بايد چيكار كنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
لابد منفي ها ميگن بايد خيانت باشد :))
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
کاملا مشخصه که این آمار و نظرات اشتباهه چون هیچ آدم عاقلی همچین نظری نمیده
130
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
125
25
سلام کشور حتی به یک اقتصاد دان نیز احتیاج ندارد بلکه به یک دیپلمات نیاز دارد که کسی نیز جز:
مطیع امر رهبری بسیجی دلاور دکتر جلیلی
پاسخ ها
خودمم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
چی مگین شما هی جلیلی جلیلی معلوم نیست خودش یا فامیلشن اومدن انجا پیام گذاشتن هی ازش تعریف میکنن...............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
108
24
رای ما قالیباف
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
حیا کن،انتخابات رو رها کن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
فقط اخلاق داشته باشیم بسه
باولایت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
با این پاسخ هاتون کاملا بی اخلاقیتونو نشون دادید.
کفتر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۵
87
42
فقط آقای پسر امام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
باید بره خونشون.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
مشکل ما اینه که فقط دوست داریم همدیگه رو خورد کنیم!!
محمدحسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۲
پسر امام!!!
نوه ی امام (ره) فکر نمیکنم در انتخابات
شرکت کنن. اگه بیان و رای نیارن، ضدارزشی
ها میگن حنای بیت رهبری (زبونشون لال!)
دیگه رنگ نداره و اگه بیان و رای بیارن، میگن
تقلب شده!!! (اابته فقط احتمال میدم چون
پیشگو نیستم.) یا حق.
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
101
25
در اين وضع تاسف بار اقتصادي،تنها كسي ميتونه موثر و مفيد باشه كه دكتراي اقتصاد داشته باشه

*+*+*با رضايي تا رهايي*+*+*
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
گل پسر چند تا از این مدرکها میخوای برات جور کنم؟ دکترای هر چی که دلت بکشه داریم سه تا 100 تومن. کدوم کار اجرایی موفق تو پرونده این آقاست که مربوط به این دکترا باشه؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
15
83
الهی هر کسی میاد به قول هاش عمل کنه نه اینکه وقتی خرش از .... دیگه نه ما رو بشناسه نه خودشو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
مودونم قالیباف حامی بسیجیاست،ها الیاس؟
هو اسحاق؟...
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۳
فقط خاتمی را عشق است
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
94
19
راي ما دكتر قاليباف
كسي كه وجه داشته باشه
جوون باشه
مديريت بلد باشه
پاسخ ها
morvarid
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
مگه میخوای زن بگیری؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
راست میگه ها این مشخصاتو باید برا ازدواج دنبالش بگردی :)))
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
91
31
حضور آقای سید حسن خمینی در صحنه انتخابات بسیار خطرناک خواهد بود. چراکه ممکن است فتنه 88 را تکرار کند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
نه برادر این را نفرمایید. این عزیز یادگار پیر فرزانه مان( خمینی کبیر ) است و برای همه ایرانیان مورد احترام و برای برخی هم مقتدا . گرچه که به صلاح است با این تجربه و سن جوانی فعلا از وصیت جد بزرگوارش پیروی کند و وارد عرصه نشود.( کجایی روح خدا کجایی...)
انتی جاهل
| United Kingdom |
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
ناشناس جان ماهم قبول داریم که نوه امام هست ولی مگه همون امام نفرمودند به اطرافیانشون که در سیاست شرکت نکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
ضدولایته اصلا شبیه امام نیست
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۳
43
121
خاتمی
پاسخ ها
انتی جاهل
| United Kingdom |
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
کجا ؟به سلامتی قبرستون؟
یه دختر شاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
اقای محمد خان اگه شما وجود داشتي وسط لحاف نمي خوابيدي
مروارید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
انتی جاهل چقدر در مورد آقای خاتمی میدونی که به خودت اجازه نظر دادن میدی ؟؟؟ میگفتن شماها شعور ندارین باور نداشتم ولی الان مطمئن شدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
هشت سال بود کاری بلد بود میکرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
یکی از سران فتنه 88همین آقایند .
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
102
23
با سلام
رای جوانان با بصیرت ایران اسلامی دکتر جلیلی،دکتر حداد عادل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
دوست عزيز و با بصيرت؟!!
لطفاً اشخاصي را كه نام مي بريد با بصيرت انتخاب كنيد!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
این افراد کاملا مورد بررسی قرار گرفتند و با بصیرت اند.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
92
20
با سلام
رای جوانان با بصیرت ایران اسلامی دکتر جلیلی،دکتر حداد عادل
منصور
|
United States
|
۰۵:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۷
17
97
تو اين اوضاع نابسامان،با اين همه فشارهاي كمرشكن اقتصادي.ما به كسي نياز داريم كه اين تحريم ها رو كم كنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
exellent!!
آفرین!!
چوخ گزل!! (ترکی گفتم)
hldb
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۹
134
19
رای ملت ایران به اسفندیاررحیم مشایی
پاسخ ها
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۸
بابا این که اصلا از مرحله پرته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
فکر نکنم تائید صلاحیت بشه. وگرنه حتما رای میاره
انتی جاهل
| United Kingdom |
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
مشایی خواب تخت ریاست رو فقط میتونه ببینه
بی طرف
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۴
مشایی و رئیس جمهوری ..... هه جوک خوبی بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
کاش رییس جمهور بشه ولی بنده خدا بایکوته
باولایت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
این آقا ی ریاکار و به ظاهر انقلابی به هیچ عنوان رای نخواهد آورد .
شهين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۳
16
80
عزيزان فقط با هوشياري و تحقيق و بررسي راي دهيم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
دقیقا الان منتظر راهنمایی شما بودیم. چون داشتیم ده بیست سی چهل میکردیم تا رییس جمهور انتخاب کنیم.
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
اينا كه نظرشون منفيه يعني بايد بي تحقيق راي داد؟؟؟ هميشه مخالفن بعضيا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
ای بابا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
مشایی که با آمریکاست ماهم کسی رومیخواهیم که جلوی آمریکا بایستد
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
48
75
خاتم تمام مشکلات . رفسنجانی .
تو لیست نیست ولی
میاد با دست پر هم میاد .
پاسخ ها
باولایت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
از سران فتنه88 این آقا و فرزندانشون بودند و به جای گره گشایی تمام زحمات رهبر عزیز مان را نیز نابود خواهند کرد و فتنه جدیدی در کشور به راه خواهند انداخت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
71
11
نامزد دولت هاشمي شاهرودى است
سجادآذرباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
82
21
مشایی به چه انگیزه ای میاد؟...ها؟؟؟؟؟
**************جلیلی****************
پاسخ ها
110
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
ميخواد دوباره با كمك اقايان خون ب دل سيد خراسانيمان كنه
مرگ بر منافق
باولایت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
مرگ بر ضد ولایت فقیه
110
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
55
20
داد از اين همه كوفي
واي از بي بصيرتي
واي از اطاعت نكردن از ولي كه تو تاريخ اسلام نشون داده عوقبش چيه
ياراي مختار ديدين چي شدن؟؟؟؟؟
حمید
|
United States
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
42
104
خاتمی و هر یک از اصلاح طلبان
پاسخ ها
انتی جاهل
| United Kingdom |
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
خوب کجا برن ؟بیرون؟ماهم که همینو میگیم
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
اهای طرفدارای سید محمد حماقت تا کی. بابا به خدا قسم قصدش براندازی نظام بود.
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۳
آقای علیرضا بدون مدرک حرف نزن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
در گمراهی آشکار به سر میبرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
59
10
رای ما حاج سیف الله زمانپور شاه منصوری*گهگه مولا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
59
5
رای ما فقط و فقط فقط

دکتر حمیدرضا عزیزی فارسانی
اگر هم نشد صد درصد بازم سیف الله زمانپور
پاسخ ها
منفی
| United Kingdom |
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
ازاقوام هستن برادر
مشایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
28
19
حیا کن ریاستو رها کن
فدايي سيد علي خامنه اي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
71
32
فقط به حرف اقا گوش كنيد انشاالله رييس جمهور ولايي داشته باشيم
پاسخ ها
انتی جاهل
| United Kingdom |
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
افرین این همون چیزی هست که اگه در88عمل میکردیم اون ماجرا به وجود نمی اومد هرچند پشته سر اون فتنه با دوتا پیام رهبری همه ریختن خیابون ولی به خواست خدا دیگه اجازه جسارت نمی دیم
ابراهیم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۶
احسنت
محمدعلی علی محمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۶
افرین بر این باور و احساس . اگر به رهنمود اقا عمل کند ایران گلستان می شود .........
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
اگه مردم ما پشت رهبر باشند و با توجه به منافع خودشان مثل خیلی از این افراد ریاکار به مخالفت با ایشان برنخیزند کشور گلستان خواهد شد و آن جامعه امام زمانی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰
8
46
شما هرچه که به نفعتان نباشد می گویید رنگ باختن انقلاب اسلامی اگه در این مدت این همه مردم از دولت ناراضی هستن و دم نمی زنن این حساب نمی آید یا مشکلات بزرگ فساد اقتصادی در میان دولتمردان
می توانید این را چاپ کنید .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰
81
9
اگر میخاین فتنه88وحتاکی به ساحت مقدس سید الشهدا تکرار نشه دور یه عده ای رو خط بکشید....

نظر من دکتر سعید جلیلی و دکتر قالیباف هست...

هم سابقه مدیریتی دارند وهم مدیر ومدبر اند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
پس این افراد که نظر مخالف دادند با اسلام مشکل دارند و کلا از جریان پرتند و میشه گفت منافقند.
110
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
25
3
واقعا متاسفم ك چرا نظرات منو درج نميكنيد.
مدیر پایگاه جستجو كرديم و نظري با اين اسم يا آي پي موجود نبود
454
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
83
11
فقط محسن رضایی
بارضایی تا رهایی
مسي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۴
24
50
فقط خودم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۶
30
60
همش چرت وپرت ....
فقط یک بازیه......................
peyman
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۰
17
83
همه قابل احترامند ولی از اصولگرایان نتیجه ای ندیدیم .بیایید بار دیگر اصلاح طلب باشیم.
ولی بی جنگ و بی خونریزی.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۰
73
15
رای ما دکتر قالیباف میر مدبر معتدل
عليرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۳
49
3
فقط و فقط دكتر جهانگيري ما كه در زمان استانداريش حال كرديم
اگه آبادي و آزادي(منظورم آزادي اسلامي است مثل آزادي بيان) از دكتر حمايت كنيد تا بياد و از مدير سايت خواهش ميكنم در رابطه با سوابق ايشون مطلبي بگذارند
مینا
|
United Kingdom
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۴
67
15
حداد عادل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۸
بیسواد بیدل
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
46
35
بیاید مثل مردم کوفه نباشیم و گول ابن زیادهای زمانمان را نخوریم . فرزند اماممان را تنها نگذاریم.
دلسوز ملت فقط سید حسن خمینی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۴
خیار نخور عزیز بابا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۴
چرا ليستتون ناقصه؟ آل اسحاق، خرازي و ... نيستن توش؟
مدیر پایگاه اين فهرست در خرداد ماه سال گذشته تهيه شده و كامل نيست
محمد 1
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
پسر نوح با بدان بنشست خادان نبوتش گم شد
خیلی ها خوب بودن خراب شدند چه برسد به ایشان که برسر سفره های پرزرق وبرق می نشید و از حال کسان دیگر بی اطلاعند
ارزو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
به نظر من هر کی که راه امام رو ادامه بده لایق رای
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
23
80
رای ما فقط خاتمی چون خوب میتونه مشکلات اقتصادی رو حل کنه
پاسخ ها
ارزو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
ایشون اگه میتونستند کاری بکنند در مدت هشت سال میکردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
68
23
دور خاتمي و مشايي و سيد حسن خميني رو خط بكشيد
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
19
57
در این شرایط سیاسی ما فقط ب یک انسان شجاع و با استقلال فکری و مستقل و غیرمتکی ب مصلحت های برخی اماحق نیازمندیم. امثال حدادعادل یا محسن رضایی جز اینکه دستمال باشند کار دیگری بلد نیستند.
در این میان حسن خمینی یا محمد خاتمی ی هاشمی رفسنجانی از این خصوصیات برخوردار میباشند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
به نظرت كسي كه توي راه بردن اعضاي خونوادش مونده ميتونه هدايت مملكت رو دست بگيره
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
9
10
انقلاب ما تازه اول کار بود نه آخرش که مشکل نداشته باشیم البته آقایون هم باید به جای کسب پست سیاسی به فکر مردم باشند حتی اگه به فکر خودشونن
پس کسی لایق که بتونه هدف انقلاب رو محقق کنه
فرمان
|
United Kingdom
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
46
20
ولایت ولایت ولایت
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
85
10
عشق است احمدی نژاد
پاسخ ها
مشایی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
یکی این اقا رو بگیر تازه از خواب بلند شده هی بیدار شو اقا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
تو بهار میبینیم کی خواب بوده!!!!!!!!
مروارید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
وااااااااااااااااااااااااای اینوووووووو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
بیدار شو رسیدیم!! :)
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
43
14
از بین این جمع بالا من نمی گم کی خوبه فقط این را می گم اونی لایق رئیس جمهورشدن هستش که پیرو واقعی ولایت مطلقه فقیه باشه
پاسخ ها
محمد 1
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
احسنت
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
19
7
حسن
دکتر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
15
27
با این معضلات که توکشور به وجود آمده این دوره انتخابات رونقی نداره مگه اینکه اعتماد مردم جلب بشه منظور از مردم اون تعدادی که اگر بیان واسه رای 50 میلیون کلا جمع میشه به نظرم راه حضور پر جمعیت کاندید شدن سید حسن خمینی/ یا هاشمی/
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
10
28
فقط ولایتمدار بودن کافی نیست-تخصص هم لازمه-به فرموده ی امام رحمت الله علیه مسولین باید افرادی صالح و متخصص باشند-همین دولت ولایتمدار بود ولی تخصص نداشت که مملکت رو به این روز انداخت
پاسخ ها
محمد 1
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
اولش رو واقعا درست گفتی ای ول ولی اصاف به خرج بدیم درسته بعضی چیزا خراب شده ولی بعضی چیزاهم خوب شده
سعید چراغلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
37
12
اول شرکت حداکثری-دوم انتخاب اصلح-کسی که پیرو نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد وگوش به فرمان رهبر باشد.لبیک یا خامنه ایی
سعید چراغلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
34
10
اول شرکت حداکثری-دوم انتخاب اصلح-کسی که پیرو نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد وگوش به فرمان رهبر باشد.لبیک یا خامنه ایی
امیر سام
|
United States
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۷
7
52
به نظر من اگر اصلاح طلبان رو کار بیایین امیدی هست وگرنه خدا بخیر کند
امیر سام از فلوریدا
پاسخ ها
محسن
| United States |
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
بسیار عالی بود رای ما به کی .......
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۹
آل اسحاق
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۷
15
47
فقط امام زمان
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
3
40
باید کسی رئیس جمهور بشه که به آزادی بیان.اندیشه معتقد باشه و واقعا مدیر باشه نه مهندس راه ساختمان...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۰
13
52
خاتمي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۰
9
28
آقای حداد که حتی لیاقتشون برای تصدی ریاست مجلس یه صورت کاملا محترمانه نفی شد. حالا رییس جمهور؟
خدا به دادمون برسه.
آدم تندرو ضربه زننده اول به ارزشهای خودشه.
محسنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۰
4
31
هرکی میخواه باشه فرقی ندارد سعی شود وضع مان بدتر از این نشود مردم ما خوب هستند لایق این دولت نستند
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۴
33
3
به سازندگی قالیباف ذر شهرداری و پلیس بیشتر دقت کنید سابقه کاری خیلی مهمه
یاعلی
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
6
29
امیدوارم رای گیری سالم باشه . خواهش می کنم حداقل بین بد و بدتر ، بد رو انتخاب کنید .
سربازامام زمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
25
10
فقط به کسی رای بدید که دلسوز مردم باشدوازهمه مهمترولایت مدار وپیرو ولایت فقیه حضرت آیه الله امام الخامنه ای باشد
امیر
|
France
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
3
26
اگه قصد رای دادن دارید به این نگاه کنید که کاندیدای مورد نظرتون چقدر حرف راست زده - همین!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۷
10
20
عارف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۷
40
9
جلیلی می تونه گزینه خوبی باشه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۹
34
7
بهترین گزینه در این وضع اقتصادی بدون تعارف حسن روحانی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
فامیلشی؟؟؟
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۹
37
9
انصافا جلیلی از همه بیشتر می ارزه........
Hirad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۱
9
36
با اين وضع فقط يه نفر با سابقه ي رياست جمهوري ميتونه به داد مملكت برسه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
یعنی خاتمی؟؟
yek irani
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۲
11
37
اونم که میدونی کیهHirad ؟
فقط خاتمی میتونه با سیاست مملکت رو از این منجلاب نجات بده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
گفت به داد مملكت برسه نه اينكه مملكت را بتركونه. به نظرم فقط يك نفر با سابقه درخشان در وزارت رييس جمهورهاي قبلي آزمون خود را پس داده اند
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۹
این دوره باید یک آدم اخلاق گرا بیاد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
1
33
هر کی میاد فقط برای مردم دل بسوزونه نه به فکر منافع خودش باشه بخدا تورم پدر مارو دراورد
تحلیل گری سیاسی با فرمایشات رهبری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
26
8
باید کسی را انتخاب کنیم که فقط شعار ولایت نده بلکه تو عمل مطیع امر رهبری باشه مردم حواسمان باشه فتنه هایی ابوسفیانی زیاده.فقط تابع امر رهبری
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
23
1
سيد مصطفي ميرسليم
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
36
7
فقط جیلی (من پسر جلیلی نیستم ها!!)
فقط دوکتوور جللی
پاسخ ها
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۱
خب این که معلومه پسر دکتر جلیلی نیستی چون اگه بودی بلد بودی اسم بابات رو درست بنویسی
دقت کن: دکتر جلیلی
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۵
34
8
جلیلی بهترین گزینه است.... بهترین از همه نظر مدیر و مدبر و با حال
پاسخ ها
نگران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۹
باید یک آدم اقتصادی بیاد
سبحان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۳
آقای نگران:!!!!!!
ریاست جمهوری مدیریت میخوادنه اقتصاد دان
اگر یک فردی آمد که اقتصاد دان بود و اقتصاد کشور یکساله درست شد دیگه به درد نمی خوره چون اقتصاد درست شده احتیاجش نداریم
فقط دکتر جلیلی حزب اللهی و جوان ومکتبی وساده خدا بهش سلامتی و توفیق بدد
محمد مهدي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۵
خوب آل اسحاق كه بهتره. هم دكتراي مديريت استراتژيك دارد و هم اقتصاد دان است
sajjad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۵
29
4
باسلام ووقت بخیر.تواین شرایط حساس کشورفقط دکترمحسن رضایی میتونه این طوفان زده اقتصادی روبه ساحل آرام برسونه.کشورنیازبه آرامش داره نیازبه امید داره.دکتر رضایی قدرت ومدیریت خودش رو درتمامی مراحل جنگ وانقلاب نشون داده .دکتررضایی دارای تفکراقتصادی بالایی برخوردارهست.کتر رضایی ذخیره طلایی انقلاب ایران اسلامی هست.دکتر رضایی فرمانده اقتصاد هست. آرزوی توفیق روزافزون دارم واسش.درودبردکترای اقثصادمحسن رضایی
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۷
36
6
قالیباف
ایران سر افراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۸
11
36
خاتمی - خامنه ای --- ایران آباد
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۸
4
30
دموکراسی باید اولویت باشه
محمد ذبیحی از امل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
35
4
من این 4نفر رو قبول دارم دکتر کامران لنکرانی دکتر ولایتی دکتر لاریجانی دکتر قالیباف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
21
14
فقط عارف عارف
پاسخ ها
63%
| Netherlands |
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
حالا چرا عارف؟ اولویتت باید اول خاتمی باشه بعد عارف.
nader
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
عارف خواننده رو میگی >__<
حجت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
11
5
کسی که اولا ولائی ولایتی خدائی نه شعاری ولایتمداری در خونش باشدنه درشعارش دوما مدیرومدبر کاردان سوماسیاستمدار سیاست همراه با دیانت .که بتواند مملکت را ازاین اوضاع اقتصادی نجات دهد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
41
4
فقط مشششششششششششششایی
Arsham
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
3
31
باسلام من سنم خیلی کمه 17سالمه اما دوس دارم نظرمو بگم کسانی مثل اقای مشایی که رابطه نزدیکی با اقای احمدی نزاد دارن وضع از اینی که هست بدتر میشه چرا؟چون اگر اقای مشایی بشه معاون اولشمیشه اقای احمدی نزاد یا اقای رضایی همینطور ولی اقایان خاتمی و رفسنجانی امتحانشونو پس دادن اگر اینا به نظرتون منافقن پس10-12سال حکومت دست منافق بوده نه؟؟؟؟نه جرم اینا اینه که مقابل اصولگرایان ایستادن....الان وضع خودتونو با دوره اقای خاتمی تطبیق بدبد به حرفم میرسین ممنون
غريبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۳
6
44
فقط خاتمي
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۴
26
2
ریس جمهور باید ولایی باشه باید کار امد باشه باید سعید جلیلی باشه
ولاغیر
محمدحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۴
5
28
هاشمی رفسنجانی که بعداز جنگ تحمیلی 8ساله ممللکت ویرانه راساخت وسردار سازندگی نام گرفت اگرانشا ال.. بیاد
هاشمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
23
6
دکتر ولایتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
26
2
رای ما فقط دکتر توکلی
این امتحان پس داده است،یکی از دور دومی ها اینه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
5
28
فکر می کنم کاندیدایی از اصلاح طلبان بتونه مملکت رو نجات بده
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۸
17
4
رای من فقط آل اسحاق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
24
4
پس مش محمود چی؟
سرباز مولا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰
12
7
مومن از یه سوراخ دوبار نیش نمیخوره ...
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰
19
3
اصلح کسیست که عمار رهبری باشد
alo
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰
5
36
فقط خاتمییییییی
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
3
15
من به دور از حذب گرای به اونی که اساس کنم مدیریتش قویتر رای میدم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
داداش مشکل همین است که فکر کرده ایم حزب بد است به دام احمدی نژاد با شعار ضدیت با حزب افتادیم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
15
1
گزینه موتلفه که دکتر آل اسحاق است خیلی هوشمندانه است
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
15
2
مرد اجرایی مملکت می خواد نه آدمای حراف مثل *** که از لپ لپ درش اوردن و در حد ریاست نیست...فقط مرد اجرای این دوره قالیباف..........اومیدوارم جوانان کمی دقت کنن که کشور مرد اجرا و عمل می خواد تا کشور از این بیکاری و بی پولی نجات پیدا کمه و جای اینکه جیبمون خالی باشه و بیکار باشیم سرکار باشیم و پولدار...به امید انتخابات سالم و خوشحال کننده
مدیر پایگاه به علت رعايت اخلاق انتخاباتي مجبور به سانسور نام نامزد مورد اهانت قرار گرفته شديم
پاسخ ها
mani
| Czech Republic |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
همینکه یکی باشه که وضع اقتصادی مملکت رو سامان بده کافیه.فکر کنم آل اسحاق بتونه وضع بهتر کنه که در گزینه های شما نبود!
mohsen
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
4
16
نامزد های این دورانتخابات زیاد جالب نیستن کار مفیدی ازشون ندیدیم
پاسخ ها
ناشناس
| Czech Republic |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
دوره های قبلی هم مثل همین بود
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۵
7
3
اگه.............................
حسن احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
3
15
وجدود نامهای زیاد نشانگر این است که ما دارای حزبهای قوی نیستیم.ما در این نظام زیاد مهره سوزی کرده ایم الان در این کشور هیچ کس به نظر بنده توان قدرت داری را ندارد .
پاسخ ها
تارا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۸
با نظر ايشون كاملا موافقم...
اين عادت ما ايرانيهاست كه يه عده اي رو خودمون بزرگ ميكنيم بعدش هم به بدترين نحو ممكن نابودشون ميكنيم...
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
4
26
به هرکی میخواهید رای بدهید فقط از قماش مشایی و.... نباشد تا حداقل ایران از بدتر نشود
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
به مشایی بگویید به فکرشعار دیگه مثل زنده باد پاییز باشه ومواظب خزونش باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
5
7
سلام ایرانی
کسی که خرما میفروشه نمیتونه نصیحت کسی کنه که خرما میخوره
یعنی یک نگاهی به مدرک آقایون بندازید
همشون از کجا صادر شده ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
سامانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
18
4
به فرموده رهبر عزیزمون مدیریت اجرایی کشور باید دست کسی بیفته که مثل بولدزر بتونه کارکنه و واقعا مدیریت بلدباشه بنظر بنده حقیر آقای قالیباف سابقه اجرایی و مدیریتی خوبی دارن وبه قول دوستمون جوان وباانگیزه هم هستند البته اگر مثل بعضی هاکه سابقشون خوب بودولی... نشن و درانتخاب کابینه و رییس دفتر ومعاوناشون دقت کنن تا ازمسیرانقلاب وعدالت خارج نشن و تاآخرین نفس پایبند به ارزشها واصول وحامی ولایت بمونن وباجدیت نظامی که دارند جلوی این بی ثباتی هارا دراقتصاد و صنعت و... بگیرن و به عنوان یک دوست به بعضی از نامزدها پیشنهاد میکنم که اصلا وارد انتخابات نشن چون براشون بهتره وگرنه از مردم بصیرمون تو دهنی بزرگی میخورن و ازآخر اول میشن شاید هم از رأی باطله هاهم کمتربشن ازما گفتن بود.
پاسخ ها
منصح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
چه ربطی داشت میدونی چقدر ادم باید زحمت بکشه تابه این دانشگاها برسه معلومه تحصیل کرده نیستی
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
1
14
کسی را انتخاب کنید که برای این مردم مظلوم کمر شکسته از تورم کاری صورت دهند؛ پس واقع بین باشید و فردی شایسته رو انتخاب نمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
19
5
مواظب رایتان باشید. بخاطر اشتباهات دولت دهم دوباره گول حرفهای خاتمی و اینها را نخورید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
خاک بر سرت با حرفهای بچگانت
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۸
16
6
بجز قالیباف.لاریجانی.ولایتی.با هنر.جلیلی.رضایی. خاتمی بقیه بکشن کنار که خراب نشن
و به نظر من هم شانس قالیاف و ولایتی خیلی زیاد است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۸
13
3
فقط قالیباف -حتمابایستی در عملکردو افکارش تامل کرد-مدیر-مدبر -خلاق -باسواد-مسلمان واقعی وروشنفکرو....
حسن م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
16
3
تا اب باشه تیمم جایز نیست. تااقای ولایتی مورد اعتبار رهبر هست کیا میخواید انتخاب کنیم
عماد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
16
4
من به دکتر جلیلی رای میدهم چون قیافه حق به جانبی دارد
امان از شعور اجتماعی پایین جامعه
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۰
4
8
فقط سید حسن خمینی یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی
سم و متیکس س س
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۱
21
5
رای مااااااااا همگی دکتر قالیباف
بزن دست قشنگه روووووووووووووووو
کف کف هو هوووووووووهو
:)
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
6
12
فقط سیدحسن خمینی
alishoja
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۴
14
4
همه خوبن اگه جلیلی بیاد خوبه چون مزد سیاست صبور و تفکر دارن ایشان. احترام ما به ایشان محترم است. با تشکر
alishoja
نیما
|
United States
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۴
10
4
سلام، نظرات رو خوندم، دلم پره.کسی که واسم اوسطوره بود ، مدافع رهبر میدونستمش خراب کرد،اینا که همشون از الان پاشون میلنگه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
21
2
فقط جلیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
پیرو ولایت و عدالت مردم بکنید حمایــــــــــــــــــــــــــــــــــت نگزارید دو بار به سید خراسونی ظللم بشه
الهه کیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
8
1
من اگه بفهمم کی خوبه وبده تلاشمو وتبلیغاتمووجونمو براش میزارم پس مملکت بربیاد
1بخداانقد که مادموکراسی داریم به جرات میگم هیچ جای جهان نداره اگه میخواین روسری و پاکدامنی نباشه خب اونورو که براتون گذاشتن
2ما تودوره ی احمدی هم شیطونیامونو کردیم
رهگذر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
12
2
يه واقعيته تلخيه اما رييس جمهور اينده ايران كسي نيست جزء قاليباف.......چون گذشته از همه شرايطي كه براي اين پست داره كاملا هميشه بين چپ و راست بوده
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
3
10
رای من حلال گرانی وتورم وبیکاری و....
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
4
17
رحیم مشایی را زود حذفش کنید.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
10
2
مامکلف به انجام وظیفه ایم آنهم هم حمایت تا سرحدجان ازولایت مطلقه فقیه،ودراین دوره باید بیشتردقت کنیم که اشتباه انتخابات 88 تکرارنشه،محموداحمدی نژاد واقعاً دل امام زمان عج ورهبرعزیزمان را به درد آورده،ازافرادی حمایت می کند که اگرانشاءالله روز مورد بررسی قرار گیرند به سازمان های جاسوسی غرب بخصوص موساد وصل هستند،احمدی نژاد به اسم ولایت وارد صحنه شد ولی درعمل دل حضرت آقا را خون کرده وتا توانست از آقا برای مشائی وبقایی ورحیمی ،هزینه کرد،آقای احمدی نژاد انشاءالله روزی فرامی رسد که چهره واقعی تان برای آن کوخ نشینانی که شما را حامی خود ورهبر می دانستند روشن شود،نمی دانم آیا خانواده شما به نانی که برایشان می آورید راضی هستند،آیا مشائی آنقدرروی شما تاثیرگذاشته که حاضرشدید برادرتان حاج داوود که سربازامام زمان عج است را کنارگذاشتید،به امید روزی که عدل الهی دررابطه با شما به اجراءدرآید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
مگه خود رهبر نگفتن احمدی نژاد،مردم هم به آن رای دادند!!
مدیر پایگاه رهبری هیچ وقت رای خویش رااعلام نکردند.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
0
11
اینشالله هرکسی که هست حد اقل شعور سیاسی داشته باشه و اقتصاد بدونه یعنی چی
پاسخ ها
ایران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
بنظرم اگه مطیع اقا باشه همه چی حله...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
6
14
فقط اصلاح طلب باشه
moosa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
15
2
کارشناسی انتخاب کنید تا مثل حالا پشیمان نشیم به نظرم جلیلی قوی است
معین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۸
4
16
فقط سید محمد خاتمی
اگر نشد، محمد باقر قالیباف

بقیه به درد نمیخورن
پاسخ ها
63%
| Netherlands |
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
چطور گزینه هات 180 درجه با هم فرق داره؟ فقط خاتمی شک نکن
احمد محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۹
22
2
به نظرم کسی باید باشه تا راه احمدی نژاد ادامه بده
مثل مشایی
دکتر ولایتی خوبه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
یه سوال:الان تو از وضعت راضی هستی که میخوای یکی مثل اون رو بیاری
عباس و مهرداد از گيلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۹
28
1
زنده باد بهار زنده بادايران فقط مشايي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۳۰
15
2
جای آل اسحاق توی این لیست خالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۳۰
11
14
خاتمی - رضایی- خمینی بقیه برند کنار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
13
3
فقط آل اسحاق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۲
23
1
زنده باد بهار پس رای من بهاره مشایی است و جلیلی و مکتب ایرانی
سجادچراغی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۲
5
17
الهم عجل لولیک الفرج...یامهدی بیاکه بریدم......خسته ام..بیا
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۳
21
2
فقط دکتر غلامعلی حداد عادل
من با ایشون دوست هستم و شناخت کامل دارم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۳
21
1
فقط دکتر قالیباف عشق است............
سيد محمد خاتمي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۴
14
8
انشأ الله با حضور خود و با راي حداكثري مردم فهيم به ظلم ها خاتمه خواهم داد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۵
بشين بابا
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
مواظب باش كلاهتو باد نبره
يك علاقه مند
|
United States
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۴
11
1
كشور نيازمند رييس جمهوري است كه مديريت استراتژيك بداند. برايم جالب بود كه انتخاب حزب شما كسي است كه چنين تخصصي دارد. بخاطر انتخاب آل اسحاق به شما تبريك مي گويم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۶
14
1
قالیباف مرد اول انتخابات اگر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۶
0
2
هیچ کدام ادم نبودند همشون تومسندی که بودند شجاعت هیچ کاری جز پر کردن جیب خودشون وبستگانشان وتخریب دیگری کاری نکردند امیدوارم یک نفرادم پیدابشه که دلش برای این مردم واین کشور بسوزه حیف وصد حیف این ملت نجیب وفهیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۶
11
1
برادر و خواهرا خودتونو ناراحت نکنین فقط و فقط قالیباف بقیه رو بیخیال همشون وعده دهنده اند تا حال مدیریت خوب و از قالیباف دیدیم
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۶
12
1
مردم اقای روحانی رو فراموش نکنید هم با غرب ارتباط داره هم به اقای رفسنجانی نزدیکه
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
12
2
به هر کی رای میدین بدین به جز خاتمی و مشایی که لعنت خدا بر آنها باد
الاق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
1
3
ما به یک کار کشته نیاز داریم نیاز ما بیشتر از زور طلبیدن برای کرسی رئیس جمهوریست ما نیاز به قدرت یکطرفه وجاهطلبانه نداریم ما نیاز به امید راه اینده ملت داریم به نظرم کسی که سنگ بزرگ برمیدارد مثله کسانی که شعارهای بزرگ میدهند به جایی حمل نخواهند کرد سنگ بزرگ علامت نزدن است پس چه بهتر کم گوییم گزیده گوییم و مردانه فکر کنیم
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
9
3
فقط خمینی
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
13
4
هرچی رهبر بگه
ايمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۷
14
0
صداقت و يكرويي رو فقط از محسن رضايي ببينيد...راي ما دكتر رضايي......
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۸
15
2
رای ما دکتر ولایتی 100%
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
البته منظورتون همون 63% سابقه دیگه نه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۹
10
0
رای مادکتر بیگی (تبریزی)
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۹
2
13
جلیلی اگه کاربلد بود که ما این همه بدبختی نداشتیم
tarkanhop
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۹
11
0
خواهشا روي حداد حساب نكنيد كه به درد نمي خوره بهتره بره واسه بچه ها انشا بنويسه ، روي محسن رضايي هم كه نمي شه حساب كرد من متعجبم اين بابا چرا روش كم نميشه ؟ قاليباف و هم با باقر لنكراني و حاجي بابايي بايد بست به يه ***؛ البته ببخشيد توهين نمي كنم دلم ازشون داغونه ، سر حاج آقا خميني هم كه حرفي ندارم بهتره تا گند نزده به اسم امام ترك معركه بكنه، خاتمي و دارو دستش هم بايد برن غاز بچرونن؛ خداييش ضرغامي هم كه از وقتي اومده گند زده به سينما و تلويزيون ايران ياد تلويزيون آقاي لاريجاني بخير ، اسم بقيه رو هم كه نياوردم يا نميشناسمشون يا اين كه در حد نظر دادن هم نيستن . بدون هيچ تعصب خاصي مي گم لاريجاين البته بسته يه ليست نهايي داره.
مدیر پایگاه لغت موهن از نظرات حذف خواهد شد
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۰
11
5
چرانظرات بنده حک نمیشه؟
نظراینجانب بایدفردی عاقل مسلمان واقعی میانه رو همراه رهبرومدافع ارزشهای انقلابی و اسلامی وهمچنین مدافع خونهای شهدا رای داد.پیشنهاداینجانب یکی از این عزیزان ایران آقایان می باشد1 ولایتی 2 جلیلی 3 حدادعادل 4 قالیباف.و.....
zahra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۰
5
25
فقط آقای خاتمی
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۰
14
12
مرگ بر ضد ولایت فقیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۱
13
0
فقط آل اسحاق
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۱
2
7
انتخابات یک آدم درست حسابی ميخواد که هم دکترای مهندسی داشته باشد و از این رشته های چرت و پرت نباشه هم سیاستمدار باشه و ایران را قدرتمند نظامی سیاسی و اقتصادی کندو روابط ایران را با کشور های دیگهر خوب کند و اقتصاد کشور را دگرگون کند و همه سرمایه دار ها پولاشون را ایران بیاورند نه همه پولهای نفت را ببرند خارج دبی و اروپا و امریکا سرمایه گذاری کنند بعد دهات ما مثل هزار سال پیش باشد
aSMA TAJGARDON
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۳
6
1
با سلام به نظرم الان زوده چیزی بگیم بزار تا لحظات آخر که کامل خودشونو نشون دادن بعد البته نوه ی امام بنظرم در اولویته بازهم جای تحقیق داره.یا علی
ناصر
|
Netherlands
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۴
6
10
هر چی تنور انتخاباتو گرم کنن اگه خاتمی نیاد میزان ارا کلی میاد پایین.کارنامه خاتمی که معلومه.اگه ۲۰ نبوده ۱۸ بوده.تا جایی که از دستش بر میومده کرده.زنده باد سید خودمون که نباشه نمیشه.
حمیدسبزواری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۴
2
3
کاش فقط بین افرادی که برای ریاست جمهوری قصد کاندید شدن دارند فقط یک نفر تاکید میکنم فقط یک نفر مرد سیاست بود . مردم باید فکر نان کنند . من به کسی رای میدهم و از کسی حمایت خواهم کرد که آنقدر شجاع باشد که بگوید (( من خواهم آمد تا 4 سال بخورم و دزدی کنم ))شما را به شرفتان سوگند با خودتان روراست باشید .
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۴
9
3
فقط علی اصغر رجبی جنگل
ارسطو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۴
3
2
حساس نشو حساس نشو
رامییییییییییییییییین جون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۵
13
2
آقا تو رو مولا درست رای بدین
خودتون رای می دین خودتون پشیمون می شین
دکتر ولایتی خیلی مخه
سید ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۶
7
1
به نظرم میاد که به حرف های رهبری که دم انتخابات میزنه توجه کرد که واقعا سرنوشت سازن وبعد به دور از هر تعصبی یک نفر رو انتخاب کرد بقیه اش هم به خدا واگذار کرد
خواهشا تعصب زیاد به خرج ندهید
من خودم هر ساله از انتخابات نان می خورم
اما از اینکه افراد نداری میان زیر دستم و جنگولک بازی درمیارم ناراحت میشم.
درضمن ولایتی وجلیلی در وهله اول وبعد لنکرانی ومتکی بهترن
ولله الامر
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۶
1
11
فقط اصلاح طلب
منم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۷
5
0
اخه کی بیشترازقالیباف تواین مملکت کارکرده؟تازه خوش تیپ و جوون هم هست وابرومونو نمیبره .
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۷
3
4
فقط رییس دانشگاه تهران ((( عارف)))
ehsan giyahpezeshk
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۷
3
3
سلام فقط با حضور خود دشمنان را ناکام بذارید.
zoo
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
2
2
فرقی نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
11
1
فقط رحیم مشایی
هر کی هم ازش بد می گه به خاطر دشمنی با احمدی نژاده!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
5
6
فقط داریوش اقبالی
سرباز گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
17
0
عشق است رحیم مشایی.سلام من بر او باد.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
3
18
زنده باد خاتمی و اصلاح طلب
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
6
4
ما اقا رو داریم
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
12
0
به قول بزرگی .دشمن منتظر غفلت و سستی ماست.استراحت بماند بعد از ش... فقط کسی که مطیع محض ولایت باشه.1-ولایتی2-جلیلی 3-قالیباف
nima110110
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
14
0
همه قابل احترام ,ولی رئیس جمهور فقط وزیر فهیم و خستگی ناپذیر آموزش و پرورش ****آقای دکتر حاجی بابایی ****
کاظم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
1
9
من كاظم پول لازم
ما زندگی راحت می خوایم فقط همین
كدومشون مي تونن؟
جوانان ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
8
1
بجز امیرکبیر اقتصاد ایران, کسی توانایی مقابله با بحرانهای اقتصادی و مدیریتی کشور را ندارد
زنده باد دولت ائتلافی
زنده باد فدرالیسم اقتصادی

حاج محسن رضایی سردار اقتصادی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
حداقل يك اسم جديد براش بذاريد، اميركبير ثبتيش مال هاشميه :)
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
5
0
آل اسحاق ميگه تعامل، يعني با همه اين اسمها بشرط رعايت خطوط قرمز كار مي كنه
پروانه
|
United States
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
1
4
دکتر عارف دکترایه مهندسی برق در گرایش مخابرات رمز از دانشگاه استنفورد دارندارن (میتونین به سایته دانشگاه شریف مراجعه کنین) لطفا اصلاح کنین
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
2
15
خاتمی
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
14
3
با خاتمی یا رفسنجانی بلایی که تو این سالها سرمون اومد دوباره میاد
ali reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۲
4
5
فقط سید محمد خاتمی vsاسفندیار رحیم مشایی
پاسخ ها
nader
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
مگه مورتال کمبده یا مسابقه بوکس vs گذاشتی
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۲
3
1
در تبليغ آل اسحاق داريد كم كاري مي كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۳
1
2
بازم مثل همیشه گل آقا برنده میشه
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۳
4
15
مششششایی ریاست جمهوری رو خوابشو ببینی
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
1
3
آقا هرکی میخواد بشه بشه دردی که از من دوا نمکنه اصن من یکی که تا حالا رای ندادمو نمیدمو نخواهم داد
چون اصن مهم نیست هرکی سید بخواد رای میاره میگی نه نگاه کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
3
2
خدا خيرتان بدهد
سابق دكتري امد چنان اوضاع مملكت را بيمار كرد كه ديگر ملت از شنيدن دكتر دكتر الر‍ژي گرفته اند دكتر جليلي هه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۵
1
3
رای ما انسانیت
سربازمهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۵
1
0
سلام عزیزان
ایام فاطمیه تسلیت باد
دوستان همه این عزیزان خوب هستند ولی کدامیک از اینان می توانند راه خدا را به واقعیت و به جد به پیمایند؟
فقط آن مرد می تواند یک کشور اسلامی را اداره کند.
دولت کشور ایران سیستم اتوبوسی دارد.یک نفر که می آید درب اتوبوس را باز می کند و دوستان خود را سر پست ها می گمارد. و دفرد قبلی دوستان خود را سوار اتوبوس می کند و با خود به جای دیگر می برد.
بنده کارشناس مدیریت دولتی هستم.گفتم که دوستان برایشان سوء تفاهم نشود.
پیروز و سربلند باشید.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۷
7
0
فقط دکتر ولایتی،
چون از هر لحاظ از بقیه سرتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۷
0
6
جلیلی نه
جواد رحيمي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۷
8
0
فقط جليلي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
7
1
سلام کسی میخواییم ک حق خوزستانو بده ..........رضایی .سیدحسن
علی اقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
0
6
ما نسل سومی ها کسی رو می خایم که از خودمون باشه تا کی باید به نیروهایی که از اول انقلاب بودن قدرت داد بیان واسه یه بار هم که شده کار رو به جوون تر ها بسپاریم
فدایی ولایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
8
0
هرچی آقامون سیدعلی بگه شاخص تعیین کردن طبق فرمایشات معظم له عمل کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
1
13
خاتمی
قالیباف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۸
11
0
فقط قالیباف جون شهردار تهران عزیزم
روح اله باصری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۹
7
1
با سلام و عرض خسته نباشید...
از بین اعضای ائتلاف 1+2 هر کدام انتخاب شود رای ما با ایشان است
(آقایان حداد عادل-محمد باقر قالیباف-علی اکبر ولایتی)
سایه مقام معظم رهبری مستدام باد
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۹
0
11
رییس جمهور آینده دوست دارم کسی باشد که حرف دل مرذم را بفهمد خوب کار کند با آرامش زندگی کنیم ولی الان با سختی زنگی میکنیم با سیلی صورتمون را سرخ نگه داشتیم گلیمون رابه سختی از آب میکشیم بالا برای من هر رییس جمهوری باشد خووووووووووب کاااااااار کررررررررردن مههههههههم اسسسست
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
2
1
با سلام، گزارش در نوع خود جالب بود، دستتون درد نکنه؛ ولی احساس میکنم در معرفی برخی شخصیت ها، دوستان یه جورایی نظرات شخصی خودشون رو هم گنجاندند!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
8
1
رییس جمهور آینده قالیباف خواهد بود عزیزان
اند بچه مثبتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
8
0
دوستای خوبم این مملکت فقط با وجود آدمای دلسوز تونسته سری توسرا داشته باشه.به نظر من آقای جلیلی وباقری لنکرانی واقعا دلسوزن. اینو توی همه عرصه ها ثابت کردن.
سدحسن هم متأسفانه نشون داد باپدر بزرگش تا آسمون تفاوت داره
محمد
|
-
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
10
2
فقط منتظرنظرمقام معظم رهبري مي مونم....
حسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
2
0
واقعا نيازمند آدمي هستيم كه بتواند تورم را درمان كند. كاري كه يك بار آل اسحاق تجربه اش را داشته است. از انتخاب موتلفه سپاسگزارم
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
3
0
ملاك انتخابتون براي آل اسحاق چي بوده؟
مدیر پایگاه پاسخ شما در اين مطلب داده شده است:
http://www.shoma-weekly.ir/fa/news/4707
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
8
1
فقط محسن رضائی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
2
6
فقط سید حسن
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۲
3
2
رييس جمهور خوب كسيه كه صفات خوب رييس جمهور فعلي رو داشته باشه منهاي صفات بدش.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۲
8
1
قالیباف هم گزینه خوبیه....
البته همه فقط با پیروی از رهبری سنجیده میشن
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۳
1
10
دقت کردین رای مثبت خاتمی از همه بیشتره؟لطفا نظرمو بذارید.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۳
3
3
رای میدیم وباید بدیم چون به این انقلاب خونها دادیم
برای شادی دل رهبرمون باید بمونیم

اما دست خودم نیست به همه بد بینم احساس میکنم همه فقط برای قدرت میان روی صحنه ریاست
یکی کمکم کنه من و امثال منه جوون چه تصمیمی بگیریم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۴
0
12
فقط سید محمد خاتمی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
تو رو خدا اگه طرفدار روحانی هستی مطلب زیر رو بخون
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8604130429
مستضعف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۴
9
0
فقط دكتر آل اسحاق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۵
12
0
فقط قاليباف
رضا
|
United Kingdom
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۵
1
4
مهمترین صفت یک رییس جمهور آرامشه.
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۵
1
7
فقط سردار کبیر سازندگی ( هاشمی رفسنجانی)
وقت است که باز آیی.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۶
0
2
هی از قدیم گفتند
من نباشم دنیا نباشد .
ما که توی این چند سال خیلی سختی شدیم ، حداقل 9 سال بیشتر پیر شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۶
3
0
پيرو خط رهبر در یک کلام
اهو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۶
0
0
آل اسحاق سرمايه داره؟
مدیر پایگاه ايشان مدافع اقتصاد خصوصي هست اما نه اشرافيت. خودش هم در منطقه 12 زندگي مي كند
ابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۶
0
12
فقط سیدمحمدخاتمی
ایرونی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۷
4
0
به نظر من شانس ولایتی و قالیباف و حداد عادل بیشتره چون به رهبرمون نزدیکن به امید حل بیکاری و تورم ...
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۸
1
3
تو رو خدا به يك آدم پخته راي بدهيد نه امثال لنكراني
دشمن احمدی نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۸
1
1
من اصلا رای نمی دم هیچکدام به درد نمی خورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۸
10
1
خاتمي حياكن انتخاباتو رها كن
ایراندوست
|
United States
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۸
0
3
من فقط زمانی رای میدم که خاتمی کاندید شه در غیر اینصورت رای نمیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۱
1
0
بنام خداوندسبحان .همه بایددرعرصه انتخابات شرکت کنیم.اما یادمان نرود که همه ازیک خاکیم ...ازیک پرچمیم .همه تابع یک راهیم وان سرافرازی نظام اسلامیست.خاتمی .قالیباف ورضایی و باهنرورفسنجانی وعارف و ...همه بنده خدایند .واهانت به هرکدومشون یعنی هتاکی به خودمون .مخصوصا سیدکه ازاولادپیغمبره...بیشترزازمن و شما حیاوشرم دارد.برادرانقلابی من .درپاسخ به ناشناسی گه به یکی ازکاندیداهااهانت کرده بود.ماهمه ازخداییم و بسوی اوبرمیگردیم بایدمواظب حرفاوکردارورفتارمون باشیم .شماحق یک رای داری .اهانت به دیگران بی ادبی و بی شرمی است .موفق باشی برادر.
علي
|
China
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
1
0
ما الان کسي رو ميخوايم که بتونه تورم رو مهار کنه و به اين گراني شديد که مردم رو فلج کرده خاتمه بده فقط آل اسحاق
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
3
0
کسی که کار اجرایی داشته باشه دکتر ولایتی
ایران
|
United States
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
0
2
حرفای زیادی زده شده . متاسفانه هیچکی تو این مملکت به فکر مردم نیست همه به فکر پول و قدرتن . اون آقایی هم که اون بالا بالاها نشسته فقط نقش یه مجسمه رو بازی می کنه قصد توهین ندارم اما متاسفانه واقعیته و مردم ما فکر میکنن اگه به یک تکه پوست و استخوان که قدرتی برای اداره ی این وضعیت وخیم نداره ، تکیه بدن یعنی اتحاد . اما میخوام به هموطنام بگم اتحاد یک رنگ شدن نیست.یک دل شدنه . هرکسی می تونه اعتقادات خودشو داشته باشه البته زیر سایه قوانین . بیاین توی انتخابتون ملاک رو حق و حقیقت قرار بدید که خدا چیزی غیر از حقیقت نیست .
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
2
1
به نظر من حداد عادل شایسته ترینه
ولی رقیبی مثل سید حسن خمینی داره
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
3
0
اصلح را کسی تایید کرده که آقا در سخنانشان گفته بصیر به معنای واقعی کلمه یعنی آیت الله مصباح یزدی وقتی ایشان آقای باقری لنکرانی رو تایید کرده ما کی هستیم که ایشان را رد کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
0
2
آقایون ولایتی مگه دور قبل همین شماها نرفتین به احمدی نژاد رای دادین؟که الان پدر مردم داره در میاد!فهمتون به اندازه یک ارزنم نیست
هیچ کدوم اینا بدرد نمی خورن
اللهم عجل لولیک الفرج
با همه وجودمون اگه اینو بخوایم لازم نیست واسه انتخابات دعوا کنیم
خود عادلش میاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۸
0
3
کسی را انتخاب کنید نظر همه مردم ایران باشه
یسرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۹
2
8
رای ملت ایران فقط وفقط محمد رضا عارف
چون واقعا دلسوز مردم هستش
اصلاح طلبان میخواهیم با رای دادن به عارف بترکونیما
در ضمن اونایی که از اصولگراها طرفداری میکنند بخصوص مشایی بگن تا بحال چه گلی به سرمون زدند.مشایی همین الان هم انگار رییس جمهوره خیلی به احمدی نزاد نزدیکه ببینید چه بلایی به سر مردم ایران اوردند با گرونی
مطمئن باشید اینا به فکر من و تو نیستند
رای ما محمدرضا عارف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
0
11
فقط عارف و خاتمی
elham
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
1
4
اگه خاتمي اومد ,خبر بديد بيايم راي بديم
رام
|
China
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
0
2
مارگزيده از ريسمان سياه و سفيد ميترسد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
7
0
ریئس جمهوری که پیرو خط رهبری باشه بهترین گزینه مینتونه باشه .
دکتر ولایتی من به شما رای خواهم داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
8
1
به گفته رهبر اصلاح طلب ها چی را می خواهند اصلاح کنند پس ما به اصولگرایان رای می دهیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۴
3
7
فقظط هاشمییییییییییییییییییییییییی
mohsen
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۴
8
2
به نظر من تو تکی به خدا خیلی دوست دارم احمدی نژاد ...دیگه تموم شد تو رو خدا یه کار یبکنید  مشایی بشه ... ولی هر کی بیاد دیگه احمدی نژاد نمیشه 
رفسنجانی یه بار مردم را بدبخت کرد 
اصلا می دونه چیه سیاست رفسنجانی اینه که ما مثل عرب ها باشیم نه پیشرفتی نه راحتی نه هیچی 
ای کاش میشد احمدی چن د سال دیگه  میبود 
دختر تهراني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۶
13
0
راي ما دكتر جليلي فقط فقط
غیاث
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
12
0
احمدی دوست داریم حیف زود تموم شدهرجا هستی آرزوی سلامتی برات میکنیم...
elham
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
9
0
رئیس جمهور کسی که پیرو خط رهبری باشه و مملکتو خوب اداره کنه وامثال خاتمی رفسنجانی نباشه وجلوی سران استکباری بایستد واز ارمان های خط امام ورهبری تا آخرین قطره ی خون دفاع کند.
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
9
3
بصیرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۲
6
0
فقط ولایتی، مشایی رفت غاز بچرونه
sama
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴
3
0
ببیندگان محترم از طرف خودتون نظربدین.نه ملت.بگین من فلان کاندید مثلا قالیباف.اکی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۰
1
0
اول ولایتی بعد قالیباف بعدروحانی.جلیلی اصلا
سیداکبرهاشمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
1
2
فقط روحانی
صادقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۷
0
1
آقای جلیلی بهتر در مناظره درخشیدند معلوم هست که انشالله می تواند رییس جمهور کاردانی باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۱
1
0
فقط قالیباف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
0
1
روحانی 1000%برنده انتخابات میشود
شهامت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
0
1
جناب محسن رضایی به نظر این بنده که ایران از انظر اقتصاد مشکل اساسی داره فکر کنم رضایی با مدرک اقتصادش برای ریاست جمهوری فرد مناسبتری باشه
انشاا... که فی سبیل ا... برا کشور خدمت کنه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
1
1
آقای محسن رضایی مورد تایید اینجانب است.امام خمینی
کاج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۳
1
1
فقط دکتر مخمذ باقر قالیباف
sahar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۵
0
1
سلام
مهم نیست کی رای میاره
هر کس که هست همه ازش تقاضا داریم
1-ایجاد کار
2-تسهیل ازدواج
3-بهبود اوضاع اقتصادی
4- حل مشکل مسکن
5-مقابله با بد حجابی
6-حل مشکلات خارجی
7-رسیدگی به بیمه و بازنشستگی
8- و...
فوق تخصص علوم سياسي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۴
0
0
برادرم من اگر خاتمي نبود روحاني محال بود راي بياره در دوره رياست جمهوري آقاي خاتمي ما بزرگ ترين صادركنند گندم درخاور ميانه وآسيا بوديم چرا بيهود سخن ميكني وعلا بزرگترين وارد كنند دنيا. فقط سيد محمد خاتمي.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: